Įkraunama...
Įkraunama...

Kas sunkiausia vaiko iki metų auginime?

Man irgi ziauriausi yra verkimai cry.gif , kai niekas nepadeda ir nezinai, ko nori ir kas yra. Atrodo, visas verkimo priezastis pasalini ir glaudi, ir guodi, bet nepadeda, tada norisi sokt pro langa blink.gif
Atsakyti
Man irgi sunkiausia kai kalantis dantim pradeda zyzt, cry.gif pastoviai ant rankų,dieną miega kas 20-30 doh.gif min ,dar gerai,kad nors naktį miega.Ech......
Atsakyti
Man sunkiausia buvo patys pirmi mėnesiai, kol nebuvau pripratusi ir nežinoaju kaip elgtis su mažiuku. Be to turėjau didelių problemų su krūtimis, kamavo dideli uždegimai, labai stipriai išsekau besirūpindama tiek mažiuku, tiek besigydydama.
O vėliau sunkumai prasidėjo nuo pusės metų, kai išėjau iš darbo. Vaikas atsigirebdavo naktiniu "dėmesiu". O dar dantų dygimas prasidėjo, kuris mus kankina iki šiol su aukštom temperatūrom ir neramiu miegeliu.
Atsakyti
Sunkiausi buvo pirmas menuo, nes reikejo apsiprasti ir man, ir mano mazyliu, susigroti, suprasti vienas kita. soske.gif Jis pas mane nakti miegodamas visaip burbuliuodavo, snopuodavo, tai kai nepripratusi negaledavau salia miegoti. Tekdavo su vyru keiciantis miegoti. blink.gif bet po to ir 2.gif pradejo geriau miegoti, ir as apsipratau. cool.gif
Aisku dar ir pilviuko pirmieji skausmai tuos tris pirmus menesius musu neaplenke. Tai labai sunku buvo matyti, kaip 2.gif skauda verysad.gif

Maan aisku buvo labai ramstis depresijose ir daug pagalbos suteike mano mama. 4u.gif ax.gif Del to jai labai dekinga smile.gif
Atsakyti
sunkiausia, kai jau visko nori, bet dar nekazhinka gali - nuo 6 iki 18 men. kai mokosi sedeti, kai mokosi ropoti, kai mokosi vaikshchioti ir kai mokosi kalbeti. visas tas laikotarpis praeina bangom - kiekviena karta, kai ishmoksta nauja dalyka, kuriam laikui buna ramu... ishmokes sedeti, dzhiaugiasi atsiverusiais naujais vaizdais, ishmokes ropoti ir vaikshchiot - atsiverusiomis galimybemis, ishmokes kalbeti - galimybe gauti butent tai, ko nori...

Atsakyti
Man sunkiausi irgi turbut buvo pirmieji menesiai. Nors kai dabar pagalvoju, fiziskai nebuvo labai sunku - pusetinai miegojo, nesirgo, verkdavo nedaug, isvengem pilvo diegliu, bet psichologiskai buvo sunku, uzpuole depresijos sad.gif Turbut perdaug buvau pratus prie gyvenimo vien sau, o viskas aukstyn kojom apsiverte... ir dar ta atsakomybe, baime, kad viska gerai daryciau...
Dabar su baime laukiu isejimo i darba-kaip reikes derinti demesi ir rupinimasi vaiku su mokymusi. Va tada tai tikrai pajusiu miego trukuma g.gif
Atsakyti
Mane labiausiai tai rutina vargina. Ir tai, kad tapau tokia priklausoma nuo to mažo, kad ir labai mylimo žmogučio. Vyras labai užsiėmęs, man retai kada pavyksta iš namų ištrūkti, tai ojojoj... O ir namie - nei knygą paskaitysi, nei arbatos ramiai išgersi...
Atsakyti
O man tai pirmojo pusmecio bedos jau pasimirso biggrin.gif Na sunkumu tikrai buvo, bet kaip ir visom mirksiukas.gif
Nuo 7 men, kai pradejo stotis, reikedavo visada uz nugaros stoveti doh.gif ir buti pasiruosusiai gaudyti.
O paskui, kai pradejo vaikscioti, gal iki 11 men eidavo tik mane uz pirsto pasiemes. blink.gif Nelengva buvo, uztat kol kas didesniu traumu nebuvo, o sunus tikrai judrus.
Uztat dabar charakteris "skleidziasi'. Tad oi buna triuksmo, jei negauna, ko nori doh.gif
Atsakyti
mums iki metu dar augti nemazai reikia, bet tik neseniai isitikinau, kad kelimasis nakti, nevalgymas, zirzliukai, noras buti tasomai ant ranku ir t.t yra gelytes.man sunkiausia, kai uoga susirgo ir teko ligoninej paguleti.nerealiai issekina bejegiska busena, kai negali savo mazei padeti....
manau, kad tai sunkiausia ir ne tik iki metu. kenteciau viska, kad daugiu netektu matyti taip draskomos savo saulytes sad.gif
Atsakyti
Mes kol kas jokiu dideliu sunkumu nepatyrem - is pradziu gal kiek sunkiau buvo, o dabar viskas lyg tai neblogai. Nakti kol kas miega - tpfu, tpfu, tpfu ir tuk, tuk,tuk...
Buvo kelios sunkesnes naktys kai uzpuole solga. Manau, kad baisiausia ir sunkiausia, kai mazylis suserga. Linkiu jums o kartu ir sau blush2.gif , kad musu mazyliai nesirgtu. Augtu sveiki ir geri vaikuciai! mirksiukas.gif
Atsakyti
Is pat pradziu baisu ir sunku viskas,turbut del nezinojimo,patirties nebuvimo (o ir is kur ji bus,jei vaikas pirmas?),bet visko ismokstama.Man tai sunkiausia prisitaikyti prie nauju mano vaiko poreikiu.Turbut laikotarpis iki vieneriu metu yra tas,kai sunku daug kas.Bet gi leliukai auga...
Atsakyti
Nors ir labai neramus vaikas, man niekas nėra per daug sunku. Labiausiai nepatikdavo naktį šliaužt į vonią keisti pampersą, ir maudyti, nes iki 2 mėn rėkdavo iki pamėlynavimo smile.gif. O dabar ryte labai anksti keliasi - apie 7-8 val. jau žadina ir mane, o aš miegot einu apie 1 val., tai noris ryte ilgiau pamiegot....O vakare nenoriu miego anksčiau nors tu ką biggrin.gif
Atsakyti