Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kūdikis dažnai čiaudi?

Musu Pupa ciaudi iki desimties kartu per diena - ar ir daugiau.
Ir kol nera slogos - tai nesirupiname labai, palinkime kiekviena karta "i sveikatele" ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
ir mes labai daug ciaudim, bet ir slogutes turim, taciau gydytoja sake, kad cia nuo sauso oro, tai mes kiekvienam kambary pristate indu su vandeniu, kad garuotu ir drekintu ora biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi dažnai čiaudi, čia nieko blogo, kūdikių labai jautri gleivinė, tad ir reaguoja jautriai į dulkeles, kvapus ir t.t. Ypač reaguoja į kvapus. Vieną kartą buvau susiruošusi išeiti ir pasikvėpinau. Dar norėjau pamaitinti savo mažiuką, tai jis prigludo ir užuodęs ne tą kvapą kosėt pradėjo biggrin.gif ir net neėmė krūtinės blink.gif
Atsakyti
abu mano vaikučiai čiaudi nuo ryškios saulės biggrin.gif
Atsakyti
mano maze irig labai daznai ciaudi, o nusiciaudejus visda pasako ka nors savo kalba, tikriausiai padekoja kad pasakau i sveiketyte biggrin.gif
Atsakyti
Maniske, tai visada nusiciaudi, kai pakeiciu pampersa biggrin.gif arba nuo kvepalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrunia: 02 spalio 2007 - 10:10
Ciaudo ir mano mergiote,nuo pat gimimo smile.gif
Atsakyti
mano tai kai nusiciaudi, tai paskui pradeda balsu juoktis. Kai as nusiciaudau arba tevelis irgi ji juokias balsu biggrin.gif lotuliukas.gif tai net kartais imituojam, kad ciaudim ax.gif
Atsakyti
Maziukai daznai ciaudi, nes taip valosi ju nosyte. Bet kai per valanda suciaudi apie 5 kartus, tai jau yra negerai, tai gali buti jau prasidedanti sloga 4u.gif
Atsakyti
sako ciaudo nuo dulkiu namie ir tai normalu biggrin.gif
Atsakyti
va maniske jau apstojo ciaudeti, dabar labai retai ciaudo ax.gif
Atsakyti
mano maze irgi daznai ciaudejo.Pasak gyd.nuo dulkiu.Kilimine danga,tapetai,uzuolaidos...Reikia dazniau vedint kambari ir uzdedavau dregna ranksluosti ant radiatoriaus,kad oras toks sausas nebutu.
Atsakyti