Įkraunama...
Įkraunama...

Šakočiai

QUOTE(kisule @ 2008 03 12, 14:37)
Gal galima suzinoti kokie tai sakociai ir kur jusu sakocius galima nusipirkti? 4u.gif

Na, kaip supratote, mano temą ir postus moderatoriai (konkurentų ar skundikų dėka) ištrynė biggrin.gif , na taip, ne visiems kokybė už nedidelę kainą patinka biggrin.gif , į AŽ, į AŽ 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šakotinis: 15 kovo 2008 - 21:31
QUOTE(lauvire @ 2008 02 28, 19:43)
O aš manau, kad galima pabandyti daryti pagal šakočio receptuką ir paprastoje orkaitėje. Žinoma, neišeis gaminys toks kaip tikras šakotis, bet... pagal tokį receptą galima pabandyti išsikepti sausainukų ar keksuikų kokių.  mirksiukas.gif 

Man atrodo, sausainiams ir keksams yra paprastesnių receptų, o ir tešlos trapumas/konsistencija ne ta. orkaitėje, sakot? Nelabai, manau, vykęs rezultatas bus.


QUOTE(tusiukas8 @ 2008 03 09, 22:00)
Dar pries kokius metus girdejau jog moterele kepa Traku rajone Biciunu kaime, prie pat Biciunu autobusu st. Tiksliai nieko daugiau nezinau schmoll.gif .

Trakų rajone ankščiau kepė Onuškyje mano sesuo , Bičiūnuose pyragus lyg kepė.
Atsakyti
QUOTE(Šakotinis @ 2008 03 17, 12:19)
Man atrodo, sausainiams ir keksams yra paprastesnių receptų, o ir tešlos trapumas/konsistencija ne ta. orkaitėje, sakot? Nelabai, manau, vykęs rezultatas bus.
Trakų rajone ankščiau kepė Onuškyje mano sesuo , Bičiūnuose pyragus lyg kepė.

Biciunuose net 3 kepejos buvo smile.gif . Tikrai zinau. 2 Profes 1 mokinuke. Kiekviena kepe savo namuose, kiekviena turejo savu klientu. O vat apie kepamus piragus girdeti neteko ax.gif ragauti tuo labiau smile.gif . O jei pamineciau pavardemis manau tikrai tokias butumet girdeje, Onuskis nuo Biciunu tik keli km., bet to nedarysiu, juk cia internetas tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Šakotinis @ 2008 03 17, 14:19)
Man atrodo, sausainiams ir keksams yra paprastesnių receptų, o ir tešlos trapumas/konsistencija ne ta. orkaitėje, sakot? Nelabai, manau, vykęs rezultatas bus.
Trakų rajone ankščiau kepė Onuškyje mano sesuo , Bičiūnuose pyragus lyg kepė.

Na, suprantama, jums būtų geriau, kad žmogus tiesiog nusipirktų jūsų įmonėj pagamintą šakotį, tai ir jums ir pirkėjui- rami galva. Tačiau, mano virtuvė, ką noriu, tą ir darau mirksiukas.gif Jums nuo to juk nieko neskaudės biggrin.gif , jei aš pabandysiu. O ir masinės duonos kepėjai nemanau, kad labai laimingi, kad yra šeimininkių, kurios kepa duoną namuose g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(jurvite @ 2008 03 18, 17:51)
Na, suprantama, jums būtų geriau, kad žmogus tiesiog nusipirktų jūsų įmonėj pagamintą šakotį, tai ir jums ir pirkėjui- rami galva. Tačiau, mano virtuvė, ką noriu, tą ir darau  mirksiukas.gif  Jums nuo to juk nieko neskaudės  biggrin.gif  , jei aš pabandysiu. O ir masinės duonos kepėjai nemanau, kad labai laimingi, kad yra šeimininkių, kurios kepa duoną namuose  g.gif ...

Duonos ir sakocio kepimas namuose tikrai skirias smile.gif ir nera ko lygint. O ir produktu sanaudos LABAI skiriasi smile.gif
Norit issikept sausainuku is sakocio teslos g.gif , tikrai nepavyks. Tesla tam per skysta. Zinoma sakysit is skystos teslos galima kept pyraga formoje, tada jums teks ta piraga grauzti tongue.gif , tiesiogine to zodzio prasme. Tokia jau ta tesla sakociams, ji tik sakociams ir skirta, visas kepimas yra specifinis ir neturint patirties tikrai niekas neiskeps tikro sakocio. Jei tai butu super lenga, kas antra seimininke sventems pati namie keptusi sakoti.
Reikia receptuko ?! Prasom tongue.gif
1 kg. margarino (tik dabar koks margarinas tiktu nezinau, gal ir sviestas siuolaikinis tiks, nes kazkada naudojom sena sovietini margarina).
1 kg. cukraus
35 kiausiniu
1 ltr. grietines (vel reikia zinot kokios, kad viskas gautusi kaip reikiant)
kepimo milteliu, arba sodos.
1.5 kg. miltu
Tai mazas sakotis, didelis yra kepamas is 60 kiausiniu smile.gif
Ir teslos maisyme yra nemazai niuansu, nuo kuriu priklauso jusu sakotis smile.gif . Bus jis su ragais ar be ju, atsidurs zemeje dar nespejus iskept ar ne ir t.t.. O kepimo procesas isvis saldus doh.gif tongue.gif
Pasirupinkit nemazu bliudu tokiam kiekiui maisyti smile.gif, geru kocelu ir kibkit i darbus tongue.gif
Lauksim rezultatu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tusiukas8: 19 kovo 2008 - 10:33
Labai noreciau pamatyti Sakotinio sakocio nuotrauka. Gal galit ideti cia smile.gif
Atsakyti
Na štai ir išaušo lauktoji diena ir mano eksperimentinis kepinys jau laukia kol atsidurs ant velykinio stalo biggrin.gif Ir pabandžiau naudoti šakočio receptą, ir kuo puikiausiai pavyko tongue.gif Na, truputį vaizdinės medžiagos (gaila, kad kvapo negaliu perkelt į kompiuterį, nes ojojoj, kaip kvepia tongue.gif tongue.gif , mat įbėriau apelsinų maltų žievelių biggrin.gif O ir skonis- fantastiškas thumbup.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 21 kovo 2008 - 20:25
QUOTE(jurvite @ 2008 03 18, 19:51)
Na, suprantama, jums būtų geriau, kad žmogus tiesiog nusipirktų jūsų įmonėj pagamintą šakotį, tai ir jums ir pirkėjui- rami galva. Tačiau, mano virtuvė, ką noriu, tą ir darau  mirksiukas.gif  Jums nuo to juk nieko neskaudės  biggrin.gif  , jei aš pabandysiu. O ir masinės duonos kepėjai nemanau, kad labai laimingi, kad yra šeimininkių, kurios kepa duoną namuose  g.gif ...

Ponia, mano galva ir taip rami ir nuo to tikrai niekam nieko neskaudės mirksiukas.gif , man taip pat konkurentai ne konkurentai, visi gamintojai ir kepėjai individualūs ir saviti 4u.gif , reklamos mano šakočiams irgi nelabai reikia, o Jūs gaminkite ir eksperimentuokite, taip gimsta puikūs kepiniai.

QUOTE(tusiukas8 @ 2008 03 19, 15:40)
Labai noreciau pamatyti Sakotinio sakocio nuotrauka. Gal galit ideti cia smile.gif

Būtinai parodysiu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Šakotinis,2008 03 23, 23:32]
Jūs gaminkite ir eksperimentuokite, taip gimsta puikūs kepiniai.

Smagu, kad palaikote eksperimentus virtuvėje mirksiukas.gif Tiesiog turėjau labai didelį norą pabandyti pati savo namuose išmėginti tą šakočio receptą (žinoma, nesitikint labai įspūdingo šedevro ir tikro šakočio), tad nenorėjau sulaukti kokių abejojimų iš šalies, nors žinojau, kad niekas manęs nesustabdys pamėginti biggrin.gif . Ir man pavyko yahoo.gif Na, ne 100% skonis kaip pirktinio, bet didžiąja dalimi. Tad savo kepinėlius įvertinčiau visvien 10 su + biggrin.gif
Sėkmės Jums, Šakotini, visuose darbuose ir kad šakočiai, tikiu tikrai nuostabaus skonio, puikiai keptųsi biggrin.gif 4u.gif
Su šventėm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 24 kovo 2008 - 11:38
[quote=jurvite,2008 03 24, 11:31]
[quote=Šakotinis,2008 03 23, 23:32]
Jūs gaminkite ir eksperimentuokite, taip gimsta puikūs kepiniai.

Smagu, kad palaikote eksperimentus virtuvėje mirksiukas.gif Tiesiog turėjau labai didelį norą pabandyti pati savo namuose išmėginti tą šakočio receptą (žinoma, nesitikint labai įspūdingo šedevro ir tikro šakočio), tad nenorėjau sulaukti kokių abejojimų iš šalies, nors žinojau, kad niekas manęs nesustabdys pamėginti biggrin.gif . Ir man pavyko yahoo.gif Na, ne 100% skonis kaip pirktinio, bet didžiąja dalimi. Tad savo kepinėlius įvertinčiau visvien 10 su + biggrin.gif
Sėkmės Jums, Šakotini, visuose darbuose ir kad šakočiai, tikiu tikrai nuostabaus skonio, puikiai keptųsi biggrin.gif 4u.gif
Su šventėm 4u.gif
[/quote]

Pirktinis sakotis skonio is vis neturi schmoll.gif , tie visi maximiniai ar kiti beragiai, man ne sakociai. Elementarus sausainiai, tik kitos formos su pasivogtu pavadinimu. Va kai sakocio apatinis ragas ilgumo kaip didysis pirstas, o o storumo kaip du pirstai tai cia sakotis thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tusiukas8: 26 kovo 2008 - 13:53
Mano teta kepa, naminius, nerealaus skonio, bet ji labai retai uzsiima
Atsakyti
QUOTE(jurvite @ 2008 03 21, 21:23)
Na štai ir išaušo lauktoji diena ir mano eksperimentinis kepinys jau laukia kol atsidurs ant velykinio stalo  biggrin.gif  Ir pabandžiau naudoti šakočio receptą, ir kuo puikiausiai pavyko  tongue.gif  Na, truputį vaizdinės medžiagos (gaila, kad kvapo negaliu perkelt į kompiuterį, nes ojojoj, kaip kvepia  tongue.gif  tongue.gif  , mat įbėriau apelsinų maltų žievelių  biggrin.gif O ir skonis- fantastiškas  thumbup.gif  )


Labai dziaugiuosi, kad tau pavyko. As jau kuris laikas audziu minti issikepti sakoti kaip pyraga, namie, paprastoje orkaiteje. Vaikai be galo megsta. Gal gali parasyt pagal koki recepta ir kaip darei? Labai labai lauksiu
Atsakyti