Įkraunama...
Įkraunama...

Ožkos pienas, mišinėliai

QUOTE(Viesulas @ 2006 02 12, 02:15)
Man patinka karves pienas,vot lotuliukas.gif



Man irgi patinka karvės pienas, nuo vaikystės jį geriu, kai laukiausi, tai net ir po kelis litrus per diena ax.gif , o uošviai laiko ožkas ir visur ta pieną kiša, o man jau vien nuo jo kvapo bloga, jaučiu, net jeigu ir nesako, o tik pvz. į blynus maišant įpila puodelį - po pirmo kasnio iš karto nupurto. Dabar su baime laukiu, kas bus, kai uošvienė pradės tą pieną ir mano vaikui kišt verysad.gif, nes ji įsitikinusi, kad tai vaistas nuo visu įmanomų ligų... O man tai tema susipykimui verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , manau, kad ožkos pienas tikrai nėra blogas produktas. Beje gydytojai, o ypač alergologai, prieš ožkos pieną, bent jau iki metų. Jų teigimu, tai ožkos pienas sukelia mažakraujystę g.gif . Bet kiek teko skaityti, tai ožkos pienas mažakraujystę gydo, o be to tinkantis alergiškiems vaikams, jei jie nėra alergiški kazeinui, kurio yra tiek karvės, tiek ožkos piene. Nors mano manymu, kad tai yra labai individualu. Aš savo vaikui balindavau košytes su ožkos pienu, buvo gerai thumbup.gif , ir su mielu noru valgė. Dėl pieno smarvės, kaip čia buvo išsireikšta, tai priklauso nuo to kaip prižiūrimos ir maitinamos ožkos. mes imdavom pieną, tai jokio blogo kvapo nebūdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anida @ 2006 04 11, 20:18)
Sveikos 4u.gif , manau, kad ožkos pienas tikrai nėra blogas produktas. Beje gydytojai, o ypač alergologai, prieš ožkos pieną, bent jau iki metų. Jų teigimu, tai ožkos pienas sukelia mažakraujystę g.gif . Bet kiek teko skaityti, tai ožkos pienas mažakraujystę gydo, o be to tinkantis alergiškiems vaikams, jei jie nėra alergiški kazeinui, kurio yra tiek karvės, tiek ožkos piene. Nors mano manymu, kad tai yra labai individualu. Aš savo vaikui balindavau košytes su ožkos pienu, buvo gerai thumbup.gif , ir su mielu noru valgė. Dėl pieno smarvės, kaip čia buvo išsireikšta, tai priklauso nuo to kaip prižiūrimos ir maitinamos ožkos. mes imdavom pieną, tai jokio blogo kvapo nebūdavo lotuliukas.gif


Nuo ožkų laikymo pieno kvapas nepriklauso, jis tiesiog yra kitos, aš pripratus prie karvės kvapo, prie karvės pieno kvapo ir ožkos kvapas man visiškai nepriimtinas, be to kiek žinau, ko vaikas iš mažens nebuvo pripratintas valgyt, to ir suauges arba visai nevalgys, arba turetu kas nors labai gerai sumotyvuot, kad pradetu valgyt. Beje, uošviai gyvuliukus labai myli ir juos labai tvarkingai prižiūri, o kaip atrodo blogas gyvulių laikymas, tai man teko matyt, nes prisieina pagal darboviete tikrinti ūkininkų ūkius ir gyvulių gerovės laikymąsi, tai patikėkit blink.gif , ko tik netenka pamatyt, kaip tie vargšai gyvūnai būna kankinami, ypač žiemą ...
Atsakyti
ožkos pienas labai stiprina imunine sistema
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2006 04 20, 00:14)
Nuo ožkų laikymo pieno kvapas nepriklauso, jis tiesiog yra kitos, aš pripratus prie karvės kvapo, prie karvės pieno kvapo ir ožkos kvapas man visiškai nepriimtinas, be to kiek žinau, ko vaikas iš mažens nebuvo pripratintas valgyt, to ir suauges arba visai nevalgys, arba turetu kas nors labai gerai sumotyvuot, kad pradetu valgyt. Beje, uošviai gyvuliukus labai myli ir juos labai tvarkingai prižiūri, o kaip atrodo blogas gyvulių laikymas, tai man teko matyt, nes prisieina pagal darboviete tikrinti ūkininkų ūkius ir gyvulių gerovės laikymąsi, tai patikėkit blink.gif , ko tik netenka pamatyt, kaip tie vargšai gyvūnai būna kankinami, ypač žiemą ...


Drisčiau paprieštarauti. Man teko ragauti ožkos pieno įvairiose vietose. Ir patikėk, tas pienas, kuri mes kartais nusiperkam, tikrai jokio kvapo neturi lotuliukas.gif . Tie žmonės užsiima tik ožkom, jų teigimu pieno kokybė ir kvapas labai priklauso ir nuo jų laikymo. Jų ožkos niekada nerišamos, jos laisvai ganosi tiek vasarą, tiek žiemą, todėl ir kokybė to pieno labai aukšta thumbup.gif . Pieno tokios ožkos duoda mažai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anida: 25 balandžio 2006 - 10:08
Mano vaikinai jau dideli - vienam jau 9 metai , kitam 7 metai smile.gif wub.gif
Maitinau 6 mėnesius pati, o vėliau labai gražiai perėjome prie karvutės pieno blush2.gif
Neseniai kaimynė pardavė karvutę ir nusipirko ožką doh.gif
Pasiūlė ožkos pieno blink.gif
Tikrai galvojau , kad vaikai nė į burną jo neims, kiek buvau prisiklausius apie kvapą, skonį ir visa kita g.gif
O jie net nepajuto skirtumo bigsmile.gif Aš tik vėliau pasakiau , kad tai ožkytės pienukas blush2.gif
Pastebėjau kelis dalykus : mano mažasis pradėjo labai gerai valgyti, vaikai nustojo sirgti kvėpavimo takų ligomis, o sirgo dažnai doh.gif
Nežinau ar tai nuo pieno, bet ... 4u.gif
Man pačiai jis skanus 4u.gif
Atsakyti
ar duodate savo vaikuciams ozkos pieno? sako,kad jis vertingesnis uz karves.jei beria nuo karves pieno ar butinai bers ir nuo ozkeles? ka geriau duoti-misinuka ar ozkos piena? labai noreciau suzinoti jusu nuomone sia tema.aciu.
Atsakyti
niekada nesu davusi savo dukrytei ožkos pieno, jau labai neskanus jis man, riebus, o ir karvės pienuką duodu nuo metų, neriebų, virintą, tai ir ožkos pieną reikia būtinai atvirinti. jei vaikas mažas, geriau gal mišinukas. kažkur skaičiau straipsnį žurnale apie ožkos pieną, paieškosiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-simona- @ 2007 02 21, 01:41)
niekada nesu davusi savo dukrytei ožkos pieno, jau labai neskanus jis man, riebus, o ir karvės pienuką duodu nuo metų, neriebų, virintą, tai ir ožkos pieną reikia būtinai atvirinti. jei vaikas mažas, geriau gal mišinukas. kažkur skaičiau straipsnį žurnale apie ožkos pieną, paieškosiu. 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
nors tiesa sakant nekarta norejau susigundyti, nupirkt vaikams paragaut, jei rastum straipsni, butu thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo mažajam darau pusrytines košytes su ožkos pienu. Bent jau mano mažius su malonumu jas kerta thumbup.gif
Atsakyti
O ozkos pienuka butinai reikia virinti?? Iki kurio amziaus vaikuciams?? Kiek laiko ji reikia pavirti??

Mano mazylei 5 men., man pradejo staigiai mazeti MP, jau antra savaite bandau pripratinti ja prie misinuku, ir nieko nepavyksta - vaikas klykia, bet misinuko nevalgo. Jau 5 skirtingus isbandem doh.gif Pagalvojau, kad gal galima butu pabandyt ozkos pienuka, bet kaip ji paruosti??????

Busiu dekinga, jei kuri mamyte pasidalins patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau internete, kad lietuviai gamina ožkos pieno mišinius, gal kas maitino jais savo kūdikius, pasidalinkite patirtimi smile.gif
Atsakyti