Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pilvukui 13 savaiciu, matemes jau 2 kartus (8 ir 10 savaciu) privaciai, o si ketvirtadieni eisim i ligonine, tai bus beveik 14-ta savaite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 24 birželio 2014 - 12:44
Si nestuma kazkaip daug kartu jau darem..
pirmasis buvo apie 5 sav, tada ir pamatem, kad toks zirniukas, buvau pasakaiciavus, kad jau bus apie 7 sav ir sirdele jau matys, deja..
Antras buvo apie 7,5 sav, po tokios nelemtos traumos.
Trecias buvo apie 10 sav, bet tada echo ismatavo kad vaisius daugu daugiausia 8 sav, nors nuo paskutinio echo praejo 2 sav doh.gif (traumos pasekoj nustojo vystytis.)
Ketvirtas kigoninej po 5 dienu, vaikutis staigiai buvo sokteljes ir atitiko 10 sav ir kelias dienas.
Dar po 4 dieneliu turejau 4 echo ir dar po geros savaites turejau 5 karta echo apie 11 sav ir keliu dienu metavo sprando raukslele.
Apie 20 sav bus pagrindinis ir jau 6-asis skanas. labai noreciau nueiti privaciai, noreciau suyzinoti ir lyti, bet bijau, kad per daug jau ir taip ziureta. doh.gif
Atsakyti
Man dare dar tik du,8sav. ir 12sav.Dabar svieciasi 19-20sav
Atsakyti
1- 8 sav turejom trumpa echo, tik paziurejo ar atitinka laika, pagal mmm,
2-13 sav
3- numatomas 19 sav 4u.gif
Atsakyti
Iki 39 sav turejau 3 echo
Atsakyti
Daro kiekviena apsilankyma thumbup.gif
Atsakyti
Laukiuosi jau 15 savaičių, turėjau tik vieną echoskopiją, kai buvo 5 savaitės ir 6 dienos. Gydytoja sakė, jog sekanti echo darys tik 20-22 savaitę, nes kaip ir nėra reikalo dabar atlikinėti, apžiūros metu viskas gerai,jaučiasi,kad leliukas auga, o ir tyrimai taip pat geri.. O neramu, kol nepadaryta echoskopija, tad šią savaitę užsirašysiu privačiai:)
Atsakyti
Viso nestumo metu turejau gana daug echoskopu. Man svarbu, kaip mano vaikelis vystosi, visa nestumo buvo ivairiu baimiu, todel labai norejosi, kad jas paneigtu echoskopas.
Atsakyti
Beveik 13 savaiteliu tai du kartus dare:). Pirma karta isviso puslele tokia maza (5-6 sav), o antra jau 12.5 sav tai visas zmogeliukas mates (net rankele kazkaip pakele kai ziurejau i ekrana biggrin.gif). 3 nusimato lygiai uz menesiuko, jau ziures vidaus organus ar gerai vystosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrose: 13 lapkričio 2014 - 20:35
Lankausi privačiai. Dar buvo tik pirmas vizitas ir darė 1 echo, bet gydytoja pasakė, kad darys kiekvieną mėnesį echo. Sako čia yra įsigalvojimas kad negalima daryti. Sako reikia daryti kad matytum, kad plaka širdutė, kad viskas gerai.
Atsakyti
Suskaiciavau, kad man per visa nestuma dare 7 kartus, cia su genetiniais tyrimais rolleyes.gif
Atsakyti