Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Saint Laurent

QUOTE(Palomina @ 2007 11 16, 20:20)
na tai ir as prisidedu prie pagyru apie Mascara Volume Effect Faux Cils  smile.gif jau dvi savaites dazaus as juo, tai dar nepastebejau kad butu pradejes tirsteti (skaiciau, kad labai greit sudziuna)..


Man jis pradeda tirsteti po 3-ju menesiu naudojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simara @ 2007 11 17, 00:14)
Man jis pradeda tirsteti po 3-ju menesiu naudojimo smile.gif

tai thumbup.gif nu ziuresiu kaip man bus, tusa tai tikrai labai sviezia nusipirkau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 11 17, 11:32)
tai  thumbup.gif  nu ziuresiu kaip man bus, tusa tai tikrai labai sviezia nusipirkau..

jei nepaslaptis kur pirkai nes as pastaruoju metu ant senu uztaikau unsure.gif
Atsakyti
o sitas tusas geresnis uz maxfactor 2000colorie? atrodo sepeteliai panasus.
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 11 17, 11:46)
jei nepaslaptis kur pirkai nes as pastaruoju metu ant senu uztaikau unsure.gif

pirkau Kristianoj kur netoli Zaros smile.gif
Atsakyti
Man tusas irgi labai patiktu, bet pirma karta sustirstejo per 3 savaites, o antra karta kai nusipirkau, tai jau po 2 savaiciu nebuvo imanoma teptis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 15, 07:21)
turiu pudrike kompaktine
user posted image
Eclat & Matit, nugi atsiliepimai tik geriausi - net b endradarbes idemei apziureje, kad turbut pakeiciau pudra, nes veidas lygutelis, apie kazkokius pataisymus dienos metu - irnesakyk.gif net galvot nereik, niekas nebyra, lygiai dengias, gerai laikos, atrodo naturaliai , galeciau vardint ir vardint wub.gif vienas geriausiu mano pirkiniu good.gif tiesa, mano oda normali/misri.

kazi kiek Lietuvoj kainuoja? 4u.gif nes labai jau sudominai, ketinu pirkti is braskiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 11 18, 11:53)
kazi kiek Lietuvoj kainuoja? 4u.gif nes labai jau sudominai, ketinu pirkti is braskiu  bigsmile.gif

129 lt
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 11 18, 12:53)
kazi kiek Lietuvoj kainuoja? 4u.gif nes labai jau sudominai, ketinu pirkti is braskiu  bigsmile.gif

As irgi turiu, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 08 03, 13:07)
Gal kas bandėte YSL limituoto leidimo šį gėrį, čia akims ir veidui


user posted image


Sveiki. Turejau as šį gėrį- nu pasaka blush2.gif Tik aš naudodevau kaip kompaktinę- bronzanta visam veidukui.SUPER.Bet blizguciai smulkūs matydavosi ant saulutes- o man tai patinka. wub.gif
Gi vakar nusipirkau YSL blizgesiuką lūpom GOLDEN GLOSS 10 numeriuka- svelniai rūžavas (labai išgyrė Kristijonoj konsultantė).Ir tikrai liux.Lūpos žėri nuostabiai, paputlina lūpas( nors jos pas mane ne iš mažųjų ir buvo, o dar nesenai hialurono rūgštimi pasidailinau.. blush2.gif ).
Tikrai daug fainesnis už Dioro, Isadoros.
Nesenai pabaigiau YSL TOUCHE BRILLANCE blizgesiuką( čia tas kur kaip pieštukas- gale paspaudus -blizgesiukas), irgi l.gražutis, bet taip greit baigės.Pasižiūriu- o ten tik 2,5ml blink.gif
Na tai tiek iš mano atradimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat naudoju Mascara Volume Effect Faux Cils . Kolkas neturiu jam jokių priekaištų ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juli@: 19 lapkričio 2007 - 18:24
turiu labai faina blizgi thumbup.gif
Atsakyti