Įkraunama...
Įkraunama...

Mutsy

QUOTE(Fea @ 2011 05 30, 16:26)
ziurint kokia dydzio leliukas bus... siaip lopsys nera toks jau didelis..ale manoji tilpo per visa ziema (gimus lapkriti), bet ji 4men tesvere 5.4kg smile.gif bet as nuo 5men kazkur pradejau kedutej veziot..nes atsilo orai. jei butu ziema, tai gal dar ji man ir tilptu i lopsi. bet, sakau, ji pas mane smulkute labai 4u.gif


na mano pirmoji 5 menesiu buvo beveik 7 kg ir 68 cm... tai jei sitas panasiai augs, tai jau vasari sunkiai besusiraitytu... o jei didesnis bus g.gif

bet taip gaila butu atsisakyti sito vezimuko... man kaip 180 cm vien ilga rankena labai didelis pliusas.. kiek esu kitus bandzius, tai negaliu normaliai issitiesti, arba kojos i ratus spardosi/kliuva
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 05 30, 16:37)
na mano pirmoji 5 menesiu buvo beveik 7 kg ir 68 cm... tai jei sitas panasiai augs, tai jau vasari sunkiai besusiraitytu... o jei didesnis bus g.gif

bet taip gaila butu atsisakyti sito vezimuko... man kaip 180 cm vien ilga rankena labai didelis pliusas.. kiek esu kitus bandzius, tai negaliu normaliai issitiesti, arba kojos i ratus spardosi/kliuva

nu jo..gali sunkiai tipt, kur dar kombiai visokie..mano tai ir dabar tik biski virs 6kg doh.gif biggrin.gif o kada gimt turi jusu? siaip ir i sedima galesit det 4men...jis gi gulimas beveik pasidaro 4u.gif o ir 4men leliukas jau ne toks ir mazas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2011 05 30, 16:47)
nu jo..gali sunkiai tipt, kur dar kombiai visokie..mano tai ir dabar tik biski virs 6kg doh.gif  biggrin.gif o kada gimt turi jusu? siaip ir i sedima galesit det 4men...jis gi gulimas beveik pasidaro 4u.gif o ir 4men leliukas jau ne toks ir mazas ax.gif


spalio-lapkricio sanduroje (pagal echo anksciau, pagal mm veliau). tai vasari turetu but 4 men. - jei kaip sita ziema, tai labai salta buvo dar. Na, dar laiko yra pagalvot, nes siaip man jis patiko.
Nesuprantu kaip uzsienio forumuose kitur raso, kad sunkiai telpa i mazesnes masinas, jei ratai taip lengvai nusiima, tai ji ten gali labai kompaktiskai patalpinti.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 05 30, 16:55)
spalio-lapkricio sanduroje (pagal echo anksciau, pagal mm veliau). tai vasari turetu but 4 men. - jei kaip sita ziema, tai labai salta buvo dar. Na, dar laiko yra pagalvot, nes siaip man jis patiko.
Nesuprantu kaip uzsienio forumuose kitur raso, kad sunkiai telpa i mazesnes masinas, jei ratai taip lengvai nusiima, tai ji ten gali labai kompaktiskai patalpinti.

nu,vaziuoklei reik dideles bagazines...ratus kaskart nuiminet ..nu tai nzn,mane uzknistu biggrin.gif o ir ta vaziuokle plati gana. ir lenkiasi ji minimaliai. tai tikrai reiktu issimatuot bagazine savo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na lopsiuko ilgis tai kazkur 74cm...toks pats kaip ir maxi cosi vezimuke...
Atsakyti
QUOTE(Zhannulka @ 2011 05 30, 18:54)
na lopsiuko ilgis tai kazkur 74cm...toks pats kaip ir maxi cosi vezimuke...

pamatavau ka tik - 71cm viduj. nu tai aisku vaiko 71cm ugio neikisi smile.gif nes vis tiek nesirems gi galva ir kojom...turi but nors po 5cm nuo abieju galu laisvu..kad vaikui normaliai ten butu... tia gaunasi iki kokiu 61cm iguldytum laisvai dar...manoji 64cm dabar... reiks pabandyt gal kada iguldyt ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2011 05 30, 20:30)
pamatavau ka tik - 71cm viduj. nu tai aisku vaiko 71cm ugio neikisi smile.gif nes vis tiek nesirems gi galva ir kojom...turi but nors po 5cm nuo abieju galu laisvu..kad vaikui normaliai ten butu... tia gaunasi iki kokiu 61cm iguldytum laisvai dar...manoji 64cm dabar... reiks pabandyt gal kada iguldyt ja smile.gif

as pamatavau savo lopsiuka siandien ir jis 78cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 05 30, 15:55)
Nesuprantu kaip uzsienio forumuose kitur raso, kad sunkiai telpa i mazesnes masinas, jei ratai taip lengvai nusiima, tai ji ten gali labai kompaktiskai patalpinti.

Paziurekit internete, kaip vaziuokle susilanksto. Rankena teleskopine, ji neuzsilenkia kaip nors i virsu taupydama vietos per ilgi, gaunasi kad vaziuokle uzima vietos per vaziuokles ilgi ir dar plius rankena, tai reikia gana placios bagazines. Zodziu, reikia matuotis vezimuka konkrecioje masinoje smile.gif

QUOTE(Fea @ 2011 05 30, 20:30)
pamatavau ka tik - 71cm viduj.


QUOTE(Zhannulka @ 2011 05 30, 21:59)
as pamatavau savo lopsiuka siandien ir jis 78cm  g.gif

Jus cia ta pati vezimuka matuojat? biggrin.gif Tai kaip ten is tikruju? smile.gif
Atsakyti
Matyt vienos mamos matuoja lopsio vidu, kitos bendra lopsio ilgi, todel toks skirtumas lotuliukas.gif
Atsakyti
pardaveja aiskino kad musty vieno modelio kazkurio lopsiukas mazesnis, o kitu truputi didesnis
Atsakyti
Pamatavau savo 4rider, tai lopsiuko vidaus ilgis apie 72 cm.
Atsakyti
QUOTE(Jolantele- @ 2011 05 31, 09:13)
Pamatavau savo 4rider, tai lopsiuko vidaus ilgis apie 72 cm.

drinks_cheers.gif mano Urban Rider. visi jie turetu but vienodi mano galva g.gif
nu idomumo delei ikisau savo panele i lopsi smile.gif jai 6.5men ir ji kazkur 65cm. nu tai telpa... bet jei isteisia kojytes, tai pirstukai jau siekia gala (aisku leliukai istiese koju nelabai guli smile.gif ) tai as ja dar galeciau vezint lopsy. aisku, jei butu ziema, su kombiu jau netilptu, ta prasme labai jau remtusi 4u.gif
Atsakyti