Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų nuomonė apie audio knygas

QUOTE(cipsas @ 2007 08 01, 20:10)
Sveikos,

noreciau suzinoti Jusu nuomone, ka manote apie audio knygas (balsu igarsintas knygas). Ar jo Jums priimtinos?
taip pat prasau uzpildykite anketa
http://www.publika.l...klausos-18.html
anketa vadinasi "Knygos".

Pazadu, kad daug laiko tam nesugaisite.

Nuosirdziai dekoju uz atsakymus  mirksiukas.gif


uzpildziau, be bumbejimu biggrin.gif .

Audio knygos gerai, ypac tokiame skubanciame pasaulyje doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 02, 12:41)
uzpildziau, be bumbejimu  biggrin.gif .

Audio knygos gerai, ypac tokiame skubanciame pasaulyje  doh.gif .

Ale ot kokia, neįdomu be bumbėjimų smile.gif
Atsakyti
dekui uz visiems uzpildziusiems anketa bei aciu uz isakytas mintis thumbup.gif

beje siuo metu pats bandau audioknyga - nusipirkau Mariaus Katiliskio "Miskais ateina ruduo" audio knyga, smagu ryte vykstant i darba arba vakare pries miega paklausyti. Manau geras dalykas. thumbup.gif


beje jei dar nespejote uzpildyti anketos, tai nenusiminkite Jus vis dar tai galite padaryti. tiesiog savo narsykleje surinkite adresa http://www.publika.l...klausos-18.html ir pasirinkite anketa "Knygos" mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 02, 12:41)
uzpildziau, be bumbejimu  biggrin.gif .



ir aš drinks_cheers.gif biggrin.gif negi sunku padėt žmogui... mirksiukas.gif
Atsakyti
Užpildžiau ir aš, ale kad apie audio knygas tik 1 klausimas blink.gif
Atsakyti
Jiegu jau tokia tema iskelta tai gal zinot kokiu audio knygu parsisiuntimui? ax.gif

turiu is kazkur uzgriebus audio book'a apie motyvacija ir sekme...kazkas tokio- bet tai labai super - paklausiau keliu sesiju (skyriu) is karto akys prasviesejo - taip ir norisi eiti milijonus uzdirbineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 08 02, 15:24)
Jiegu jau tokia tema iskelta tai gal zinot kokiu audio knygu parsisiuntimui?  ax.gif

turiu is kazkur uzgriebus audio book'a apie motyvacija ir sekme...kazkas tokio-  bet tai labai super - paklausiau keliu sesiju (skyriu) is karto akys prasviesejo - taip ir norisi eiti milijonus uzdirbineti biggrin.gif




Jei nepaslaptis koks knygos pavadinimas? As irgi noriu milijonu uzdirbineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzpildziau rolleyes.gif
Audio knygas vertinu kaip is esmes teigiama dalyka. Jos turetu buti ypatingai naudingos neregiams, silpnaregiams ir zmonems, kuriu akys baigia isvarveti nuo spoksojimo i kompiuterio ekrana bigsmile.gif O jei dar teksta skaito pats autorius - isvis jega.
Aisku, joks audio irasas neatstos tikros knygos, kuria gali skaityti savo tempu, ramiai apmastyti ir isiskaityti.
Atsakyti
niu man audio knygos labai patinka, labai megstu skaityti, bet pastaruoju metu vis maziau laiko siam malonumui lieka, tai ieskausi audio knygu...jei idomu apie motyvacija ir mokate anglu kalba, turiu kiyosakio knygas igarsintas, dar keleta seminaru berods jo, neperklausiau visko dar ax.gif jei idomu, galeciau pasidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2007 08 03, 17:00)
niu man audio knygos labai patinka, labai megstu skaityti, bet pastaruoju metu vis maziau laiko siam malonumui lieka, tai ieskausi audio knygu...jei idomu apie motyvacija ir mokate anglu kalba, turiu kiyosakio knygas igarsintas, dar keleta seminaru berods jo, neperklausiau visko dar ax.gif jei idomu, galeciau pasidalinti  mirksiukas.gif



idomu butu. ypac seminarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsas @ 2007 08 04, 13:36)
idomu butu. ypac seminarai  ax.gif


parasyk man i az permesiu sarasiuka ka turiu, gal kas bus naudingo smile.gif tik dar ta sarasiuka reikia pasidaryti smile.gif
Atsakyti
Beje toks klausimas: ka rinktumetes: ar iprasta knyga ar tos pacios knygos igarsinta knyga, jei abieju kaina vienoda? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti