Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Saint Laurent

gal kas bandet kuri nors is siu kremu su spalva?
Tinted Matt Moisturizer
ir Sheer Powdercreme Veil
kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 29 lapkričio 2007 - 21:00
O gal kuri bandete YSL Teint Mat Purete Foundation SPF15 ?

Va tokia:

user posted image
Atsakyti
na kad jau taip visos isgyret tusa MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS tai ir as susigundziau ir nusipirkau. Tiesiog pasakiskas tusas. thumbup.gif tokio gero dar niekad nesu turejusi. Blakstienos atrodo kaip dirbtines. Drauge iskart pastebejo kad tusa pakeiciau. Netgi ir is vyriskosios puses komplimentu sulaukiau kad akys labai grazios. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrriuke @ 2007 12 05, 00:17)
na kad jau taip visos isgyret tusa MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS tai ir as susigundziau ir nusipirkau. Tiesiog pasakiskas tusas. thumbup.gif tokio gero dar niekad nesu turejusi. Blakstienos atrodo kaip dirbtines. Drauge iskart pastebejo kad tusa pakeiciau. Netgi ir is vyriskosios puses komplimentu sulaukiau kad akys labai grazios.  biggrin.gif


mane siandien taip pat pagyre:) blush2.gif
Atsakyti
O as visada galvojau, kad i nieka nekeisiu MaxFactor Masterpiece..nes megtu ryskias ir visom prasmem diiideles blakstienas ax.gif bigsmile.gif bet dabar emiau gundytis jusu isgirtu MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS, gal kas nors turejote ir ta ir ta, ir galetumet palyginti? 4u.gif Aaaciu, labai lauksiu, nes labai noriu kazka naujo pabandyt..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 05, 17:34)
O as visada galvojau, kad i nieka nekeisiu MaxFactor Masterpiece..nes megtu ryskias ir visom prasmem diiideles blakstienas  ax.gif  bigsmile.gif bet dabar emiau gundytis jusu isgirtu MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS, gal kas nors turejote ir ta ir ta, ir galetumet palyginti?   4u.gif Aaaciu, labai lauksiu, nes labai noriu kazka naujo pabandyt..... 4u.gif

as turejau, tai MF man ne taip graziai padazydavo blakstienas, YSL zymiai graziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 05, 17:38)
as turejau, tai MF man ne taip graziai padazydavo blakstienas, YSL zymiai graziau  smile.gif

aha pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2007 11 15, 07:21)
turiu pudrike kompaktine
user posted image
Eclat & Matit, nugi atsiliepimai tik geriausi - net b endradarbes idemei apziureje, kad turbut pakeiciau pudra, nes veidas lygutelis, apie kazkokius pataisymus dienos metu - irnesakyk.gif net galvot nereik, niekas nebyra, lygiai dengias, gerai laikos, atrodo naturaliai , galeciau vardint ir vardint wub.gif vienas geriausiu mano pirkiniu good.gif tiesa, mano oda normali/misri.

turiu as irgi jau kelinta sita geri ir kol kas nesiruosiu keist rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima 4u.gif reikes nusipirkt ax.gif maciau pas mus net pigiau truputi nei Lietuvoj 22 eurai, o lietuvoj 89 Lt, tai net sutaupysiu truputi..
Atsakyti
Turiu skystą praveidimą akims
user posted image

Gerai laikosi, gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 12 05, 19:53)
aha pritariu  drinks_cheers.gif
Papildyta:

turiu as irgi jau kelinta sita geri ir kol kas nesiruosiu keist  rolleyes.gif

Kokią spalvytę perkat ,žadu užsisakyt netu ,tai reik jau spalvą iš karto žinot ,aš tai mėgstu šiek tiek į tamsumą ,be rožinio atspalvio bigsmile.gif Pvz Chanel 50 Naturel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 06 gruodžio 2007 - 12:58
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 12 06, 12:55)
Kokią spalvytę perkat ,žadu užsisakyt netu ,tai reik jau spalvą iš karto žinot ,aš tai mėgstu šiek tiek į tamsumą ,be rožinio atspalvio bigsmile.gif Pvz Chanel 50 Naturel

Na pas mane 4 numeriukas, jei neklystu tai ji tamsiausia, o gal yra dar 5 g.gif
Atsakyti
merginos, o to jusu isgirto tuso ner vandeniui atsparaus varianto ? naudoju tik toki tusa, kadangi paprastas man nelaiko su rietikliu uzriestu blakstienu...
Atsakyti