Įkraunama...
Įkraunama...

Dutty free parduotuvės

Sveikos mergaitės bigsmile.gif
Gal galėtumėt mane apšviesti ką galima nusipirkti tose parduotuvėse ir ar tikrai jose pigiau blush2.gif
Žinau kad ten yra alkoholio, saldainių, kosmetikos, parfumerijos. rolleyes.gif
Bet kaip dėl drabužių, avalynės ar aksesuarų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella* @ 2009 07 10, 10:36)
Sveikos mergaitės  bigsmile.gif
Gal galėtumėt mane apšviesti ką galima nusipirkti tose parduotuvėse ir ar tikrai jose pigiau blush2.gif
Žinau kad ten yra alkoholio, saldainių, kosmetikos, parfumerijos.  rolleyes.gif
Bet kaip dėl drabužių, avalynės ar aksesuarų?  g.gif


Bent jau Vilniaus oro uosto duty free parduotuvėje tikrai yra aksesuarų (diržų, laikrodžių, dar kažko-neprisimenu, seniokai buvau blush2.gif ). Ai, papuošalų dar (su Svarovskiais biggrin.gif ). Kainų kažkaip nežiūrėjau, vistiek nieks man nebūtų pardavęs biggrin.gif Ir ta parduotuvė yra atskirai nuo parduotuvės, kurioje maistas, gėrimai, kosmetika smile.gif O antram aukšte lyg yra kažkokių krepšių parduotuvė g.gif Bet kainos ten turbūt doh.gif
Kadangi ne daug kur teko būti, tai ir patirties su duty free nėra biggrin.gif Antalijoj net nėjau aš į jas irnesakyk.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella* @ 2009 07 10, 10:36)
Sveikos mergaitės  bigsmile.gif
Gal galėtumėt mane apšviesti ką galima nusipirkti tose parduotuvėse ir ar tikrai jose pigiau blush2.gif
Žinau kad ten yra alkoholio, saldainių, kosmetikos, parfumerijos.  rolleyes.gif
Bet kaip dėl drabužių, avalynės ar aksesuarų?  g.gif


Nors ne mergaitė, bet leisiu sau pakomentuoti;)

Europiniuose "duty-free" labiausiai apsimoka pirkti parfumeriją ir alkoholį (gal ir tabaką, man neaktualu), nors kainos ne visada ryškiai ar apskritai žemesnės už įprastas toje šalyje.

ES oro uostuose būna nurodytos dvi gaminių kainos - skrendant į ES ir į trečiąsias šalis. Pastaruoju atveju jos žemesnės, pirmuoju - nieko ypatingo.

"Duty-free" rūbų nepastebėjau - jie paprastai ir nėra padidinto apmokestinimo prekė kaip alkoholis ar pan., todėl nėra ką sutaupyti perkant aerouoste. Tačiau didesniuose oro uostuose šiaip yra daugiau parduotuvių, kuriose galima nusipirkti ir skudurų už vakarietiškai žemas kainas, arba aksesuarų ir kitokių prabangos prekių, taikomų į pasiturinčius keliautojus. Man patinka „Heinemann“ tinklo parduotuvės Frankfurte prie Maino (tokios kaip „Boss“) ir Kopenhagoje; jiems priklauso ir Vilniaus oro uosto parduotuvė su „Boss“ ir „MontBlanc“ galanterija ir aksesuarais.

Jei norite nusipirkti brangesnę prekę - laikrodį ar ką nors iš elektronikos - geriausia į šias parduotuves net nežiūrėti, o tiesiai skristi į Honkongą, Singapūrą ar kitą Azijos didmiestį.
Atsakyti
Vilniaus oro uoste Duty-free prekes tai tikrai nera labai jau pigios, kainos panasios, jei ir pastebejau kad skiriasi ant kai kuriu kosmetikos prekiu tai ant keliu litu, o dauguma tos pacios rolleyes.gif o ten kur akiniai, dirzai ir svarovskiai visokie, tai tikrai nera pigu schmoll.gif
Atsakyti
Na, klausiu dėl to kad nesenai buvo pažįstama ir sakė kad Londono orouoste nusipirko Nike striukytę ir kuprinę po 10 eurų, tai ir man parūpo blush2.gif
Nes šeip rugsėjį žadu į Ispaniją skrist į priekį per Londoną, o atgal per Franfurktą tai nežinau ar daug pinigų vežtis biggrin.gif
Ir kur labiau apsimoka pirkti g.gif
Atsakyti
As buvau Antalijos DF siemet liepos 30 d. man tai kainos ten pasirode labai dideles . Kaip kazkas minejo reikia gerai paziureti kainas LT ir tada ten lyginti. Nors rusai , ukrainieciai po tiek daug pirko alkoholio, kad net kainas specialai paziurejau, bet kad jei pigiau nei pas mus Maxej 2-5 litais ar verta toki kelia tempti? Lyginant su Londono DF Turkijoje brangiau.
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 08 06, 21:20)
As buvau Antalijos DF siemet liepos 30 d. man tai kainos ten pasirode labai dideles . Kaip kazkas minejo reikia gerai paziureti kainas LT ir tada ten lyginti. Nors rusai , ukrainieciai po tiek daug pirko alkoholio, kad net kainas specialai paziurejau, bet kad jei pigiau nei pas mus Maxej 2-5 litais ar verta toki kelia tempti?  Lyginant su Londono DF Turkijoje brangiau.


ne tik LT paziureti kainas... bet paziureti kainas toje salyje, is kurios skrendate... nes daznai toje salyje gausit ta pacia preke pigiau parduotuveje, nei isskrisdami sumokesite DUTY FREE oro uoste 4u.gif

as perku oro uoste tik tada, kai nespeju nusipirkti budama toje salyje.. arba kai reikia parvezti vyno ar kito alkoholio, o netelpa i lagamina... tada perku permokedama (nagus galima nusigrauzti, kai pamatai kainas Duty free ir jos yra didesnes nei uz ta pati buteli buciau mokejusi parduotuveje doh.gif )... pvz: Bulgarijoje ju vienas is geresniu vynu parduotuveje kainavo 7 levai... o duty free - irgi 7 bet eurai ... geriausiai, kai skrendi i trecias salis (kaip roadwarrior rase)... kazkada, kai mes dar nepriklausem ES, tai ir mums buvo pigiau pirkti duty free... dabar tai labai retas atvejis...
Atsakyti
Kopenhagos orouoste pirkau kvepalus D&G uz 75 eurus, o Lietuvoje jie kainuoja beveik 100 euru.
Atsakyti
Mes dazniausiai perkame kvepalus, bet jie pigiau iseina kai taikomos nuolaidos. Daznai buna, kad tam tikriems kvepalams -40% nuolaida, tuomet tirkai apsimoka. Arba perki kvepalus ir gauni dovanele pvz. tasyte ir t.t. Cia kiekvienam oro uoste kitaip buna... Daugiau tai nieko net neziuriu.
O va kruizinio laivo DF (amerikieciu) buvo ziauriai pigiai ispardavimai paskutinem dienom thumbup.gif AClinique pudra kainavo 10 $ ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Sella* @ 2009 07 10, 10:36)
Sveikos mergaitės  bigsmile.gif
Gal galėtumėt mane apšviesti ką galima nusipirkti tose parduotuvėse ir ar tikrai jose pigiau blush2.gif
Žinau kad ten yra alkoholio, saldainių, kosmetikos, parfumerijos.  rolleyes.gif
Bet kaip dėl drabužių, avalynės ar aksesuarų?  g.gif

Gegužės mėnesį ten buvome,kiek pamenu buvo kažkokia laikrodžių parduotuvė ir United Colors of Beneton :]
Atsakyti
sveiki,
o norejau paklausti, o ar galima kaip nors ieiti i tas duty free parduotuves (cia vilniaus oro uoste) jei neskrendi. yra tokia problema, kad turiu swarowski papuosala, kuriam yra garantija taisymui, ir iskrito akute, tai noreciau susitaisyt, bet lietuvoj kiek ziurejau tokiu parduotuviu nera tik oro uoste duty free.. tai noreciau suzinot, ar galima ten patekt, jei neskrendi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2009 11 30, 14:57)
sveiki,
o norejau paklausti, o ar galima kaip nors ieiti i tas duty free parduotuves (cia vilniaus oro uoste) jei neskrendi. yra tokia problema, kad turiu swarowski papuosala, kuriam yra garantija taisymui, ir iskrito akute, tai noreciau susitaisyt, bet lietuvoj kiek ziurejau tokiu parduotuviu nera tik oro uoste duty free.. tai noreciau suzinot, ar galima ten patekt, jei neskrendi ax.gif


Tai kad VNO kvepalais ir svarovskiais nuo seniausių amžių prekiauja Gudelio kompanija - ta pati, kur "Kristianą" valdo. Eik tiesiai ten:)
Atsakyti