Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi


Super thumbup.gif dyydelis ačiū 4u.gif Tikiuosi rytoj jau galėsiu papasakoti apie savo kulinarinį eksperimentą ax.gif
Atsakyti
Bandžiau ir aš Sushi.Dariau su lašiša ir agurku.Gavosi gerai,tik kitą kartą pilčiau daugiau ryžių acto į ryžius,nes kas valgo be sojos padažo,tam norisi daugiau skonio.
Atsakyti
Man tai labai skanu i makius idėti citrinos gabalelį (gali būti prie lašišos arba ir vieną patį). Labai gaivus skonis thumbup.gif
Atsakyti
Ooo, o sakykit kiek kainuoja tuos visus produktus susipirkti?
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2006 04 20, 21:53)
Ooo, o sakykit kiek kainuoja tuos visus produktus susipirkti?

Na jei pirksi ikrus, aštuonkojus (kad ir konservuotus), lašišos, krevečių - tai tubūt brangoka bus blink.gif aš pigiausiai išsiverčiu, dedama į suši kiaušinienę, žalius agurkus, dešreles ar keptą žuvį bigsmile.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif As niekada neragavau sushi, ar tikrai labai skanu? Siap as valgau juros gerybes, zuvi, o sushi neteko ragauti. Daug kas gire, bet... blush2.gif
Atsakyti
Tik tai neragauk iš Maximos, nes susigadinsi nuomone apie sushius totaliai - ten visiška nesamonė, nei kiek nepanašu į tikrus sushiukus. Geriausia būtų pirmą kartą juos valgyti arba restoranėlyje, arba pas ką nors, kas tikrai moka juos gaminti. Svarbiausia sąlyga yra šviežumas, nes pastovėjusių sushių skonis keičiasi, nebelieka to nerealaus ryžių skonio. Nepaskutinį vaidmenį vaidina Wasabis ir imbieras - jie yra būtini valgant sushi.
Dėl dešrelių sushyje tai nžn.. kam tyčiotis iš patiekalo. O sardelių į sushius niekas nebandė dėti, ar Panerio dešros? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valiute @ 2006 04 25, 09:46)
blush2.gif  blush2.gif As niekada neragavau sushi, ar tikrai labai skanu? Siap as valgau juros gerybes, zuvi, o sushi neteko ragauti. Daug kas gire, bet... blush2.gif


žmonės arba juos labai mėgsta, arba nekenčia ax.gif man ne iš pirmo karto patiko.. bet paskui
essen.gif
QUOTE(yarrow @ 2006 04 28, 17:10)

Dėl dešrelių sushyje tai nžn.. kam tyčiotis iš patiekalo. O sardelių į sushius niekas nebandė dėti, ar Panerio dešros?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ar labai nusivilsi sužinojusi, kad Meksikoje nei sardelių, nei Panerio dešros nėra? g.gif
be to, ką noriu, tą ir dedu. Nebūtinas ir imbieras su Wasabi - taisyklių nėra, tai skonio reikalas schmoll.gif
Atsakyti
hm g.gif O tai, kad patiekalas būtų vadinamas sušių kas būtinai turi įeiti? Ryžiai, kuri eturi būti suspausti, o visą kitą nesvarbu? Kažkaip maniau jog suši tai ryžiai, žuvis..o dabar ir pasimečiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 04 29, 20:15)
hm  g.gif  O tai, kad patiekalas būtų vadinamas sušių kas būtinai turi įeiti? Ryžiai, kuri eturi būti suspausti, o visą kitą nesvarbu? Kažkaip maniau jog suši tai ryžiai, žuvis..o dabar ir pasimečiau... unsure.gif


Japonijoj gal kažkokios griežtos taisyklės yra, o man sušis - viskas, kas suvyniota į ritinėlį ir supjaustyta ax.gif aišku, be ryžių neapsieinu - jie suklijuoja viską į vieną gaminį bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Vilniuje galima paragauti labai skaniu sushi Europos prekybos centrejaponiskam restorane.
Man labai patiko, pasirinkimas didelis.
Dabar vis gundausi pati namuose padaryt.
Bet vis susigundyti negaliu 4u.gif
Matyt sitam reikia pribresti.
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 05 02, 12:16)

Vilniuje galima paragauti labai skaniu sushi Europos prekybos centrejaponiskam restorane.


Būtent Europos prekybos centre ir susigadinau lietuviško sushi įvaizdį schmoll.gif kažkokie stipriai susukti kieti ritinukai, ir skonis labai šiaip sau g.gif nebūčiau geresnių valgiusi ir nežinočiau ko tikėtis - tai labai nepatiktų doh.gif
Atsakyti