Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomonė apie neįprastus vardus

QUOTE(JO/NE @ 2008 12 05, 01:28)
vat užtai, kad gali. Tik gal lietuviai per konservatyvūs, nepribrendę dar tokiam išskirtinumui. Manyčiau dar valdo giliai įsišaknyjęs bandos instinktas ir nuolat galvoje besisukanti mintis "o ką kaimynai pasakys". Bet po kokių 30 metų tikriausiai ir pas mus bus ir Pipiras ir Bruknė 4u.gif  wink_3.gif

Jei Bruknė, tai kodėl ne Dilgėlė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 06 10, 05:15)
Jei Bruknė, tai kodėl ne Dilgėlė  lotuliukas.gif

Oi, iškart prasideda doh.gif Jei yra Rojus, tai kažkodėl Pragaro nepasigendat mirksiukas.gif
Atsakyti
FB užmačiau kažkokią Braškę, bet gal čia tik šiaip pasirašė.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2011 06 12, 00:54)
FB užmačiau kažkokią Braškę, bet gal čia tik šiaip pasirašė....  ax.gif


Manau, kad taip, viena mano pazistama aviete pasivadinusi, nors jos tikrai ne toks vardas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2011 06 11, 10:54)
FB užmačiau kažkokią Braškę, bet gal čia tik šiaip pasirašė....  ax.gif

Pilnas facebookas tu braškiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 06 09, 17:00)
Doroti gražiau skamba? g.gif  blink.gif



Gyvenant ne Lietuvoje - visiškai gražiai. Bet kyla mintis- juk keliaujam, barstomės ir labai skaudžiai tai išgyvenam. Patikėkit, niekas užsienio šalyse nedaro problemų dėl savito vardo, Priešingai- tai dažnai tampa proga atkreipti dėmesį ir užmegzti pokalbį.Manau, kad Lietuvoje dar tik pradedama suprasti, kad vardas- kultūrinio paveldo dalis, kuri kinta, kaip ir visa kultūra. Jeigu lietuvė Urtė gali drąsiai pasakyti, kad ji Urtė tokioje šalyje kaip Anglija ar Airija, šis vardas skambės ne ką prasčiau. Svarbu, kaip tas pateikiama:) O vardas Doroti, - tiesiog gražus, kaip ir pasaka apie Smaragdo miesto burtininkąsmile.gif
Atsakyti
Vu blink.gif
http://www.tevu-darz...aiku-vardai/vu/
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 07 28, 17:04)


Speju, kad vienas vaiko tevu kinu tautybes smile.gif
Atsakyti
Aš ir mano vyras...su retais vardais...mūsų bendraamžių tarpe tokių niekas neturėjo doh.gif Tad sūnui rinkom koks patiko, bet kad nebūtų retas ir keistas blush2.gif Atsikandau ir aš ir MB per gyvenimą nesusipratimų, kai aplinkiniai netiki kad toks tavo vardas blink.gif

Sakot tėvai kokį nori tokį ir deda? g.gif Eina jie tada žinot kur doh.gif Reikia apie savo vaiko ateitį galvot...

Teko sutikt žmogelį Žilvitis Šaknys blink.gif Man asmeniškai jo gaila buvo blush2.gif Nes mergaitė, tai dar nors pavardę pasikeičia, o čia blink.gif košmaras

Elfas, Elfė blink.gif aš savo vaiką įsivaizduoju inteligentišką suaugusiųjų pasaulyje gyvenantį žmogų...kaip jaustis bankininkui, policininkui su tokiu vardu blink.gif Pareigūnas Elfas g.gif dar su žalia uniforma doh.gif

Man mano vardas užknisa, nors aš seniai nebe vaikas blush2.gif Tai savo vaikų psichikos tikrai nežalosiu klaikiais vardais mirksiukas.gif

Jeigu Kristina gali būt Skaiva, tai vadinas galim duot vardus eilinius, o jeigu asmenybė bus neeilinė - persivadins kaip norės tongue.gif

Lygiai kaip Zigizmundas nori būt Tomu, taip ir Tomas gali norėt būt Zigizmundu ar Elfu blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(juodaplauke_ilgakase @ 2007 07 29, 23:49)


Tai įdomu, ką manot apie tokius vardus? Tarkim, jeigu patiktų žiūrėti į žvaigždėtą dangų ir todėl pavadinti vaiką Žvaidžde? Arba megstamiausią savo spalva (tarkim, Raudona?  biggrin.gif )

O ta draugė su vaikinu tokiom vardo galvojimo idėjom kaip ir pritaria  smile.gif  Ir patys galvoja jeigu bus mergaitė pavadinti ją Elfė, o berniuką Elfu arba Angelu  ax.gif  Man kolkas tai skamba labai labai keistai,nepasakyčiau kad bjauriai, bet pati niekad taip nedrįsčiau vadint... ax.gif  Bet gal pripratimo reiklalas?  g.gif  4u.gif

Nepatinka toki vardai kaip upe.azuolas,vejas sitas isvis i pirvas doh.gif ,bet labai grazu Liepa ,Rutele wub.gif
Esu girdejus ir Brukne ,Feja, Pasaka ,Rusne ,tik nusisypsau mintyse ir einu tolyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(la bamba @ 2011 07 28, 21:37)
Teko sutikt žmogelį Žilvitis [iš tikrųjų Žilvytis!] Šaknys  blink.gif Man asmeniškai jo gaila buvo  blush2.gif Nes mergaitė, tai dar nors pavardę pasikeičia, o čia  blink.gif košmaras

Mano labai mielas ir šaunus kolega bigsmile.gif Ir niekada jo vardo ir pavardės derinys neužkliuvo. Dar pažįstu fotografą Klaudijų Driskių - sakom, turėjo tėveliai humoro jausmą, bet tik tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati megstu originalius vardus, bet proto ribose. Mano kuklia nuomone geriau jau nerizikuoti tokiais 'super' vardais, nes jeigu mums sakykim Brukne ar Pasaka, Elfas, Gnomas, Bildukas ar dar kas superiniai atrodo, nezinia ar taip vaikui ir jo aplinkoje esantiems pasirodys.. Nemanau kad smagu matyt savo vaika del vardo kompleksuojanti ar besiskundzianti kad visi jo 10 kartu perklausia kol isimena ar supranta.

O kaip kazkas minejo, isskirtine asmenybe varda gali pasikeist.
Papildyta:
QUOTE(malena44 @ 2008 11 17, 10:38)
manau jei gali buti Rasa, Ruta, Meta kodel negali buti Brukne


Tiesiog Brukne baisiai skamba, tarsi nuo zodzio brukti..
Atsakyti