Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

http://www.kasdien.l...-is-numirusiuju

Paskaiciau tai zinokit, net sirdi suspaude...
Atsakyti
QUOTE(litvinike @ 2011 01 17, 07:44)
Labos mamytes! 4u.gif
As nauja nare sitame forume. Ilgai ieskojau kur galeciau paplepeti arba pasidalyti savo patirtimi su mamomis kurios irgi pagimde neisnesiota vaikeli. Na mano sunelis gime 26 savaiciu. Svere 1037gramu. Pirma savaite kaip ir visi vaikeliai numete iki 830 gramu. Ilgis buvo 36 cm.Praleidom 3 men ligonineje kur daug ko is mokau. daktrai sako kad jie bando isgelbeti 23 savaiciu gimusius vaikelius, bet 22 savaiciu nevisada. Kai jiem pranesa kad tuoj gims vaikelis kuris yra tik 22 savaiciu jie vis tiek eina i gimdykla ivertinti vaiko bukle, nes yra tikimybe kad vaiko gimimo data buvo netinkamai apskaiciuota.Jie neatmeta galimybes kad tas oficialiai laikomas 22 savaiciu vaikelis istikro gali buti 23 savaiciu kiek viena diena svarbi vystymuisi.
Matot kai man skausmai prasidejo gydytojai norejo suleisti steroidu kurie vaikelio plauciukams padeda greiciau vystytis.Svarbiausia bent para nepagimdyti, bet kadangi maniskis nusprende kad BAISIAI  bigsmile.gif mama nori pamatyti, tad jie nespejo ju suleisti. Na jei anksciau buciau i ligonine nuejus tad butu ir pati gimdyma pavyke sustabdyti vaistais, bet....
Namie jis jau du menesiai...Isleido su deguonimi ir pulso matuokliu prie kurio jis prijungtas visa laika. Jau savaite kaip experimentojame buti be deguonies.... smile.gif tad gal jau kita savaite nebereikes. Ilgis dabar 54 cm, o svoris 5430 gramu...:)Oficialiai jis beveik 6 men, bet pakoreguotas  beveik 3men. Kai aplinkiniai klausia kokio amziaus as visada skau kad triju...Maziau reikia aiskinti kodel sesiu men vaikelis toks mazas. Vat tiek siam kartui. Stiprybes visoms mamytems.


Šaunu, kad kovojat ir augat, sveikatytės mamytei ir pupuliukui 4u.gif

QUOTE(Lijanuska @ 2011 03 20, 16:41)
Mano mergytė gimė 30 sav. Labai pergyvenome, kad gali neisgyventi, tačiau ligoninėje praleidus pusantro mėnesio mus išleido namo. Mažutė mergytė kabinosi į gyvenimą, dabar atrodo, kad visi leliukai tokie mažučiai ir turi būti  smile.gif Kai gulėjom ligoninėje girdėjau, kad ir 25-26 sav. leliukai puikiausiai išgyvena. Svarbiausiai mamoms nepalūžti ir tikėti, tikėjimas daro stebuklus. Linkiu visoms mamytėms, kad jų kūdikėliai išgyventų ir būtų sveikučiai.

P.s. žinau kaip kartais reikia palaikymo, tad jei kas nori detaliau ko paklausti gali parašyti man asmeniškai wink.gif


Šaunu, kad augat thumbup.gif
Atsakyti
Papasakosiu ir as trumpai savo istorija. Maniske gime 33 savaiciu, svere 1.350 kg. Irgi teko pora savaiciu praleisti Santariskese. Buvo vien kaulai ir persvieciama oda. Raumenuku ir lasinuku -nulis. Nieko nemate, nieko negirdejo, nemokejo pati valgyti, reikejo maitinti per zonda bei visos kitos neisnesiotuku "linksmybes". Taip pat is pradziu buvo tikimybe, kad gali buti cerebralinis paralyzius, reikes akiu opercijos, bet aciu dievui nei vien nei kita nepasitvirtino. Netgi iki siol akiniu neprireike! Tik turejom daugiau vargo del padidejusio tonuso, reikejo daug vaikscioti i visokias mankstas, masazus. Bet visa tai padejo. Ir daugiau jokiu kitu rimtesniu bedu del sveikatos nesam tureje. Sirgdavo, netgi sakyciau, maziau uz kitus normaliai gimusius. Dabar dukrai beveik 12 metu. Nezinau ar sutikciau, kad neisnesiotuku butinai turi buti silpnesnis imunitetas arba kad tures problemu su mokslais ir panasiai. Manau tai labai individualu.
Gal kam dabar aktuali si tema ir paskaicius prides optimizmo, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 04 15, 18:57)
Pirmaja pernesiojau, o antra gime 33 sav.  blink.gif  Na, tam ruosiausi, nes paskutini menesi mums prastai sekesi. Gulejau ilgai ligoninej. Dziaugiausi, kad isnesiojau 33 sav. Kiekviena diena-laimejimas
Buvom ligoninej tik 2 sav. Neturejau jokiu problemu. Pati maitinau metus laiko. Viskas puiku. Mergyte visiskai normalus vaikas.
Kaip to isvengti? Nzn.. Mums tiesiog nepasiseke. Gydytojai nenorejo klausyti, kad man blogai, kad blogai jauciuosi, mat tyrimai rode ka kita. Kol galiausiai pagimdziau.  schmoll.gif Pradzioj buvau labai pikta ir galvojau visus aplink pamokyti.. triniti.gif Na, bet.. kadangi viskas buvo salyginai gerai-nurimau.
Bet kokiu atveju rekomenduoju nesciosioms nurimti ir suprasti, kad gamta mums liepe nesioti apie 40 sav. ir tik atskiri atvejai buna tokie. Nors atvirai pasakius, daugiau nesioti vaiku nebenoriu  blink.gif

Mano maziukas gime 34 sav, 2,4kg ir 47 cm, taciau nors savarankiskai kvepavo, bet kvepavo sunkiai, teko praleisti kelias dienas intensyvios prieziuros skyriuje: inkubatoriuje su deguonimi (kaniulemis), maitinamas buvo zonduko pagalba. Gydytojai negalejo paaiskinti kodel jis taip sunkiai kvepuoja, nes visi tyrimai rode, kad plauciai issivyste. Apart neprakvepavimo daugiau problemu neturejome, netgi gelta nepaumejo. Isvaziavom namo po 10 dienu. Vaikiukui metai, bet dar ir siandien man sunku prisiminti jo gimima, ir vaiku daugiau lauktis ne tai kad nenoriu, bet tiesiog bijau.
Linkiu islaukti visoms nestuke.gif saugaus laiko.
Beje, maziukams plauciukus brandina tik iki 34 sav, gal todel sakoma, kad gimti septyniu menesiu yra geriau nei astuoniu, nes nera garantijos, kad gimus 34 sav. mazylis gales savarankiskai kvepuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 18 birželio 2011 - 15:28
QUOTE(litvinike @ 2011 01 17, 03:44)
Labos mamytes! 4u.gif
As nauja nare sitame forume. Ilgai ieskojau kur galeciau paplepeti arba pasidalyti savo patirtimi su mamomis kurios irgi pagimde neisnesiota vaikeli. Na mano sunelis gime 26 savaiciu. Svere 1037gramu. Pirma savaite kaip ir visi vaikeliai numete iki 830 gramu. Ilgis buvo 36 cm.Praleidom 3 men ligonineje kur daug ko is mokau. daktrai sako kad jie bando isgelbeti 23 savaiciu gimusius vaikelius, bet 22 savaiciu nevisada. Kai jiem pranesa kad tuoj gims vaikelis kuris yra tik 22 savaiciu jie vis tiek eina i gimdykla ivertinti vaiko bukle, nes yra tikimybe kad vaiko gimimo data buvo netinkamai apskaiciuota.Jie neatmeta galimybes kad tas oficialiai laikomas 22 savaiciu vaikelis istikro gali buti 23 savaiciu kiek viena diena svarbi vystymuisi.
Matot kai man skausmai prasidejo gydytojai norejo suleisti steroidu kurie vaikelio plauciukams padeda greiciau vystytis.Svarbiausia bent para nepagimdyti, bet kadangi maniskis nusprende kad BAISIAI  bigsmile.gif mama nori pamatyti, tad jie nespejo ju suleisti. Na jei anksciau buciau i ligonine nuejus tad butu ir pati gimdyma pavyke sustabdyti vaistais, bet....
Namie jis jau du menesiai...Isleido su deguonimi ir pulso matuokliu prie kurio jis prijungtas visa laika. Jau savaite kaip experimentojame buti be deguonies.... smile.gif tad gal jau kita savaite nebereikes. Ilgis dabar 54 cm, o svoris 5430 gramu...:)Oficialiai jis beveik 6 men, bet pakoreguotas  beveik 3men. Kai aplinkiniai klausia kokio amziaus as visada skau kad triju...Maziau reikia aiskinti kodel sesiu men vaikelis toks mazas. Vat tiek siam kartui. Stiprybes visoms mamytems.


Sveikatos jums su pipiriuku. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2011 05 03, 11:58)
http://www.kasdien.l...-is-numirusiuju

Paskaiciau tai zinokit, net sirdi suspaude...

Eina sau... buna gi ir taip... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2011 06 18, 17:25)
Beje, maziukams plauciukus brandina tik iki 34 sav, gal todel sakoma, kad gimti septyniu menesiu yra geriau nei astuoniu, nes nera garantijos, kad gimus 34 sav. mazylis gales savarankiskai kvepuoti.

pagimdziau 29sav 1.5kg svorio berniuka. aikus gulejo inkubatoriuj buvo bedu su galvyte vandenuku galvytej buvo.. valgyt nemokejo.. kvepuoti jau mokejo pats, netrukus ir valgyt pats pradejo..aisku sunku buvo..bet imunitetas tikrai geresnis nei laiku kitu gimusiu vaiku. jam jau bus 2m o nera ne karto sirges net sloga..tfiu tfiu tfiu kaip sakoma reikia nussipjauti..yra toks pat gudrus ir dar gudresnis nei jo bendraamziai.
siaip ligoninej man sake, kad kiekviena diena, kiekviena minute yra labai svarbi ..kuo ilgiau vaikas prabus mamos pilvelyje tuoj jam didesne tikimybe isgyventi.ir cia yra mitas kad 8men gime sunkiau isgyvena..visiska nesamone. net 32sav vaikai gime labai skiriasi nuo 29sav gimusiu..jie daug didesni, tvirtesni. o visos bedos ir problemos manau pas visus individualiai..
Atsakyti
Sveikos mamytes, na o mano stebukliukas gime 25 savaiciu, sverem 632 g, 31 cm. Dabar manajai beveik 4 metukai, sveika, protinga, guvi mergyte. Gimem Kauno klinikose. 3 menesius praleidome ligonineje,mums atliko Botalo latako uzdarymo operacija ir po jos sparciai pasveikome, akytems operacijos nereikejo, padejo lasiukai, namo grizome 1,500 kg, be jokiu aparatu ir jau valgydamos is buteliuko. Isgyvenome sunku laika, bet buvo verta. Tai sustiprino mus visus. Todel visoms mamytems auginancioms nykstukelius noriu palinketi stiprybes ir kantrybes, jei tie vaikuciai paskubejo ateiti pas mus, tai tik del to, kad labai norejo gyventi..... wub.gif
Atsakyti
Jautri kokia paskutiniu metu net susigraudinau paskaicius apie situs mazucius zmogucius. Kaip jau skirta, daznai mazyciai vaikuciai buna dideli kovotojai.
Atsakyti
QUOTE(Silviijaa @ 2011 11 23, 00:10)
Sveikos mamytes, na o mano stebukliukas gime 25 savaiciu, sverem 632 g, 31 cm. Dabar manajai beveik 4 metukai, sveika, protinga, guvi mergyte. Gimem Kauno klinikose. 3 menesius praleidome ligonineje,mums atliko Botalo latako uzdarymo operacija ir po jos sparciai pasveikome, akytems operacijos nereikejo, padejo lasiukai, namo grizome 1,500 kg, be jokiu aparatu ir jau valgydamos is buteliuko. Isgyvenome sunku laika, bet buvo verta. Tai sustiprino mus visus. Todel visoms mamytems auginancioms nykstukelius noriu palinketi stiprybes ir kantrybes, jei tie vaikuciai paskubejo ateiti pas mus, tai tik del to, kad labai norejo gyventi.....  wub.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Silviijaa @ 2011 11 22, 23:10)
Sveikos mamytes, na o mano stebukliukas gime 25 savaiciu, sverem 632 g, 31 cm. Dabar manajai beveik 4 metukai, sveika, protinga, guvi mergyte. Gimem Kauno klinikose. 3 menesius praleidome ligonineje,mums atliko Botalo latako uzdarymo operacija ir po jos sparciai pasveikome, akytems operacijos nereikejo, padejo lasiukai, namo grizome 1,500 kg, be jokiu aparatu ir jau valgydamos is buteliuko. Isgyvenome sunku laika, bet buvo verta. Tai sustiprino mus visus. Todel visoms mamytems auginancioms nykstukelius noriu palinketi stiprybes ir kantrybes, jei tie vaikuciai paskubejo ateiti pas mus, tai tik del to, kad labai norejo gyventi.....  wub.gif

Dziugu skaityti laimingus pasakojimus wub.gif Sveikateles jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 29 vasario 2012 - 08:01
neisnesiotuko isgyvenimas priklauso nuo labai daug dalyku, ne vien nuo isnesiojimo laiko. priklauso nuo jo svorio, nuo to, ar buvo speta subrandinti plautukus ( suleisti steroidus)....bet 25 sav virs 500g subrandintais plautukais kudikis turi gana padoru sansa isgyventi.
Atsakyti