Įkraunama...
Įkraunama...

Ar daug bambat ant savo vyru?

Nebambu aš. Tingiu ir nemėgstu užsiimti beprasmiais dalykais biggrin.gif Be to, esu labai nejautri smulkmenoms. O vat išspręsti rimtus dalykus bambėjimas nepadės, tai irgi nebambu.
Atsakyti
Visko pasitaiko
Atsakyti
kartasi, bet dazniau uzsisiku ir nekalbu
Atsakyti
Nelabai, bet pabambu jei reik thumbup.gif
Atsakyti
Nebambu, nebent lepteliu ką nors kai pats ieško priekabių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2014 10 15, 08:49)
Nebambu aš. Tingiu ir nemėgstu užsiimti beprasmiais dalykais  biggrin.gif Be to, esu labai nejautri smulkmenoms. O vat išspręsti rimtus dalykus bambėjimas nepadės, tai irgi nebambu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O pas mane kita situacija. MB pastoviai bamba doh.gif , tai tas negerai, tai anas. Bent jau džiaugiuosi, kad ne dėl manęs, tiesiog , tai darbe kažkas negerai, tai su mašina, tai žinias žiūrint. Kartais tiesiog, atrodo, prismaugt galėčiau doh.gif
Atsakyti
Bambu, dar ir kaip, negaliu susilaikyt. Mėnesiai eina, o jis nesugeba paprasčiausios plastikinės panelės vonioj uždėt, užsandarint duris ir t.t. Dar ir ant vaikų pabambu, valgė jogurtą, gėrė,- indelių, puodukų nenunsinešė, mokslo metų laikotarpiu kuprinėse meška galvą nusilaužtų, tai paimu iškratau turinį ir liepiu susitvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
Aš bandau iš pradžių gražiai pasakyti kas man nepatinka, bet kai pamatau,kad nekreipia dėmesio po keletas pasakytų tai pradedu bambet gan stipriai. Bambu dažniausiai delto,kad kažką prižadėjo ir nepadarė. Arba kad netvarka visur palieka.
Atsakyti
bambu, ir tikriausiai per daug, kartais del tokiu menkniekiu.. gailiuosi, bet negaliu susivaldyti schmoll.gif
Atsakyti
Niekada nebumbu, nei noro yra nei reikalo.
Atsakyti
Bumbu, kai toje pačioje situacijoje elgiasi ar daro vėl tą patį veiksmą, nors prieš tai sakiau, kad taip ir taip nebedarytų... ale... sleep.gif
Atsakyti