Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Dar pasidarėm pakabukus ant raktų.Tai šiandien nusinešė į darželį visiems parodyti ,,meno šedevrus."
Atsakyti
Sveikos,gal ne į temą rašau,bet labai reiktu plastikos,pvz.Fimo ir kur gauti,sako Rygoje yra,nežinau net kaip ir ko prašyti ,kad kas atvežtu, nes darau lėles ir reiktu
rankoms, nes iš savaime stingstančių neimanoma padaryti 4u.gif
Atsakyti
Na va, šiandien įsigijau knygyne čekiško modelino 10 spalvų.Mokėjau tik 2.99 Ar esat kas bandę ką nors iš tokio lipdyt. Šiuo metu neturiu laiko ką nors kurt, o pradaryt tik pabandyt , bijau. Paskui gi, sako, greit sukietėja.
Atsakyti
QUOTE(rimgaile @ 2006 09 06, 21:07)
Na va, šiandien įsigijau knygyne čekiško modelino 10 spalvų.Mokėjau tik 2.99 Ar esat kas bandę ką nors iš tokio lipdyt. Šiuo metu neturiu laiko ką nors kurt, o pradaryt tik pabandyt , bijau. Paskui gi, sako, greit sukietėja.

Na jei vientisą daiktą gaminsi, tai tikrai pakankamai laiko. Aš nusipirkau balto, tai laisvai ir kamuoliukus ir visokias kitokias formikes pavyko padaryti, bet lipdyti vieną prie kito tai sunku smile.gif
Atsakyti
Mano dukrelė sakė, kad modeliną reikia laikyti suvyniojus į šlapią medžiagą ir dar įdėti į plastikinį maišelį . Tada taip greit nesukietėja. Juos taip mokykloj mokė per dailės pamokėlę.
Atsakyti
Mes, tai jei lipdom, tai iškarto visą išlipdom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2006 09 06, 20:23)
Sveikos,gal ne į temą rašau,bet labai reiktu plastikos,pvz.Fimo ir kur gauti,sako Rygoje yra,nežinau net kaip ir ko prašyti ,kad kas atvežtu, nes darau lėles ir reiktu
rankoms, nes iš savaime stingstančių neimanoma padaryti 4u.gif


Fimo gali pabandyti per ebay nusipirkti. ax.gif O plastiko rusiško "Norfoj" pirkau, jis nėra savaime stigstanti, tik spalvų aišku nėra tokių gražių unsure.gif
Atsakyti
O kaip tas plastikas atrodo.Kokiais jis ten kiekiais supakuotas.Kokia jo kaina.Ir išvis, kaip ten su juo dirbti - lipdyti, džiovinti, lakuoti?
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 09 07, 08:30)
Fimo gali pabandyti per ebay nusipirkti. ax.gif  O plastiko rusiško "Norfoj" pirkau, jis nėra savaime stigstanti, tik spalvų aišku nėra tokių gražių  unsure.gif

Tai kad nelabai moku su tuo kompu,bet plastiko vis tik norečiau skirto profesionalams, dailininku parduotuvėje yra Peterburgo,bet tik spalvoto ir mažais kiekiais.
Atsakyti
QUOTE(rimgaile @ 2006 09 07, 09:42)
O kaip tas plastikas atrodo.Kokiais jis ten kiekiais supakuotas.Kokia jo kaina.Ir išvis, kaip ten su juo dirbti - lipdyti, džiovinti, lakuoti?



Va čia galima nuotraukytę pažiūrėti, kaip dėžutė plastiko atrodo kur aš pirkau
tik ant dėžutės turi būti užrašyta Plastika (rusiškai). Kaina 6 lt -12 spalvų.
plastiko nuotraukytė

Kiek aš domėjausi, supratau, kad pati geriausia yra Fimo plastika, bet ir ta visai nieko tik biški kietoka, bet kai paminkai pašildai, tai galima lipdyti. Iš jos libdai lipdai o paskui į orkaitę ir apie 10min 130-140 laipsniu orkaitėj pakaitini ir palaiki kol susting ir atvės. O dėl lakavimo nieko negaliu pasakyti, nes nebandžiau dar pati. schmoll.gif
O ką galima padaryti, va čia paskaitykit ir pažiūrėkit(tik kiti darbeliai iš Fimo unsure.gif )

darbeliai
Darbeliai 2
Atsakyti
Kaip gražu...Ačiū už nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 09 07, 10:22)
Va čia galima nuotraukytę pažiūrėti, kaip dėžutė plastiko atrodo kur aš pirkau
tik ant dėžutės turi būti užrašyta Plastika (rusiškai). Kaina 6 lt -12 spalvų.
plastiko nuotraukytė

Kiek aš domėjausi, supratau, kad pati geriausia yra Fimo plastika, bet ir ta visai nieko tik biški kietoka, bet kai paminkai pašildai, tai galima lipdyti. Iš jos libdai lipdai o paskui į orkaitę ir apie 10min 130-140 laipsniu orkaitėj pakaitini ir palaiki kol susting ir atvės. O dėl lakavimo nieko negaliu pasakyti, nes nebandžiau dar pati. schmoll.gif
O ką galima padaryti, va čia paskaitykit ir pažiūrėkit(tik kiti darbeliai iš Fimo unsure.gif )

darbeliai
Darbeliai 2

Tai va tokios yra dailininku parduotuvėja,kainuoja 5 lt
Atsakyti