Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pas mane atvirksciai-poliklinikoje dare 2 echo-7sav.,22sav.ir ligonineje-28sav.dabar jau eina 37sav.paprasiau echo,nes nezinau nei lyties,nei padities,tai pasake,kad daugiau tikrai nedaris,nes pakanka ir tiek.
Atsakyti
Mums 16 savaite, echo dare 2 kartus (5 ir 16savaite). Dabar kitas kartas 20 savaite bus smile.gif
Atsakyti
Man dabar 36 savaitės, o echo darė per kiekvieną apsilankymą. Į mėnesį kartą, o pastaruosius du mėn. į mėn. po 2 kartus.
Tiesiog mano ginė dirba ir ligoninėj, tai ji kaip sakė taip yra įpratus smile.gif
Atsakyti
Kiekvieno vizito metu. Mums tuo prasidės 22 savaitė, iki šiol turėjome 7 echoskopijas.
Atsakyti
Iki siol buvo 4 echoskopijos smile.gif 5sav., 9 sav., 12 sav., 20 sav. smile.gif
Atsakyti
Kiekvieną kartą daro
Atsakyti
iki 18 savaites buvo 3, bet is ju 2 dare vien tik todel, kad buvo rizika, dar vienas echo laukia penktadieni, bet irgi todel, kad priklauso tas didysis apie viduri nestumo 4u.gif vadinasi iki 19 savaites busim tureja 4 echo smile.gif
Atsakyti
Per visą nėštumą turėjau 3 echo. Ir 1 ėjau privačiai. Tai išviso 4 tik.
Atsakyti
Laukiuosi Vokietijoj, tai realiai net nebežinau, kiek tų echo turėjau. Kiekvieną vizitą ėmė kraują, šlapimą, sodino ant kėdės ir darė echo. Dar teko ligoninėj apsilankyti, ten per porą dienų dar tris kartus darė. Dabar man 41 savaitė, tai tikrina kas dvi dienas, šiandien vėl echo turėjau biggrin.gif Nu žodžiu, daugiau nei 10 kartų tikrai.
Atsakyti
Iki 20 sav. buvo 5 echoskopijos ax.gif
Atsakyti
Kiekvieno apsilankymo metu, plius dar ir irasus video bei foto turiu is kiekvieno apsilankymo thumbup.gif
Atsakyti
2 valstybinius, ir 1 privačiai. biggrin.gif
Atsakyti