Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kūdikis dažnai čiaudi?

Mano mazule tai pat daznai ciaudejo,nors as nieko blogo neitardavau.Karta paklausiau gyd.,ji man atsake ,dazniausiai nuo dulkiu. smile.gif
Atsakyti
mano maze jau senokai nustojo daznai ciaudeti, dabar tik retkarciais nusiciaudi.
Atsakyti
manoji anksciau ciaue,bet dabar tik retsykiauis
Atsakyti
Man ligonineje pasake, kad pradzioje kudikis ciaudo, nes jo plauciuose dar like skysciu, o veliau - nes jautrus dulkems, kvapams. todel nepatariama toje pacioje ir net gretimoje patalpoje naudot oro gaiviklius, purksti kvepalus, plauku laka ir t.t.
Atsakyti
Ir maniske taip pat ciaudi. Kai pas mama nuvaziuoju ir ji nusiciaudi, tai mociute tuoj pat ligu pripaiso lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytė ir čiaudo. Bet nemanau, kad čia kas blogo. Kai buvo slogytė visai kitaip ir daugiau čiaudėjo ir nosytė užsikimšus buvo. Buvo pikta, verkė. O dabar pačiaudo ir liksma biggrin.gif
Atsakyti
musu maziliukas pradejo ciaudeti dar ligonineje, vos ne kita siena po gimdymo.
tai vaiku gydytoja pasake, jog taip jis reguoja i aplinkos dirgiklius, dulkes ax.gif
Atsakyti
gerai kai vaikas ciaudi.taip pasisalina visos bacilos.netgi patartina vatos gabaleliu sukelti ciauduli.mes pav.kai gryztam is lauko tada daug ciaudi.anksciau galvodavau kad nu va jau persalom.bet nieko.
Atsakyti
mes irgi ciaudom daznokai, bet as net nepagalvojau, kad cia kas nors negerai g.gif
Atsakyti
sveikuciai
mano mazylis irgi ciaudi, bet dazniausiai kai iseinam i lauka o ypac sauleta diena. As manau kad nuo saulutes ir nuo dulkiu. Ir visiskai pritariu ,kad ciaudulys nera taip jau blogai blink.gif
Atsakyti
Kotryna nuo pat gimimo ciaudi iki siol..
Atsakyti
mano mazoji irgi ciaudo, bet gydytoja sake, kad vaikiukam uztenka kokia dulkele itraukti ir jiem jau kutena, taip kad nieko baisaus, jei slogos ir temperaturos ner
Atsakyti