Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų nuomonė apie audio knygas

Tai gėris kažkoks wub.gif
Manau užsikabinsiu thumbup.gif
Atsakyti
gyvenimas įgavęs didelį pagreitį... aš labai didelę laiko dali praleidžiu kelyje... į darba, iš darbo, o kiek dar atima kelionės... nebelieka laiko knygų skaitymui... kaip alternatyvą pamėgau audio knygas, tačiau kokybiškai įgarsintų labai sunku gauti... klaidžiodama internete atradau naujieną thumbup.gif kažkam kilo idėja profesionaliai įgarsinti knygas ir patalpinti jas internete...

norečiau pasidalinti su jumis savo atradimu ir padiskutuoti kiek jūs turite laiko knygų skaitymui ir ar išbandėte kaip alternatyvą audio knygas...?

čia įmetu nuorodą į puslapį, kurį suradau

http://www.audioknyga.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo H&M: 15 gegužės 2010 - 18:53
gyvenimas įgavęs didelį pagreitį... aš labai didelę laiko dali praleidžiu kelyje... į darba, iš darbo, o kiek dar atima kelionės... nebelieka laiko knygų skaitymui... kaip alternatyvą pamėgau audio knygas, tačiau kokybiškai įgarsintų labai sunku gauti... klaidžiodama internete atradau naujieną kažkam kilo idėja profesionaliai įgarsinti knygas ir patalpinti jas internete...

norečiau pasidalinti su jumis savo atradimu ir padiskutuoti kiek jūs turite laiko knygų skaitymui ir ar išbandėte kaip alternatyvą audio knygas...?

čia įmetu nuorodą į puslapį, kurį suradau
Atsakyti
Aš visgi renkuosi paprastą knygą. Kelis kartus perklausiau audio, bet nepatiko: per greitai skaito, tembras neįtiko, balso tonas... Be to kai skaitau ne pati negaliu įsigilinti, mintys vis kitur nuklysta.
Atsakyti
man butent ir patiko sio puslapio kygos, kad skaito profesionalus diktorius, suprantamai ir su pauzem... as sutinku, kad popierines knygos niekas nepakeis, taciau kai kelionese praleidziu po 3-4 val. per diena, popierinem knygom nebelieka laiko, o visa laika klausyti radija gaila laiko... sotos knygos, kurias suradau www.audioknyga puslapyje nustebino kokybe... smile.gif
Atsakyti
hmm... negi taip visai nera besidominciu audioknygomis... g.gif
Atsakyti
Na as pasisakau ir uz tradicines ir uz audio knygas. Kai akys pavargusios po darbo dienos prie kompo, audio knygos yra thumbup.gif Bet kasdien ir tradicinio formato knyga paskaitau...
Visos knygos yra geris...
Atsakyti
as visiskai pritariu tau... mirksiukas.gif
as pati audioknygas atradau kai pradejau gyventi kelyje... vietoj to, kad svaistyciau laiko tom paciom dainom per radio imtuva pradejau klausyti knygas... tiesiog labai naudingai isnaudoju laika... thumbup.gif
Atsakyti
tai daugiau neatsiras norinciu pasisakyti sia tema g.gif
Atsakyti
Per paiešką įvedusi žodį "audio" nieko neradau (tik vieną dominančią temą, bet jos nuoroda ištrinta/nebeveikia), bet jei jau yra tokia tema, tad prašau mane ten nukreipti wink.gif

Taigi, noriu jūsų paklausti, ar klausote audio knygų? Mane domina non-fiction: psichologija, motyvacinės, apie bussiness, protingų, sėkmingų žmonių seminarai ar šiaip naudingi dalykai. Grožinių kūrinių įrašų pilnas internetas, tačiau beklausydama audio knygų noriu mokytis. Gal žinote vertingų tinklalapių ar šiaip konkrečių failų nuorodų, kuriomis galėtumėte pasidalinti? O gal turite kompiuteryje ir galėtumėte kur nors patalpinti? (jei nemokate - kreipkitės, viską papasakosiu, ką ir kaip daryti smile.gif).

Taip pat būtų smagu gauti audio įrašų, kurie padėtų mokytis rusų kalbos. Atsisiunčiau kelis, bet jei turite kažką išties vertingo, būtinai rekomenduokit wink.gif

Čia aš konkrečiai sau prašau, bet jei turite pageidavimų jūs, mielai pasidalinsiu savo audio-biblioteka.
Atsakyti
Atgaivinsim temą ax.gif
O kur radot šias knygas "neliksiu nepastebeta" ir "kodel vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja zemelapiuose", nes nuorodoje šių knygų neradau..
Atsakyti
Sveiki.
Aš ir už tradicines ir už audio. Kiekviena naujovė ras savo nišą.
Atsakyti