Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

QUOTE(egle35 @ 2007 07 28, 09:55)
sveikos mamytes 4u.gif paskaiciau ir as nusprendziau parasyti. as esu nasle ir auginu sesis vaikus. gyvenu nuomuojamame bute gaila savo neturiu verysad.gif uz nuoma moku 600lt+paslaugos ,tad kaip suprantate be galo sunku,viska ka gaunu tenka sumoketi tad pragyvenimui belieka labai mazai. tik dziugina tai kad vaikai gabus,trys lanko muzikos mokykla ir graziai piesia,taciau zinote kad viskas kainuoja,noriu jusu visu prasyti gal kas galetu padovanoti vaikams rubeliu ir patalyne butume be galo dekingi. 4u.gif  reikalinga bet kokia parama,kraustemes i kita buta tad dr kai truksta ,labai lauksiu atsakymo mano tel 860251772 egle

pamirsau parasytu vaiku amziu 17,14,12,11,10,8 pats jauniausias sunus o visos paneles
smile.gif



jei tiktu ne nauja patalyne, galeciau kelis komplektelius atiduoti, nes pati neseniai atsinaujinau, tai senesne galeciau perleisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 07 28, 13:24)
jei tiktu ne nauja patalyne, galeciau kelis komplektelius atiduoti, nes pati neseniai atsinaujinau, tai senesne galeciau perleisti 4u.gif

taip zinoma kad tiktu 4u.gif aciu labai
Atsakyti
Paramos merginos, turiu pranešti jums svarbią informaciją dėl tolimesnio Svetlanos rėmimo.
Labai gaila, tačiau išaiškėjo liūdnas faktas - Svetlana mums meluoja. Todėl nuo šiol nebegalėsiu jos remti, nes tai prieštarautų mano pačios įsitikinimams. Ją remti atsisako ir dar keletas iš mūsų. Parašiau Mamuliai ir artimiausiu metu tema, skirta Svetlanai bus ištrinta iš forumo, kaip ir mūsų temoje esančios žinutės, susijusios su paramos Svetlanai prašymu.
Nuo šiol remti šią moterį ar ne - jūsų pačių asmeninis sprendimas.

Daugiau apie tai - tik per AŽ.
Atsiprašau tų, kurios iš širdies prisidėjot prie šios akcijos. Tačiau ir aš pati gavau šlapiu melo skuduru per veida. Gaila, kad taip atsitinka. Tikiuosi tai neatitolins noro ateity remti kitas mamytes
Atsakyti
Gavau Irinos pinigelius. Aciu jai wub.gif
Dabar turime 255,- Lt ir kita savaite pirksime mazuti spalvota Silelio televizoriu. Aciu jums visoms!
--
Kas noretu prisijungti rugpjucio 10 d. ir kartu pasveikinti Asta?
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 07 29, 11:20)
Gavau Irinos pinigelius. Aciu jai wub.gif
Dabar turime 255,- Lt ir kita savaite pirksime mazuti spalvota Silelio televizoriu. Aciu jums visoms!
--
Kas noretu prisijungti rugpjucio 10 d. ir kartu pasveikinti Asta?

jei tik susitarsiu kad mano mažių pažiūrėtų anyta, mielai prsijungsiu 4u.gif
Atsakyti
jeigu taip su Svetlana gavos...tai tadum mano perduotus daiktus būtų galima tiduoti bendrai Karitui...ten yra vitaminų nėščioms, patalynė, rūbelių kiek, knygutės, žurnalai, skėtis...renax juk jūs vis tiek važiuosit į Karito namučius? tai jau palikit ten...bus kam naudos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 07 29, 10:21)
jeigu taip su Svetlana gavos...tai tadum mano perduotus daiktus būtų galima tiduoti bendrai Karitui...ten yra vitaminų nėščioms, patalynė, rūbelių kiek, knygutės, žurnalai, skėtis...renax juk jūs vis tiek važiuosit į Karito namučius? tai jau palikit ten...bus kam naudos  4u.gif

Patalyne ,sketis 10 tableciu nukeliavo Astai , dalis daikteliu atidavem Svetlabnai kaip ir dali vitaminu vaikams , bet kaip sakoma viskas . Manau pakankamai pradziai turi jei nores kazka keis ir darys jei nenores , bus padaryta is musu puses maksimaliai .
Kate kur dzinsiukus perdave atidaviau Ritai
Atsakyti
Rita, ačiū už žinutę į až. Be komentarų...
Kadangi jau televizoriukui pinigų surinkta, kaip pasitariau su Rita, nupirksiu mamytei kosmetikos - higienos reikmenų (šampūną, kondicionierių, kremuko veidui ir t.t.) Manau, kad turėtų būti nebloga dovanytė hihihi.gif
Aš jungiuosi prie mamų rugpjūčio 10d.
Atsakyti
aš ir visiškai solidari su Ritos ir renax sprendimu.... 4u.gif
Atsakyti
Bagdoncikai, nupirk dovanu sampuna dazytiems plaukams, a? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2007 07 29, 22:16)
Rita, ačiū už žinutę į až. Be komentarų...
Kadangi jau televizoriukui pinigų surinkta, kaip pasitariau su Rita, nupirksiu mamytei kosmetikos - higienos reikmenų (šampūną, kondicionierių, kremuko veidui ir t.t.) Manau, kad turėtų būti nebloga dovanytė hihihi.gif
Aš jungiuosi prie mamų rugpjūčio 10d.


Jeigu tinka lietuviška kosmetika, tai galiu paimti produktų fabriko kainomis su gera nuolaida (bus apie 30-40% pigiau nei parduotuvėj). Lauksiu žinių.
Papildyta:
Mamos aktyvistės, turiu klausimą. Jūs geriau išmanot situaciją ir galit man patarti (aš šitam skyrelyje tik retkarčiais pasirodau).
Kaip jau minėjau kažkurioje žinutėje - namie turiu atliekamų patalynės užvalkalų, kai kurie nauji ir nenaudoti, bet man netinka. Kiti naudoti, bet švarūs ir tvarkingi. Yra vaikiškų, viengulių, pusantrinių. Kam jie man gulės stalčiuose, kai gali kiti naudoti?
Kur man juos geriau atiduoti - vežti į Caritą, ieškoti remtinų mamų ar kaip? Net neįsivaizduoju, kam šiuo metu labiau reikia. Neturiu daug laiko skirti paieškoms, būčiau dėkinga už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 07 29, 23:36)
Bagdoncikai, nupirk dovanu sampuna dazytiems plaukams, a? bigsmile.gif

mirksiukas.gif oky
Atsakyti