Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Saint Laurent

YSL nuolaidos iki 30 proc ir šį savaitgalį su kodu PLUS10 papildoma 10 proc. nuolaida
http://www.feeluniqu...fh_view_size=36
Atsakyti
Gal kuri galite patarti del skystos pudros le teint touche eclat BD20 ir BD40, kuris tamsesnis atspalvis? Nes feelunique atrodo, kad BD40 šiek tiek šviesesnis. Norėčiau tonu tamsesnio už BD20... Ką patartumėt? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 09 07, 10:27)
Gal kuri galite patarti del skystos pudros le teint touche eclat BD20 ir BD40, kuris tamsesnis atspalvis? Nes feelunique atrodo, kad BD40 šiek tiek šviesesnis. Norėčiau tonu tamsesnio už BD20... Ką patartumėt? smile.gif 4u.gif

BD40.
Atsakyti
Dėkui 4u.gif
O ta BD40 nebus labiau į ružavumą nei BD20?

Ką galėtumėt pasakyti apie BD30? g.gif

Labai vertinga jūsų nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 09 08, 07:22)
Dėkui  4u.gif
O ta BD40 nebus labiau į ružavumą nei BD20?

Ką galėtumėt pasakyti apie BD30?  g.gif

Labai vertinga jūsų nuomonė smile.gif

Ne ne, i ruzavuma tikrai nebus. Jeigu neklystu, i ruzavuma nera ne viena is BD. Yra kita visa linija su ruzavumu, jei neklystu, BR? Nesu del to tikra, nes labai tuo nesidomejau, tik turejau gal +10 spalvu, o man ruzavas atspalvis ant veido atrodo slyksciai dry.gif.
Man, sviesiaodei, na, ne porcialianinio sviesumo, bet visgi BD 40 tobulas zieminis be jokio idegio atspalvis. Sviesi ji ganetinai. Vasarai imdavau BD50. Ji nera tamsi, bet su truputuko idegio, BD40 man per sviesi.

BD30 jau nelabai atsimenu, labai didelio skirtumo nebuvo, bet sviesesne uz BD40.
Atsakyti
Va dabar prisiminiau, kad buvau aprasius nemazai spalvyciu, net nuotrauka ikelus biggrin.gif . Jeigu idomu, tai grizkit i 39psl. Nuotraukos tik neberodo, pratryniau musiau blush2.gif . Jeigu dar kompe rasiu ir jei laiko turesiu, ikelsiu.
Atsakyti
Žinokit, būtų laaaaaaaaaabai naudinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
BD 40 nera tikrai i ruzavuma smile.gif
Atsakyti
Sveikos, YSL mylėtojos 4u.gif Ieškojau naujos pudros, bet kad ir kokį marmalą tepliojausi ant veiduko, vis tiek mano kriterijus labiausiai atitiko Le Teint Touche Éclat pudrytė, tai ir likau prie jos. Vienintelis erzinantis dalykas - blizgesys ja pasitepus (turiu omeny ne blizgučius, o tą kreminį blizgėjimą). Norėjau pasiklaust, kokią birią pudrą ant viršaus naudojate, kad veidukas kiek matiškesnis pasidarytų?
(Pati dabar papudruoju Rimmel Stay Matte, bet nepatinka, nes po kelių valandų blizgesys išlenda)

Mąstau įsigyt Souffle D'Eclat biriuką, bet ar vertas kainos? Kas naudojote, patarkite. Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai mano oda yra sausiakas grynas, tai bent tas blizgumas suteikia gyvasties. Kartais YSL taip susigeria, kad nuo įgimto odos sausumo gaunasi matas ant odos smile.gif Įsivaizduojat, dar prieš tepant YSL touch eclat, užsimozoju kremo, kad norma būtų biggrin.gif smile.gif

Gal tas Jūsų apibūdinamas blizgesys ne toks jau ir baisus, kaip tik gaiviai atrodo? g.gif

P.S. Atleiskit, biriose pudrose nenusimanau, bet dauguma svaigsta nuo bareMinerals kosmetikos, o ten kokia biri gerulė tikrai turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 11 08, 17:00)
P.S. Atleiskit, biriose pudrose nenusimanau, bet dauguma svaigsta nuo bareMinerals kosmetikos, o ten kokia biri gerulė tikrai turėtų būti.

Ten mineralinė bus iš BE, o minija klausia apie užbaigiamąją birią, sutvirtint makiažui ir priduoti matiškumo...
Atsakyti
Dovanokit tada smile.gif
Atsakyti