Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu skirtis, bet bijau

Siūlau skirtis, vistiek normalios šeimos neturit ir anksčiau ar vėliau teks tai daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 10 13, 01:09)
Siūlau skirtis, vistiek normalios šeimos neturit ir anksčiau ar vėliau teks tai daryt  smile.gif

Siulytoja sad.gif
O ka nors geresnio neturite pasiulyti. Ciut kas - skirkis?
Atsakyti
pati gyvenau su panašiu, kuris net sau pietums gailėdavo ir autostopu važinėdavo, o paskui visiems verkdavo, kad aš jam jo pinigų neduodu. Tiesa, pinigus parnešdavo namo, padėdavo į stalčių, bet dėl kiekvieno cento ištisai verkdavo- kodėl tiek kainuoja, kodėl taip brangu, kodėl Man ir vaikams vėl kažko reikia...Baigėsi tuo, kad pagaliau išsiskyriau-AČIŪ TAU VIEŠPATIE-o dabar bylinėjasi su sūnum po teismus, nes reikia išlaikyti vaiką, kuriam 18 m., bet dar mokosi gimnazijoje. Nors gauna algą apie 2000 eurų, bet tamposi po teismus dėl 111 eurų.
Taigi, sakyčiau jau pačioj pradžioj nuo tokio reiktų bėgt kaip nuo maro, nes jo niekas nepakeis...
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 10 13, 00:25)
Siulytoja sad.gif
O ka nors geresnio neturite pasiulyti. Ciut kas - skirkis?

ne, tegul gyvena su tokiu skupu ir kankinasi visa gyvenima. Ir tegul po du darbus dirba, kad pati galetu ir save, ir savo vaikus, ir dar vyra islaikyt. Jei jum tokia santuoka normali ir priimtina, tai gal jus tam vyrui po skyrybu ir pasisiulykit?
Gaila man tokiu moteru, kuriom nesvarbu nei gyvenimo kokybe, nei elementari pagarba, bile tik dieda turet, ir nesvarbu, kad tas ju nei myli, nei gerbia, ale kaip gi be diedo.....
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 10 13, 01:25)
Siulytoja sad.gif
O ka nors geresnio neturite pasiulyti. Ciut kas - skirkis?


QUOTE(Leksa @ 2015 10 13, 09:31)
ne, tegul gyvena su tokiu skupu ir kankinasi visa gyvenima. Ir tegul po du darbus dirba, kad pati galetu ir save, ir savo vaikus, ir dar vyra islaikyt. Jei jum tokia santuoka normali ir priimtina, tai gal jus tam vyrui po skyrybu ir pasisiulykit?
Gaila man tokiu moteru, kuriom nesvarbu nei gyvenimo kokybe, nei elementari pagarba, bile tik dieda turet, ir nesvarbu, kad tas ju nei myli, nei gerbia, ale kaip gi be diedo.....


drinks_cheers.gif va jums ir atsakė smile.gif

Suprantu, kad pasiūlyt lengviausia, bet kaip ten sakoma... "Teisingas sprendimas tas, nuo kurio skauda". Jei vyras nesikeičia (o jis nesikeis, nes iš pat pradžių toks buvo) tai nėra jokios prasmės su juo būt ir kentėt.
Atsakyti
O tai iki vestuviu sis skrudzas buvo dosnus, taskesi pinigais? Nemanau. Nejau iki vestuviu nesimato koks zmogus? Nebent zenijosi po savaites draugystes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 10 13, 09:40)
O tai iki vestuviu sis skrudzas buvo dosnus, taskesi pinigais? Nemanau. Nejau iki vestuviu nesimato koks zmogus? Nebent zenijosi po savaites draugystes  biggrin.gif

taigi, rase, kad abu studentai buvo, abu pinigus spaude. Bet, kad reikejo 2 vaikus pagimdyt, kad vyro skupumu isitikint, tai man irgi keista. Protingi zmones pirma draugauja, po to gyvena kartu arba tuokiasi ir pagyvena kiek laiko, o tik po to vaikus planuoja, jei mato, kad sugyvens. O ne kuo skubiau vaikus gimdo, o tik paskui realiai vienas kita pazista. Bet siuo atveju jau saukstai po pietu. Bet geriau veliau, nei niekad. Geriau kuo greiciau savo ir savo vaiku gyvenima gelbet, nei visa laika kentet. Gyvenimas vienas duotas ir beprasmes aukos niekam nereikalingos, medalio uz tai niekas neduos ir nepagirs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 13 spalio 2015 - 11:25
QUOTE(Leksa @ 2015 10 13, 13:23)
taigi, rase, kad abu studentai buvo, abu pinigus spaude. Bet, kad reikejo 2 vaikus pagimdyt, kad vyro skupumu isitikint, tai man irgi keista. Protingi zmones pirma draugauja, po to gyvena kartu arba tuokiasi ir pagyvena kiek laiko, o tik po to vaikus planuoja, jei mato, kad sugyvens. O ne kuo skubiau vaikus gimdo, o tik paskui realiai vienas kita pazista. Bet siuo atveju jau saukstai po pietu. Bet geriau veliau, nei niekad. Geriau kuo greiciau savo ir savo vaiku gyvenima gelbet, nei visa laika kentet. Gyvenimas vienas duotas ir beprasmes aukos niekam nereikalingos, medalio uz tai niekas neduos ir nepagirs.



pirmoji ne jo..antra dukrytė jo...po dukrytės ir prasidėjo visi košmarai...
aš trupai parašiau, nes kol trise buvom dar tiek blogai nebuvo...
ilga istorija kuri man davė daug pamokų...
juk sakoma kai ateina sunkus tarpsniai kai aš pastojau labai sunkai nešiojai ir prasidėjo viskas...
žinot man tikriausiai vienai gyventi reikia tada viena žinosi gyveni ir viska turi daryt viena...
Atsakyti
Visi kosmarai prasidejo nuo bendro vaikelio gimimo?
Atsakyti
manyciau, kad cia buvo tas atvejis, kaip siuolaikines "feministes" daro. Eina i pasimatymus, bet gink die, neleidzia vaikinams ju pavaisinti, pacios uz kavos puodeli susimoka ar bent kas antra karta saskaita apmoka, kad tik nors po lygiai butu, kad tik nors vaikinas nieko joms nenupirktu ir nabagas nepasijustu isnaudojamas tokios harpijos. O paskui, istekeje ir iseje i dekreta stebisi, kad vyrai jom pinigu neduoda. Jau ne viena tokia pastebejau. Tai jos ir negali ivertinti vaikino/vyro skupumo.
Atsakyti
QUOTE(bernadeta274 @ 2015 10 14, 19:58)

aš trupai parašiau, nes kol trise buvom dar tiek blogai nebuvo...

Nu tai akivaizdu, kad vienam žmogui yra skirtumas kur išlaikyti ir išmaitinti tris asmenius, o kur keturis. Ir dar vieną ne savo vaiką...Manau natūralu, kad spaudžia ir riboja išlaidas, nes jo akimis žiūrint jam tikrai būtų pigiau palikt jus ir mokėt tik alimentus savo dukrai. Gal tam ir ruošiasi slapta kaupdamas g.gif Jums reiktų susirast pajamų šaltinį ir pačiai pradėt kažkiek uždirbt, gal tada ir vyras dosnesnis pasidarys kai vienam nereiks visų išlaikyt.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 10 13, 11:23)
Bet, kad reikejo 2 vaikus pagimdyt, kad vyro skupumu isitikint, tai man irgi keista. Protingi zmones pirma draugauja, po to gyvena kartu arba tuokiasi ir pagyvena kiek laiko, o tik po to vaikus planuoja, jei mato, kad sugyvens.

Protingi žmonės, ypač mamos prieš vaikus gimdydamos pirma pasirūpina pajamų šaltiniu, kol su vaikeliais sėdės, o ne visko iš vyro tikisi mirksiukas.gif nemanau kad šiuo atveju vyras skūpas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 10 15, 10:14)


Protingi žmonės, ypač mamos prieš vaikus gimdydamos pirma pasirūpina pajamų šaltiniu, kol su vaikeliais sėdės, o ne visko iš vyro tikisi  mirksiukas.gif nemanau kad šiuo atveju vyras skūpas  g.gif

jei moteris sedi namie su vaiku alkana ir laukia kada vyras valgyt parnes, tai vyras skupas. Ir dar kaip. Gi nepraso moteris, kad jai nupirktu n-taja pora batu ar pan.
O protingos moterys vaiku gimdo tiek ir tada, kai buna tikros, kad pacios sugebes isgyvent be vyro pagalbos. Maza kaip gyvenime buna, nereikia atsidet ant antros puses ar dar ko nors (kad ir tevu pagalbos).
Atsakyti