Įkraunama...
Įkraunama...

Dutty free parduotuvės

Kaip situacija su dutty free Vilniuje skrendant ne is Sengeno erdves? Ar yra kosmetikos pasirinkimo, ar teks dairytis Maskvoje?
Atsakyti
QUOTE(RoadWarrior @ 2009 11 30, 19:26)
Tai kad VNO kvepalais ir svarovskiais nuo seniausių amžių prekiauja Gudelio kompanija - ta pati, kur "Kristianą" valdo. Eik tiesiai ten:)


aciu 4u.gif labai pagelbejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masha @ 2009 11 30, 23:19)
Kaip situacija su dutty free Vilniuje skrendant ne is Sengeno erdves? Ar yra kosmetikos pasirinkimo, ar teks dairytis Maskvoje?

Atsakymo negavau, spejau pati isitikinti, kad ten viskas normaliai, pasirinkimas yra kaip ir i Sengena isvykstant, o stai Vnukovo tai kainos ispudingos-vandens stikline 10lt rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka nebent DF pasiulymai, kuriu nerasi kitur, pvz. didelis rinkinys ivairiu miniatiuriniu kvepalu buteliuku. Man patinka nuolat keistis ir tokiu miniatiuru kolekciju niekur kitur nerandu. Plius kartais galima rasti geru prabangios kosmetikos pasiulymu.
Atsakyti
sveikos mergaites, norejau paklausti, ar varsuvos oro uoste yra dutty free? blush2.gif nes MB veza mama is si orouosta, galvoju man nupirktu gal pigiau nei lietuvoj chanel kosmetikos, bet nezinau kaip kainos ar isvis ten toks yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umberta @ 2010 02 15, 12:13)
sveikos mergaites, norejau paklausti, ar varsuvos oro uoste yra dutty free? blush2.gif nes MB veza mama is si orouosta, galvoju man nupirktu gal pigiau nei lietuvoj chanel kosmetikos, bet nezinau kaip kainos ar isvis ten toks yra? 4u.gif


Yra, parduotuvių kelios, nors tik dviejų tinklų - Baltona (prastokos) ir kažkokio kito naujo. Kainų kosmetikai bent pastarajame būna ir gerų.
Atsakyti
QUOTE(umberta @ 2010 02 15, 11:13)
sveikos mergaites, norejau paklausti, ar varsuvos oro uoste yra dutty free? blush2.gif nes MB veza mama is si orouosta, galvoju man nupirktu gal pigiau nei lietuvoj chanel kosmetikos, bet nezinau kaip kainos ar isvis ten toks yra? 4u.gif

pati nebuvau Varsuvos oro uoste, bet draugai ne karta lankesi, nei Dior nei Chanel geru kainu(tokiu kaip buna prancuzijoje ar vokietijos DF deje, bet neteko girdeti kad butu)

nors.. tiketina, kad tiesiog nepataike.
Atsakyti
QUOTE(RoadWarrior @ 2010 02 15, 22:35)
Yra, parduotuvių kelios, nors tik dviejų tinklų - Baltona (prastokos) ir kažkokio kito naujo. Kainų kosmetikai bent pastarajame būna ir gerų.



QUOTE(Ingakalnis @ 2010 02 16, 02:13)
pati nebuvau  Varsuvos oro uoste, bet  draugai  ne karta lankesi, nei Dior nei Chanel geru kainu(tokiu kaip buna prancuzijoje ar vokietijos DF deje, bet neteko  girdeti kad butu)

nors.. tiketina, kad tiesiog nepataike.

aciu uz atsakymus 4u.gif turbut geriau man vistiek parsisiusti apsimoka is UK, nei ten pirkti. pagooglinau lenkiskame google, kainos nuo musu kristianos nezymiai pigesnes arba isvis tiek pat, tai turbut orouose nera ko tiketis smile.gif bet drauge kita savaitgali skrenda i prancuzija, turbut reikes jos prasyti kad paziuretu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umberta: 16 vasario 2010 - 10:22
QUOTE(umberta @ 2010 02 15, 11:13)
sveikos mergaites, norejau paklausti, ar varsuvos oro uoste yra dutty free? blush2.gif nes MB veza mama is si orouosta, galvoju man nupirktu gal pigiau nei lietuvoj chanel kosmetikos, bet nezinau kaip kainos ar isvis ten toks yra? 4u.gif

yra, bet kvepalai nera pigesni, bent jau tuos kur žiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ispudziais ir as.Labai suzavejo kainos ir kokybe duty free barselonos oro uoste-kelionej per dvi sav neisleidau pinigu,tai per 1.5 val sugebejau juos praleisti dutyfree zonoj oro uoste lotuliukas.gif -kvepalai ryskiai skiriasi nuo pirktu LT ar Turkijos DT zonoj,dar DG laikroduka uz nerealia kaina pasiemiau.Zodziu minusas tik tas,kad laiko mazai po tokia puikia DT zona paslankiot doh.gif
Atsakyti
ax.gif idomu butu kurioje salyje duty free pigiau kvepaliukai kainuoja? beje kaip kainos Amsterdamo ?
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 05 05, 23:40)
ax.gif  idomu butu kurioje salyje duty free pigiau kvepaliukai kainuoja? beje kaip kainos Amsterdamo ?

pigiausia ten kur būna akcijos:) 2 už 1
bet jos būna ne naujausiems kvepalams, o bent metus jau gaminamiems. Tai jei turi mylimą kvapą, galima rasti apie 20 eur/buteliukas

pvz. tokius prieš porą dienų pirkau antalijoje du už 41 eur.

http://www.ciupk.lt/...ette-spray.html

Vokiečiai ėmė masiškai:)
Atsakyti