Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(belkaa @ 2006 09 13, 21:34)
sveikos, ziuriu apie modulina kalbat smile.gif o jus nenaudojat to spalvoto modulino, kurs mazoje dezuteja, kokios 6 spalvos, bet is jo labai gerai lipdosi, netrupa taip, kaip tas baltas ar rudas, o paskui orkaitej pakaitinus labai stipriai sukieteja, galima visokiu gorzybiu pasidaryt smile.gif


O kur tokio yra pirkti? Aš bandžiau lipdyti is surios teslos doh.gif perkepiau doh.gif gavosi kaip sausainiukai prie alaus lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2006 09 13, 21:34)
sveikos, ziuriu apie modulina kalbat smile.gif o jus nenaudojat to spalvoto modulino, kurs mazoje dezuteja, kokios 6 spalvos, bet is jo labai gerai lipdosi, netrupa taip, kaip tas baltas ar rudas, o paskui orkaitej pakaitinus labai stipriai sukieteja, galima visokiu gorzybiu pasidaryt smile.gif


plačiau prašom bigsmile.gif Man tai super FIMO modelinas, bet jo gi nėra Lietuvoj doh.gif
Atsakyti
belkaa, o tai tu čia ne apie rusišką plastiką kalbi?
rimgaile, gaudyk čia , dar čia, ir čia gali užeiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
pilkute,ačiū už nuorodas.Dabar visą vakarą prie kompo pravėpsosiu.Svarbu, kad šeimyna liktų pamaitinta ir netrukdytų.Išradingi gi tie rusai.
Atsakyti
Nėr už ką, rimgaile, svarbu, kad praverstų 4u.gif
Atsakyti
Darau nertus karolius.Noriu įkomponuoti ką nors iš modulino.Dairausi po internetą, gal kokią gerą mintį rasiu. Kokius įdomius bumbulus, ar dar ką nors originalaus, kas tiktų prie karolių.Per žiemą noriu pasiruošti kitam vasaros sezonui. sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaile @ 2006 09 14, 19:32)
Darau nertus karolius.Noriu įkomponuoti ką nors iš modulino.Dairausi po internetą, gal kokią gerą mintį rasiu. Kokius įdomius bumbulus, ar dar ką nors originalaus, kas tiktų prie karolių.Per žiemą noriu pasiruošti kitam vasaros sezonui. sunglasses2.gif



Nu geras, kaip apie tą patį galvojam biggrin.gif
Aš jau iš modelino pasidariau karoliukus, vakar nusipirkau siulu apnerimui, tik va spalvos neatitaikiau doh.gif , tai nežinau gal bus ir be apnertu karoliukų g.gif
Atsakyti
Žadu padaryt kokį didelį blyną iš modulino ir paskui priderinti biserį.Arba priekyje didelį apnertą karolį, o paskui ką nors iš modulino.Mane domina, kaip ten tas modulinas gaunasi toks su bronziniais atspalviais.Su kuom ten jį reikia dažyt?Gal kas bandėt?
Atsakyti
Kažkaip rašiau rašiau ir dingo mano paskutinė žinutė, pabandysiu dar kartelį doh.gif
Nieks nieko naparašo, neparodo... ax.gif
Aš norėčiau pasigirti savo karoliukais, tik atsiprašau, kad neįdedu nuotraukos, bet kai sumažinu tai nieko nebsimato doh.gif blush2.gif

Papuosaliukas
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 10 20, 14:09)
Kažkaip rašiau rašiau ir dingo mano paskutinė žinutė, pabandysiu dar kartelį doh.gif
Nieks nieko naparašo, neparodo... ax.gif
Aš norėčiau pasigirti savo karoliukais, tik atsiprašau, kad neįdedu nuotraukos, bet kai sumažinu tai nieko nebsimato doh.gif blush2.gif

Papuosaliukas



labai grazus karoliukai. O ka darai,kad nuo dregmes neistiztu? lakuoji? Kuo?
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2006 10 20, 14:22)
labai grazus karoliukai. O ka darai,kad nuo dregmes neistiztu? lakuoji? Kuo?



Ačiū už pagytimą 4u.gif
O dėl drėgmės net nežinau, po vandeniu nebandžiau kišti schmoll.gif , bet jie neatrodo kad turėtų ištižti, nes čia ne tas modelinas kur ore stingsta, o tas kur orkeitėj reikia iškepti. Ir lakuoti su niekuo nelakavau, nors gal to blizgėjimo ir reikėtų, bet čia mano pirmieji karoliukai iš modelino, tai nieko daugiau ir neprigalvojau. ax.gif
Atsakyti
O ar nesunkus karoliai is modulino? blush2.gif
Atsakyti