Įkraunama...
Įkraunama...

Kas sunkiausia vaiko iki metų auginime?

taigi, kas jums sunkiausia, koks periodas mirksiukas.gif
Man didžiausias vargas su visom 3 pilvo diegliai ir žindymas naktį, dar sunkoka vaikutį tampyti, kol net nesėdi, dar, aišku, lauks dantukų dygimas, visų spintelių darinėjimas ir kiek pamenu anksčiau, man po dieglių pats sunkiausias periodas, kai vaikutis dar nevaikšto, bet jau nori eit, ta vaikščiojimo pradžia, kai vieno nepaleisi blush2.gif , po metų nebėra taip sunku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 08 vasario 2005 - 09:21
man asmeniskas, sunkiausia - tai miego trukumas. Mano mazoji nuo 3 iki 6 menesiu buvo rimtai pamaisius diena su naktimi schmoll.gif , eidavo miegoti apie 3-4 val nakties, o keldavosi iki 12 dienos, dar su visokiais pavalgymais ir t.t. Tai toks naktinejimas gali pribaigti cry.gif dabar jau uzmiegam iki 1 val ir keliames apie 10 yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif tai net gyvenimas prasviesejo thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau, kokie sunkumai laukia kitą pusmetį, bet faktas, kad jau pusę metų neišsimiegu. blink.gif Paskaičiavau, kad mano paros vidurkis - 5-6 val. geriausiu atveju. wacko.gif O anksčiau net nepusryčiaudavau, kad tik ilgiau lovoj pasivartyčiau... 4u.gif
Atsakyti
Man tai nesiotis vaika visur kartu, nes niekur nepasilikdavo, valgyti darai vaikas vienoj rankoj - samtis kitoj, ir t.t. Labai laukiau kol prades pats vaikscioti, bet tas nieko nepakeite - nesioju dar ir dabar aisku maziau tongue.gif
Atsakyti
Aš tai palyginus laiminga, mažė nuo pat pirmų savaičių labai gerai miega (naktį smile.gif ) ir dantys, bei ligos (tpfū, tpfū, tpfū) nekamuoja.
Bet jaučiu, dabar vat tai jau prasideda smagumai - prieš savaitę mergina savarankiškai atsistojo thumbup.gif Ir dabar nieko kito per visą dieną ir nedaro - stovinėja, griuvinėja, makaluojasi, kariasi ant kaklo, virsta... Apie pažaidimą manieže nėra nė kalbos - atsistoją, pasimaivo išsišiepusi, o paskui kojos virpt virpt ir sėdi, verkia, o paskui vėl stojasi, griūna, makaluojasi... Pažiūrėt gražu, bet dabar "dirbt" su vaiku visą dieną reikia...
Atsakyti
Miego trukumas turbut kankina visas mamas. As irgi miegu max 4-5 val per para. Diena kazkaip nepavyksta numigti. Tai tenka tenkintis naktiniu miegeliu tarp maitinimu. O maitinu pakankamai daznai, bent jau man taip atrodo kas 2-3 val. Diena dazniau, nakti reciau. Nes nakti kaip ir stengiasi vaikas miegoti. Diena tai jau niekaip. Akys didziausios ir turi uzsiimti istisai su juo, nes kitaip didziausias riksmas cry.gif . Kai einu pavalgyti dazniausiai palieku rekianti, o po to vel nesiojimas arba zaidimai. Gal ir pati kalta, kad pripratinau vaika prie ranku, bet ka reikejo daryti g.gif , kai jam skaudejo pilvuka. Nesiojom vis. Aisku bandem palikti rekianti. Viena karta laukem visa valanda, kol pasidare visas melynas nuo rekimo. Zodziu man kantrybe greiciau baigesi. Paguodzia tik tai, visi sako, kad berniukams reikia issirekti ir dauguma tokie neramus ir reikalauja daug demesio. Va taip mes ir gyvenam thumbup.gif .
Atsakyti
Kolkas jokiu sunkumu ax.gif Miega gerai, jei blogai issimiegam, tai diena stengiuos numigt kartu su vaiku. Dantys dar nesikala, tai bedos nera, pilvuko skausmai buvo nebaisus smile.gif Isvis, kai pagalvoju, tai mano mazas visai geras vaikas biggrin.gif
Atsakyti
manau jau man prasidejo tas sunkusis etpas, nes vaikas pradejo ropoti nuo 6,1 men!visur eina ir stojasi, o dar jis toks ziopliukas, visur reikia saugoti, tai niekaip neatitruksi doh.gif
Atsakyti
Man sunkiausia yra planavimas. Ka besiruosiu nuveikti - retai pavyksta laikytis, nors vaikui nieko neskauda. Bet jau demesio reikalauja doh.gif Su visais pasiekimais (ropojimas, stojimasis ir t.t.) man darosi lengviau, nes idomiau. O ir ji vis ilgiau pazaidzia pati, nes gali nueiti kur nori kai atsibosta vienoje vietoje. Bet man sunkiausia yra netureti minutes sau, nes visalaik reikia ganyti doh.gif Tikiuosi, kokiu 5 metuku jau nebebijosiu palikti vienos kambaryje biggrin.gif
Tiesa, dar migdymas dienos metu nelengvas.
Atsakyti
Mums sunkiausi buvo pirmi 2 mėn. Nešiojom pasikeisdami visi. Dabar lengviau jau galima kažkuo sudominti, kažkaip užimti.Tik va nė minutės nenori viena būti.Reikia neštis kartu g.gif .Aišku pagrindinis yra miego trūkumas.Ir dieną galėtų ilgiau pamiegoti.
Atsakyti
Sunkiausia istverti rutina ir savo poreikiu netenkinima. Pasiilgstu savo darbo, bendradarbiu, kvalifikacijos kelimo seminaru...
Atsakyti
Sunkiausia kai nieks nepadeda, tenka keltis naktim (kitasyki net kas 15 min.), dygstant dantims tenka vienai isklausyti visu riksmu ir verkslenimu, pradejus ropoti ir stotis tenka vienai speti aplakstyti ir apie vaika ir valgyt padaryti, o jei dar vaikas nevalgus, vel tie pergyvenimai..... sad.gif
Zodziu iki metu labai sunkus periodas, vaikas dar negali pasakyti ar parodyti kas jam yra, ko jis verkia, kas jam skauda, o mums tenka pacioms viska issiaiskinti.... unsure.gif O dabar neperseniausiai atsirado dar vienas sunkaumas - vaikas pradejo rodyti kaprizus.... mad.gif va kaip su tuo kariauti tai as isvis nebezinau... tokia kaprizna ji tapo..... dry.gif nieko negaliu padaryti...
Va taip ir tenka paciai su savo sunkumais kovoti.... doh.gif
Atsakyti