Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

ar labai nusivilsi sužinojusi, kad Meksikoje nei sardelių, nei Panerio dešros nėra? g.gif
be to, ką noriu, tą ir dedu. Nebūtinas ir imbieras su Wasabi - taisyklių nėra, tai skonio reikalas schmoll.gif
[/quote]

Tikrai labai nusivyliau, nes tokiam reikalui jos tiesiog būtinos lotuliukas.gif
Šiaip tai aišku, skonio reikalas. Per Marato laida mačiau kaip darė "lietuviškus sushius" paėmė apvirtą kopūsto lapą, įdėjo ryžių dar ten kažko ir gavosi toks visiškas balandėlis tipo sushis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 05 02, 14:39)
Būtent Europos prekybos  centre ir susigadinau lietuviško sushi įvaizdį  schmoll.gif  kažkokie stipriai susukti kieti ritinukai, ir skonis labai šiaip sau  g.gif nebūčiau geresnių valgiusi ir nežinočiau ko tikėtis - tai labai nepatiktų  doh.gif


O man tenai labai patiko sushi taip pat skanūs Akropolio "Kabuki" tenai kalifornietiški niam niam, ir prie Helios thumbup.gif Dabar čia dar prisiskaičiau idėjų tai reiks pačiai pabandyt pasigamint su vyro pagalba, nes iš manęs kulinarė tai doh.gif pravalna.
O to padėklio būtinai reikia? Ar be jo gaunas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 05 19, 15:30)
O man tenai labai patiko sushi taip pat skanūs Akropolio "Kabuki" tenai kalifornietiški niam niam, ir prie Helios  thumbup.gif Dabar čia dar prisiskaičiau idėjų tai reiks pačiai pabandyt pasigamint su vyro pagalba, nes iš manęs kulinarė tai  doh.gif pravalna.
O to padėklio būtinai reikia? Ar be jo gaunas? g.gif


man irgi patiko CUP ir Akropolyje biggrin.gif o aš gamindama naudoju ne spec padėkliukus, nes man gaila 7Lt., o paprastą padėkliuką kurį galimą nusipirkti, kad ir už 2Lt., aišku jis didesnis, bet man gražiai gaunasi ax.gif
Atsakyti
esu mačiusi paprastų šiaudinių staltiesėlių - irgi tinka laugh.gif
Atsakyti
ka tik google radau straipsni apie susio gaminima, ryzius, o as kvaisa prisipirkau visko dar pries puse metu ir vietoj to, kad internete pasiskaityciau pirma kaip jis daromas, pati griebiausi meno... doh.gif Tai vietoj to, kad acta i ryzius pilciau, as juo bandziau apslakstyti juros dumbliu lapa lotuliukas.gif lotuliukas.gif susukti ta istizusi ir susiraiciusi lapa buvo sunkoka, bet manyciau skonis nuo to gal ir nenukentejo g.gif Dabar jau darysiu kaip reikia ax.gif
Atsakyti
Sušiukai gerai kai karšta. Va, kad ir šiandien darysiu vakarienei smile.gif
O skaniausi sušiai ir visi kiti panašūs tvariniai, mano nuomone, tai: Vilniuje - Kabuki, Kaune - Yakata (čia išvis superiniai).

o čia trumpi ir aiškūs receptukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princiupesa: 04 liepos 2006 - 12:31
O as tik baigiau valgyti sushi, bet mes is parduotuves, tai ne savos gamybos, nu bet man tai labai skanus essen.gif Tik kad ten tik 10 gabaliuku buvo, tai mums su vyru kaip drambliams bonbonkes mastau.gif Kazkada daremes ir patys, nu bet man tai kas neskaniausia savos gamybos buvo tai tie lapai zali, nes kai valgai pirktinius, tai tie nori taip gerai atsikanda ir kazkaip ju beveik net nesijaucia, o kai mes darem, tai buvo fee verysad.gif Net sunku nupasakoti, bet kai valgem tai tie lapai vos ne elastingi tokie, nu gerai pakramtyt reikejo, kol susikramte. O jums taip nebuvo, niekaip jus tu lapu neapdojat pries naudodamos?
Atsakyti
Kai šiek tiek pastovi, tai tas lapas pasidaro toks elastingesnis. Jei iškart valgyti, tai viskas lyg normaliai g.gif
Atsakyti
O gal pas mus yra pirkt zalio tuno?As prisimenu Maskvoj buvom, tai ten Sushi...Mmmmm, kad ir be tu ryziu, supjaustyti dideli gabalai raudono tuno ir su soja niam niam kaip skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 07 05, 23:18)
O gal pas mus yra pirkt zalio tuno?As prisimenu Maskvoj buvom, tai ten Sushi...Mmmmm, kad ir be tu ryziu, supjaustyti dideli gabalai raudono tuno ir su soja niam niam kaip skanu smile.gif


tai ar zalio ar raudono blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 07 06, 15:40)
tai ar zalio ar raudono  blink.gif



Kalbama, manau, ne apie spalva, o apie apdorojima.

O pas mus net sudytos lasisos nera, vien tik rukyta...
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2006 07 07, 14:58)
Kalbama, manau,  ne apie spalva, o apie apdorojima.

O pas mus net sudytos lasisos nera, vien tik rukyta...

bet juk ir šviežios yra pirkti - česnakiuko, druskytės, pipiriukų - po poros dienų jau ir sūdytos lašišos turi thumbup.gif
Atsakyti