Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

QUOTE(Reklamiste @ 2007 07 30, 10:38)
Jeigu tinka lietuviška kosmetika, tai galiu paimti produktų fabriko kainomis su gera nuolaida (bus apie 30-40% pigiau nei parduotuvėj). Lauksiu žinių.
Papildyta:
Mamos aktyvistės, turiu klausimą. Jūs geriau išmanot situaciją ir galit man patarti (aš šitam skyrelyje tik retkarčiais pasirodau).
Kaip jau minėjau kažkurioje žinutėje - namie turiu atliekamų patalynės užvalkalų, kai kurie nauji ir nenaudoti, bet man netinka. Kiti naudoti, bet švarūs ir tvarkingi. Yra vaikiškų, viengulių, pusantrinių. Kam jie man gulės stalčiuose, kai gali kiti naudoti?
Kur man juos geriau atiduoti - vežti į Caritą, ieškoti remtinų mamų ar kaip? Net neįsivaizduoju, kam šiuo metu labiau reikia. Neturiu daug laiko skirti paieškoms, būčiau dėkinga už patarimą.

Oj oj...net ir as noreciau wub.gif
O tai kokia ten lietuviska kosmetika? Kremukai, pieneliai ir t.t. O sampuniukas ir kondicionierius yra? Jei taip, tai galiu paimti Astai ir lietuviska drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2007 07 30, 12:05)
Oj oj...net ir as noreciau wub.gif
O tai kokia ten lietuviska kosmetika? Kremukai, pieneliai ir t.t. O sampuniukas ir kondicionierius yra? Jei taip, tai galiu paimti Astai ir lietuviska drinks_cheers.gif

Tiksliai, gal jus susitarkit su Reklamiste. Vis tiek nuolaida tai nemaza. Ale iki 10 rugpjucio jau reikia susiorganizuot

--

Reklamiste, tai gal tikrai i Carita? O jei pati negaliu - as galiu is taves paimt ir nuvezt
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2007 07 30, 10:38)
Jeigu tinka lietuviška kosmetika, tai galiu paimti produktų fabriko kainomis su gera nuolaida (bus apie 30-40% pigiau nei parduotuvėj). Lauksiu žinių.
Papildyta:
Mamos aktyvistės, turiu klausimą. Jūs geriau išmanot situaciją ir galit man patarti (aš šitam skyrelyje tik retkarčiais pasirodau).
Kaip jau minėjau kažkurioje žinutėje - namie turiu atliekamų patalynės užvalkalų, kai kurie nauji ir nenaudoti, bet man netinka. Kiti naudoti, bet švarūs ir tvarkingi. Yra vaikiškų, viengulių, pusantrinių. Kam jie man gulės stalčiuose, kai gali kiti naudoti?
Kur man juos geriau atiduoti - vežti į Caritą, ieškoti remtinų mamų ar kaip? Net neįsivaizduoju, kam šiuo metu labiau reikia. Neturiu daug laiko skirti paieškoms, būčiau dėkinga už patarimą.


kiek zinau mamytei [COLOR=red]eglei35[COLOR=red] siuo metu labai praverstu sie daiktai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 07 30, 12:09)
Tiksliai, gal jus susitarkit su Reklamiste. Vis tiek nuolaida tai nemaza. Ale iki 10 rugpjucio jau reikia susiorganizuot

--

Reklamiste, tai gal tikrai i Carita? O jei pati negaliu - as galiu is taves paimt ir nuvezt

Taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
Per AŽ jau tariamės su Bagdončiku dėl kosmetikos užpirkimo. Bus smile.gif
Beliko tik patalynę naudingai panaudoti....
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 07 30, 12:10)
kiek zinau mamytei [COLOR=red]eglei35[COLOR=red] siuo metu labai praverstu sie daiktai ax.gif  4u.gif



taip, tik jai reikia kazkaip perduoti i Elektrenus, as irgi turiu patalynes ir galvojau per autobusa iduoti, bet niekaip neatrandu siuo metu laiko i stoti nuvykti.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 07 30, 14:01)
taip, tik jai reikia kazkaip perduoti i Elektrenus, as irgi turiu patalynes ir galvojau per autobusa iduoti, bet niekaip neatrandu siuo metu laiko i stoti nuvykti.


ji vakar buvo uzsukusi i Vilniu tai as jai maisa mergaitisku rubeliu atidaviau ir kitu niekucui panelem ax.gif wub.gif tai ji sake,kad dar pries rugsejo 1d atvaziuos i Vilniu(nupirksiu vaikuciam sasiuviniu,trintuku,papkiu ir pan,zodziu reikmenu i mokykla).kas nori gali mielai prisideti,nes ji turi 6vaikus,taigi visko reiks daug ax.gif bigsmile.gif tai manau,gal tuo paciu pasiimtu patalyne blush2.gif
Atsakyti
sveikos, man irgi cekava pasiskaityti apie Svetlana, kaip man ieiti i ta jusu AZ ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle35 @ 2007 07 27, 11:55)
turiu sesis vaikus ,gal kas galetu padovanoti rubu? pas mane penkios dukros ir sunus. amzius 17,14,12,11,10,ir 8. smile.gif

QUOTE(egle35 @ 2007 07 27, 12:18)
sveikos mamytes   4u.gif  paskaiciau ir as nusprendziau parasyti. as esu nasle ir auginu sesis vaikus. gyvenu nuomuojamame bute gaila savo neturiu   verysad.gif  uz nuoma moku 600lt+paslaugos ,tad kaip suprantate be galo sunku,viska ka gaunu tenka sumoketi tad pragyvenimui belieka labai mazai. tik dziugina tai kad vaikai gabus,trys lanko muzikos mokykla ir graziai piesia,taciau zinote kad viskas kainuoja,noriu jusu visu prasyti gal kas galetu padovanoti vaikams rubeliu ir patalyne butume be galo dekingi.  4u.gif  labai lauksiu atsakymo mano tel 860251772 egle

pamirsau parasytu vaiku amziu 17,14,12,11,10,8 pats jauniausias sunus o visos paneles 
   smile.gif

QUOTE(egle35 @ 2007 07 27, 14:20)
sveikos mamos   4u.gif  noriu organizuoti parama socialiai remtinoms seimoms(tvarkingoms) gal prisidesit? laukiu pasiulymu    thumbup.gif

QUOTE(egle35 @ 2007 07 28, 09:03)
parduodu nauja elektrine viryklę lenku gamybos 4u.gif

QUOTE(egle35 @ 2007 07 29, 10:23)
mielos mamos jei kas ka turite nereikalingo rasykite cia 4u.gif  taip galesime paremti tuos kam reikalinga pagalba, nebukime abejingos  biggrin.gif

QUOTE(egle35 @ 2007 07 29, 10:49)
sveikos visos   4u.gif  rytoj as jau pradedu dirbti  bigsmile.gif  tai prasides rupesciai  g.gif ,ir noriu gale kito menesio vaziuoti i italija bet dar neapsisprendziau, kaip manote ar vaziuoti   g.gif


Egle35, nesupyk, bet tavo SM veikla yra svelniai tariant keista. Sakai, i Italija vaziuosi? Ok, o mes tuo tarpu tavo vaikus i mokykla paruosim. Juk to prasei, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rita*: 30 liepos 2007 - 14:40
oho blink.gif ...
Atsakyti
Nu jou.....grazu net zalia, moterukes nebukit akiplesos ir neprasinekit pagalbos jeigu jos tikrai nereikia, kaip mano vyras sako nenorekit pajodinet ant svetimo b......kazkaip net nefajna pasidare.......

bet as vistiek noriu paskaityt svetlanos istorija
Atsakyti
Na kodelgi tik vaikus paruosim , dar ir patalines parinksim ir kosmetikos nupirksim , kremuka nuo saules kad neperdegti lotuliukas.gif .
Nepykit bet paramoje turi bus skaidru , jei sugebama pardavineti naujus daiktus , sugebama keliauti , manau pakanka pinigu ir butiniems dalykams . Nejau nesuvokiama kad mamos padeda kas negali pats apsirupinti , kita paimdama gardesni kasni nuo saves , nejau tai nedaeina ?
Egle jei galima atsakyk viesai i siuos klausimus
1 Kaip tu isivaizduoji paramos rinkima ir dalinima ?
2 Ar turi automobili ? Kompiuteri ?
3 Kas yra remtina padetis ?
Atsakyti