Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

pasitaisysiu - tas sansas moksliskai paskaiciuotas - 70%. tik nemaza tikimybe ilgalaikiu sveikatos bedeliu.
Atsakyti
QUOTE(Šmigija @ 2004 01 29, 14:02)
Kedainiuose buvo toks atsitikimas, viena mama, pagimde berniuka 500 g Tikslaiu jai buvo 5 nestumo menuo ir ji buvo isvezta i gimdymo namus del persileidimo, taip medikai ir uzrase kad ivyko persileidimas, o vaisiu idejo i koki tai inda tik viena sesele netycia patebejo kad tas vaisiu juda, tada puole visi prie to mazo zmogucio tuoj i klinikas ir pan. Tas zmogiukas isgyveno, deja mamai jo nereikeji (ji buvo asociali, isgerinejo), taigi ta berniuka kai jam sukako 5 ar 6 metukai isivaikino italu seima. Visa sia istorija ziurejau per televizija, ten rode to berniuko nuotrauka. Tokio grazaus vaiko nesu macius o jo zvilgsnis toks subrendes atrode, kad net sirdi spaude ziurint, va ka dave vaikui tokie isgyvenimai. Laimei istorija si laimingai baigesi, laimei gad sesute izvalgi pasitaike. Tai buvo senaii gal pries kokius 8 metus. O ir gimdykla Kedainiuose patyliu, net ir siomis dienomis  doh.gif

labas mamytes as ir girdejau kad isgyvena nuo 22savaiciu tik inkubatoriuje labai reikalinga prieziurAa kaip pagalvoji kaip toks maziukas pajegia isgyvent aina sau na bet tikiuosi visoms mamytems sekasi gerai ir viskas bus gerai iki pat galp nestuke.gif thumbup.gif [COLOR=red]
Atsakyti
Sveikos, žinot smagu, kad dauguma neišnešiotų kūdikių užauga sveiki ir drūti, nes kol nepaskaičiau šios temelės mano nuomonė buvo, kad neišnešiotukams viskas blogai, blogai ir dar kartą labai blogai.
Nes aš turiu 4 pažystamas merginas, kurios gime anksčiau laiko. Viena gimė 7 mėn sverė 900 g, kita gimė 6 mėn ir svėrė 1300 g, dar kita gimė 7 mėn ir svėra lyga 1200 g. ir paskutinė gimė 6 mėn ir kažkur apie 1 kg svėrė. Na joms taip nepasisekė, kaip aukščiau aprašytiems kūdikiams sad.gif. Ir iš dalies nepasisekė, dėl daktarų kaltės visoms joms buvo perduozota deguonies ir po to gavosi neišnešiotų kūdikių retinopatija schmoll.gif . Deja visos mergaitės apako ir šiaip turi nemažai sveikatos problemų iš kurių neišlenda. Jos niekada nematė, nei mamos, nei tėvo veidų, nežino kas tai yra šviesa schmoll.gif. Visos mokėsi aklųjų mokykloje. Dėl intelekto jokių problemų jos neturi, baigė universitetus ir labai gabios ant muzikos mergaitės. Na tikiuosi, kad bent joms pačioms pavyks išnešioti savo vaikelius.
Atsakyti
QUOTE(stropi studente @ 2012 10 28, 02:41)
Sveikos, žinot smagu, kad dauguma neišnešiotų kūdikių užauga  sveiki ir drūti, nes kol nepaskaičiau šios temelės mano nuomonė buvo, kad neišnešiotukams viskas blogai, blogai ir dar kartą labai blogai.
Nes aš turiu 4 pažystamas merginas, kurios gime anksčiau laiko. Viena gimė 7 mėn sverė 900 g, kita gimė 6 mėn ir svėrė 1300 g, dar kita gimė 7 mėn ir svėra lyga 1200 g. ir paskutinė gimė 6 mėn ir kažkur apie 1 kg svėrė. Na joms taip nepasisekė, kaip aukščiau aprašytiems kūdikiams sad.gif. Ir iš dalies nepasisekė, dėl daktarų kaltės visoms joms buvo perduozota deguonies ir po to gavosi neišnešiotų kūdikių retinopatija  schmoll.gif . Deja visos mergaitės apako ir šiaip turi nemažai sveikatos problemų iš kurių neišlenda. Jos niekada nematė, nei mamos, nei tėvo veidų, nežino kas tai yra šviesa schmoll.gif. Visos mokėsi aklųjų mokykloje. Dėl intelekto jokių problemų jos neturi, baigė universitetus ir labai gabios  ant muzikos mergaitės. Na tikiuosi, kad bent joms pačioms pavyks išnešioti savo vaikelius.


Negasdinkit zmoniu! blink.gif Visu kudikiu, gimusiu anksciau laiko, regejima tikrina privalomai dar bunant ligonineje ir operuoja, jei tik aptinka ta retinopatija, medicina ne sovietmecio jau seniai...Kiek ju Santariskese simtu jau gulejo, tai negirdejau, kad per pastaruosius metus kas nors butu apakes...Regejimo sutrikimu (toliaregyste, trumparegyste) daznai pasitaiko, bet jie lygiai taip pat buna ir laiku gimusiems vaikams, aklumas tikrai retas dalykas smile.gif
Atsakyti
Mano gime 34sav 2kg. esam jau 6 metuku viskas ok. Buvo pradzioje visko , bet rimtu bedu neturejom,truputi sirgaliukas bet cia tik nuo pernai nes darzeli lankyt pradejom doh.gif manau adaaptuosimes kolektyvuose ir isaugsim ligeles.

sveikatos vaikuciams coliukams ir stiprybes teveliams auginant mazulelius 4u.gif


Kai mano vaikutis gulejo inkubatoriuje tai maciau mergyte 800 gr wub.gif sekesi jai neblogai tad tikiuos kad ji auga kaip ir mes rolleyes.gif

Gimes kvepavo pats , ryti nemokejo tai per zonduka valge 4 paras veliau maitinau is buteliuko nes nepatrauke is kruties unsure.gif ,truputi buvo vangokas taciau pasitaise, beveik pora menesiu velavo vartytis, siekti ,sestis , sypsojos ir regavo kaip visi leliukai wub.gif turejo padidinta raumenuku tonusa(gal del cezario) nuo 12 menesiu pradejom zingsniuoti po truputi.kalbet pradejom velai , link 4 metu. bet savo kalba balbatavo nuo maziuko biggrin.gif dabar skaiciuoja , paraso savo varda , pazysta raides , dar ne visas bet manau dideliu bedu mokykoje nebus. judruolis , isdykunas ir meilybe wub.gif wub.gif wub.gif Su kompu moka elgtis nuo 2metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 29 lapkričio 2012 - 17:41
Man mergaites pries savaite prasidejo skausmai ,is vienos ligonines grietuke veze kiton ligoninen ,ten priima gimdancias nestukes nuo 26 savaiciu . Du kartus gavau steroidu uzpakaliukan ,kad vaikuciui skatintu plauciu vystimasi .
Paaiskino kad isgyvena tik 70 procentu sio amziaus vaikuciu ,viskas labai sudetinga tenai -kad kvepuotu kisama per burna slangele ,stebima ar vystosi kraujagysliu sistema smegenyse (prie momenelio tam tvirtinami davikliai ) ,vaikelis maitinamas per bamba .
As Dekui dievui nepagimdziau pirma laiko ,po 5 dienu stebejimo daktarai padare isvada ,kad as patiriu sareminio pobudzio skausmus del sutrikusios miomu kraujotakos.Dabar geriu stiprius nuskausminamuosius.
Siom dienom nupirkau savo vaikeliui 0-3menesiai rubeliu ,esu stipri ! ir toliau auginu pilvuka nestuke.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2013 01 06, 20:36)
Paaiskino kad isgyvena tik 70 procentu sio amziaus vaikuciu ,viskas labai sudetinga tenai -kad kvepuotu kisama per burna slangele ,stebima ar  vystosi kraujagysliu sistema smegenyse (prie momenelio tam tvirtinami davikliai ) ,vaikelis maitinamas per bamba .
As Dekui dievui nepagimdziau pirma laiko ,po 5 dienu stebejimo daktarai padare isvada ,kad as patiriu sareminio pobudzio skausmus del sutrikusios miomu kraujotakos.Dabar geriu stiprius nuskausminamuosius.
Siom dienom nupirkau savo vaikeliui 0-3menesiai rubeliu ,esu stipri !  ir toliau auginu pilvuka  nestuke.gif  4u.gif

Šaunuolė, matau, jau sulaukei savo mažylio smile.gif. Aš čia vis paskaitau, gąsdinuosi, nors jokio realaus pagrindo nėra, bet vis tiek ramiau, kad jau sulaukiau 26 sav.
Dėl išgyvenimo, tai svarbu ir lytis. Mergaitės yra stipresnės, turi truputį daugiau galimybių išgyventi.
Atsakyti
Nepatarčiau šitos temos skityti nestuke.gif Eina sau, ką aš čia veikiu doh.gif
Ne, rimtai, pasiskaičius, rimtai priešlaikinis prasidėt gali. Geriau negalvot apie blogiausią cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 09 09, 17:05)
ar kada matei dvidešimt kažkelintą savaitę gimusį vaiką?
ar bent įsivaizduoji, kokios vystymosi komplikacijos jo laukia?
ar kalbi tik "iš lempos", ale nuraminti čia atėjusias nėštukes?
g.gif  g.gif  g.gif



QUOTE(naitas @ 2008 02 09, 14:52)
JAV buvo atvejis, kai išgyveno 22 ar 24 sav mergytė. Po "gimimo" dar gulėjo ligoninėj apie 4 mėnesius.  Daugiau apie ją neskelbia, arba man nepapuolė skaityt.
O kas iš to, kad ji išgyveno? Argi ji bus sveika mergina, moteris? ar bus savarankiška, ar gyvens įprastą gyvenimą - mokysis, dirbs, sukurs šeimą, augins vaikus. Amžini vaistai, amžinos ligoninės, sanatorijos, amžina graužatis dėl to "kodėl aš ne tokia kaip sveiki žmonės"... man taip atrodo.


Mano drauges mergyte isgyveno. Nebepamenu kiek jai buvo savaiciu kai gime, tik zinau, kad gime 5 nestumo men.
Ir ka, grazi, judri, protinga 10 metu mergaite dabar. Ir su sveikata jokiu problemu (na, aisku kartais suserga, kaip ir visi vaikai). Ir broliuka jau turi (isnesiota).
Bet drauge pasakojo, kad ligonineje gulint su neisnesiota dukra, patyre isgyvenimu visam likusiam gyvenimui. Dukros gyvybe visada kabojo ant plauko. Pvz. staiga medikai pranesdavo, kad rytojaus nebesulauks. Tu baimiu kamuojama drauge dar ligonineje pakrikstijo savo dukryte. Kaip tycia po kriksto jai labai pagerejo. Beje, drauge pasakojo, kad bebudama ligonineje susipazino su dar keliomis neisnesiotuku mamomis. Tai sake, kad ju atzaloms ne taip labai pasiseke kaip jos dukrytei. Beveik visi turi kazkokiu sveikatos problemu. Taigi, visaip buna.
Atsakyti
Et_cetera aš negasdinu, tik toms mergaitėms kur rašiau nieks jokių operacijų akių nedarė, dėl retinopatijos, nes tų operacijų tiesiog nebuvo. Jos gimė nuo 1977-1990 m. tame tarpe ir dabar jau yra suaugusios.
Tiesa dar turiu vieną draugę, kuri pagimdė anksčiau, nu tai tas leliukas toks mažas buvo, kad aš bijojau ir prisiliesti prie jo, bijojau iš rankų pamest, bet turi vaikinas problemų nespėjo išsivystyt bronchai, atlika 13 akių operacijų ir turi 1 neįgalumo grupe. Dabar tam vaikui 13 m. Negasdinu aš jūsų, nu bet tokia ralybė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stropi studente: 06 spalio 2013 - 17:59
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2013 05 31, 23:41)
Nepatarčiau šitos temos skityti  nestuke.gif  Eina sau, ką aš čia veikiu  doh.gif
Ne, rimtai, pasiskaičius, rimtai priešlaikinis prasidėt gali. Geriau negalvot apie blogiausią  cool.gif

tIKRAI KAD TAIP nestuke.gif nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stropi studente @ 2013 10 06, 18:53)
Et_cetera aš negasdinu, tik toms mergaitėms kur rašiau nieks jokių operacijų akių nedarė, dėl retinopatijos, nes tų operacijų tiesiog nebuvo. Jos gimė nuo 1977-1990 m. tame tarpe ir dabar jau yra suaugusios.


Manau, kad viskas tuo ir pasakyta. Per 23 metus medicina labai pažengė į priekį. Dabar daugelio leliukų gimdymą sustabdo, kad jie dar pilvelyje pabūtų. Kitus - užaugina sveikus inkubatoriuose.

Su kiekvienais metais neišnešiotukų priežiūra vis geresnė thumbup.gif
Atsakyti