Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomonė apie neįprastus vardus

Teko susipazinti su Dobilu,is pradziu nugirdau debilas,net nukaitau...galvoju pyksta kazko...
Atsakyti
QUOTE(juodaplauke_ilgakase @ 2007 07 29, 23:49)
Labukas  4u.gif  Man labai įdomus toks klausimas  ax.gif  O esmė tokia: prieš kelias dieneles iš USA grįžo draugė su vaikinu, jie ten praleido daugiau negu metus, abu uždarbiavo smile.gif Ir grįžo su puikia naujiena  bigsmile.gif  - draugė 20 savaičių neščia  4u.gif Iš jos išgirdau nemažai pasakojimų, ir taip pat ji papasakojjo, kad dirbdama ten USA jai teko susidurti su  nemažai žmonių, kurių vardai kažkiek panašūs į mūsų Saulę, Rasą, tik keistesni (net ir kai kuriems amerikiečiams  biggrin.gif )
Vardai kaip paprasti bendriniai žodžiai, pavydžiui jos bendradarbė buvo vardu Pepper, o kelių atsitiktinių žmonių vardus ji tiesiog užsirašė: Star, Purple, Prince, Nixie, Paradise. Čia, kaip ji suprato, vardai, kurių nėra vardynuose (ne tokie kaip kad Rose ar panašiai - toks vardas kaip ir oficialiai egzistuoja, o šie, kaip ji suprato, ne). Su šitais žmonėmis jai artimai bendrauti neteko, o bendradarbė apie savo vardo istoriją pasakė, kad tėvui labai patiko raudonieji pipirai, tai kai gimė ji, nutarė ją Pepper pavadint  blink.gif

Tai įdomu, ką manot apie tokius vardus? Tarkim, jeigu patiktų žiūrėti į žvaigždėtą dangų ir todėl pavadinti vaiką Žvaidžde? Arba megstamiausią savo spalva (tarkim, Raudona?  biggrin.gif )

O ta draugė su vaikinu tokiom vardo galvojimo idėjom kaip ir pritaria  smile.gif  Ir patys galvoja jeigu bus mergaitė pavadinti ją Elfė, o berniuką Elfu arba Angelu  ax.gif  Man kolkas tai skamba labai labai keistai,nepasakyčiau kad bjauriai, bet pati niekad taip nedrįsčiau vadint... ax.gif  Bet gal pripratimo reiklalas?  g.gif  4u.gif

teko man taip pat su tokiais vardais susidurti panasiais...o pvz yra toks vardas papper
Atsakyti
Yra gydytoja vardu Lakštutė . suaugusiam skamba keistokai..... vaikui gal ir labai gražu, bet sunku mažam tokį vardą ir ištarti g.gif
Atsakyti