Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Pas mane turbut vaikysteje nuo greito augimo ir tuo paciu svorio pasikeitimo atsirado striju ant slaunu is isorines ir vidines puses, taciau jos netokios kaip nuotrauka virsuje. Nera tokios matomos, kadangi ne raudonos bet labai sviesios. Zinau, kad taip paprastai jos nedings, bet kad apsaugociau nuo plitimo naudoju kremuka kuris yra skirtas nescioms, nors ir tokia neesu biggrin.gif Pasitepus jauciasi, kad oda tokia super pridrekinta, ne taip kaip paprastas losjonas kunui. Idedu nuoroda, galit ir jus pabandyti. As asmeniskai patenkinta 4u.gif

http://www.texasbeau...cocbutfor3.html
Atsakyti
Man strijos atsirado paauglystėje, bet tikrai ne tokios kaip toje nuotraukoje blink.gif Yra jų šiek tiek ant klubų ir šlaunų, bet tada kai jos atsirado niekas garsiai apie celiulitą ir strijas Lietuvoje dar nekalbėjo tongue.gif Juo labiau kaip jų išvengti. Dar prieš nėštumą pradėjau tepliotis visokiais aliejukais (labiausiai patiko Clariso), nes galvojau, kad ant pilvo tai jau tikrai tų bjaurybių atsiras doh.gif Ir ką, nei vienos naujos strijos per visą nėštumą thumbup.gif Reiškia, prevencinės priemonės padeda, tik reikia sąžiningai ir ilgai jas naudoti. Bet dėl tų esančių irgi nekompleksuoju. Dar ne tokį randą ant kairiojo kelio turiu, o trumpų sijonų nevengiu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2005 04 07, 14:58)
Man strijos atsirado paauglystėje, bet tikrai ne tokios kaip toje nuotraukoje blink.gif  Yra jų šiek tiek ant klubų ir šlaunų, bet tada kai jos atsirado niekas garsiai apie celiulitą ir strijas Lietuvoje dar nekalbėjo tongue.gif  Juo labiau kaip jų išvengti. Dar prieš nėštumą pradėjau tepliotis visokiais aliejukais (labiausiai patiko Clariso), nes galvojau, kad ant pilvo tai jau tikrai tų bjaurybių atsiras doh.gif  Ir ką, nei vienos naujos strijos per visą nėštumą thumbup.gif  Reiškia, prevencinės priemonės padeda, tik reikia sąžiningai ir ilgai jas naudoti. Bet dėl tų esančių irgi nekompleksuoju. Dar ne tokį randą ant kairiojo kelio turiu, o trumpų sijonų nevengiu ax.gif .

Fiona, paguodei, kad po gimdymo neatsirado thumbup.gif Kazkaip labai nesinoretu tureti labai ryskiu ir pastebimu. O siaip tai as irgi labai jau saziningai teplioju, du kartai per diena po prausimosi ryte ir vakare, priteplioju kaip turi buti biggrin.gif
Atsakyti
Ir as turiu sia "dovanele" nuo paauglystes, bet tik ant sikniuko ir jos pas mane baltos, baltos. Tai, ka galiu pasakyti, kad jokiais kremais (nei Frei ol, nei Deba, nei Avent firmos) ju neisnaikinau. Ir neisnaikinsiu...Bandziau ir vakumini masaza ir nieko... blink.gif tik begalo lygi ir svelni oda tapo (kaip 2.gif ), o dryziai liko. Nors ta masaziste sake, kad mato apmazejima, bet as nelabai schmoll.gif Ai, jau susitaikiau su strijom, tik kad daugiau kur nors neatsirastu doh.gif
Atsakyti
pas mane jos irgi nuo paauglystes, nuo per greito augimo kai per 3 men sugebedavau 4cm paaugti.. niekas tikrai nepades, nebent tik lazerines operacija, bet jos kaina man dar neikandama.. sako kad ir po to nera garantijos kad visas pasalins.. svarbu neleisti joms plistis, o tie visokie Avon kremai tai visiskas absurdas.. taip kad kol dar neturim tokiu kaip toj nuotraukoj dziaugimes 4u.gif
Atsakyti
tepliokis nesitepliojus tais kremukais, kad ir brangiausiais- jei priaugi 34 kg nėstumo metu- strijos neišvengiamos.... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstute @ 2005 04 07, 16:03)
Fiona, paguodei, kad po gimdymo neatsirado thumbup.gif Kazkaip labai nesinoretu tureti labai ryskiu ir pastebimu. O siaip tai as irgi labai jau saziningai teplioju, du kartai per diena po prausimosi ryte ir vakare, priteplioju kaip turi buti biggrin.gif


Turetu padeti, bent jau zinosi, kad viska, kas nuo taves priklauso, padarei mirksiukas.gif O tas mano isgirtasis aliejukas yra Clarins firmos, o ne Claris biggrin.gif (tik dabar tepastebejau blush2.gif ). Skirtas butent isvengti striju nestumo metu.

JOooo, su 34 kg ne kas... g.gif Geriau kaip nors to isvengti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiona: 15 balandžio 2005 - 19:32
Oi kaip dabar sunku buti graziai.... sad.gif
Tiek visko isgalvota, ir strijos, ir visi kiti dakykai.....
Turiu visko, ir papukai ne kokie, ai jau taip nusibodo, na ne 16 metu, ir vaikiuka pagimdziau, ka padarysi... smile.gif
Atsakyti
Pas mane nuo paauglystes ant krutines atsirado, nors nekazkokie ten tie papukai teuzaugo (va tik po gimdymo tarp B ir C svyruot pradejo). Kai pamaciau mamos pilva - pakraupau - vienos strijos, sveikos odos lopinelio nera. Tad savo nestuma tepiau pilvuka kuo nuosirdziausiai ir - nei vienos! thumbup.gif
Na o su 34 sudetinga, bet gal irgi imanoma? Koks pradinis buvo svoris? As pvz nuo 52 iki 72 priaugusi buvau.. 20 kg tokiai mazgiai irgi nemazai buvo g.gif
Ale visas kuna liko svarus biggrin.gif
Atsakyti
man tokia mintis atejo... o jeigu strijos stovi kaip randai, nu jau baltos, tai gal jas galima bandyt su geliu kokiu nuo randu naikint? buna ten contratubex? blush2.gif nezinau, kaip jums atrodo?
Atsakyti
manyčiau kad kol jaunos jos contratubex padėtų, t.y. nesimatytų taip ryškiai, nes pati naudoju contratubex randui, tai jis ne toks pastebimas, kraštelius gal biški tirpdo, nieks nerodo jo sudėties, tai negaliu mediciniškai pasakyt doh.gif
gali padėt nuo pilvo stirjas panaikinti tik atitrūkusios odos nuo pilvopreso odos pašalinimas plastinės chirurgijos būdu.. bet tai drąstiškas metodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo liūdna patirtimia apie strijas.... sad.gif Nuo 10 nėštumo sav. ryte ir vakare pilvą, krūtinę, šlaunis tepiau Frei Oil aliejuku, naudojau kontrastinį dušą. 16 nėštumo savaitę buvau priaugusi 1,5 kg ir pastebėjau abiejuose pilvo šonuose strijas. Panašias kaip toj nuotraukoj - ryškiai raudonas. Taigi, Frei Oil aliejukas man nepadėjo, tik taip stipriai išsausino odą, kad dabar tepu drėkinamuoju kremu. Lankiausi pas kosmetologę, kuri labai nustebo, kodėl tos nelabosios taip anksti atsirado.... ir papasakojo istoriją, kai jos kolegė per nėštumą priaugo 37 kg, niekuo netepė, nes buvo įsitikunusi, kad tokiems niekams neverta leisti pinigų... Ir ką jūs manote - nė vienos strijos, oda lygi kaip ir prieš gimdymą.

"Mamos žurnale" skaičiau 2 straipsnius apie strijas, išspausdintus tame pačiame numeryje. Tarp kitko, netgi tie straispniai prieštarauja tarpusavyje - viename parašyta, kad tai yra paveldima, kad su dermatologo pagalba galima išnaikinti, kitame, kad genai jokios reikšmės neturi, tai priklauso nuo odos elastingumo ir net plastinė operacija jų visiškai nepanaikina.... Kas dėl paveldimumo - mano mama po 2 gimdymų neturi nė vienos....

Taigi, prisiskaičiusi, prisiklausiusi visokių nuomonių man sunku, bet NORISI tikėti, kad tie kremai padeda. Ir aš bandysiu daryti viską, bent jau po to žinosiu, kad padariau viską, o man NEPADĖJO....
Atsakyti