Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų nuomonė apie audio knygas

QUOTE(vėtrė @ 2009 05 10, 22:21)
Skeptikai  ir mėgstantys audio knygas, gali išbandyti, parsisuntę daugybę knygų iš Čia - audio knygos  4u.gif

Aciu uz nuoroda wub.gif Man patinka audio knygos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2009 05 10, 21:21)
Labai patinka knygyne pirktos knygos, bet jos brangios, o ir vietos neperdaugiausiai turiu joms kaupti, kartais klausau audio knygų ir jos man taip pat patinka  4u.gif

Skeptikai  ir mėgstantys audio knygas, gali išbandyti, parsisuntę daugybę knygų iš Čia - audio knygos  4u.gif



aciukas 4u.gif
Atsakyti
Man labai patinka audio knygos. klausau jų ypač prieš miegą, atsigulus į lovą smile.gif - padeda atsipalaiduoti ir užmigti.
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2009 05 10, 23:21)
Skeptikai  ir mėgstantys audio knygas, gali išbandyti, parsisuntę daugybę knygų iš Čia - audio knygos  4u.gif

Labai labai aciu uz nuoroda, jau labai seniai ieskojau, ir niekaip rasti negalejau, o cia tokie lobynai biggrin.gif

As tai abu budus derinu 4u.gif Kuomet ilsiuosi, turiu laiko (ypac savaitgali, isvaziavus i gamta...) skaitau iprastas, popierines knygas, pomegi skaityti turbut paveldejau genais, nes skaitau nuo 4 metuku smile.gif O kuomet nera laiko arba kai uzsiimu kazkokia labiau fizine, mechanine, mastymo daug nereikalaujancia veikla (pvz., vazineju dviraciu, tvarkausi namus, ruosiu maista), klausausi audio knygu tongue.gif Man toks kompromisas labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
atsisiunciau knyga,bet neleidzia atidaryt,reikalauja kazkokio slaptazodzio g.gif cia man vienai taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 06 05, 18:38)
atsisiunciau knyga,bet neleidzia atidaryt,reikalauja kazkokio slaptazodzio g.gif cia man vienai taip? blush2.gif

Tame puslapyje visoms knygoms uzdetas slaptazodis, jis parasytas puslapio virsuje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2009 06 05, 20:55)
Tame puslapyje visoms knygoms uzdetas slaptazodis, jis parasytas puslapio virsuje wink.gif

o,ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 06 06, 13:35)
o,ačiū labai 4u.gif

Ner uz ka 4u.gif
Pastebejau, kad klausantis audio knygu, man ne taip prailgsta nemegstami darbai (as, pvz., negaliu pakesti rubu lyginimo ir stovejimo prie puodu, bet juk reikia...). Kazkaip susikoncentruoji i tai, ka klausai, rankos pacios automatiskai dirba, tad laikas greit ir idomiai prabega bigsmile.gif Darbas padarytas, nauju ziniu ir ispudziu pasisemta, nuotaika gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2009 06 07, 17:42)
Ner uz ka  4u.gif
Pastebejau, kad klausantis audio knygu, man ne taip prailgsta nemegstami darbai (as, pvz., negaliu pakesti rubu lyginimo ir stovejimo prie puodu, bet juk reikia...). Kazkaip susikoncentruoji i tai, ka klausai, rankos pacios automatiskai dirba, tad laikas greit ir idomiai prabega  bigsmile.gif Darbas padarytas, nauju ziniu ir ispudziu pasisemta, nuotaika gera  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiškai sutinku,deja kažkodėl slaptažodis netinka man,nepriėma doh.gif juk slaptažodis KnygaKalba?
ak,susidorojau jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 07 birželio 2009 - 20:28
Tai vis dėlto paskutiniu metu forume jau daugiau žinučių UŽ audioknygas. JĖĖĖĖ!! blush2.gif
Atsakyti
as uz, labai patogu kai dirbi koki monotoniska darbeli rankytemis ir akytemis, kaip pvz mikroskopavimas, audio knygute geris tuomet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2009 05 10, 22:21)
Labai patinka knygyne pirktos knygos, bet jos brangios, o ir vietos neperdaugiausiai turiu joms kaupti, kartais klausau audio knygų ir jos man taip pat patinka  4u.gif

Skeptikai  ir mėgstantys audio knygas, gali išbandyti, parsisuntę daugybę knygų iš Čia - audio knygos  4u.gif

kazkaip man nepavyksta parsiust, nemoku sad.gif
Atsakyti