Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

QUOTE(megana @ 2005 02 07, 13:10)
Nesutinku,kad priesingi zenklai gali turet daug problemu budami kartu.Stichijos tai nera visai priesingos,pav.,Saulys-Dvyniai,ko gi blogai Ugniai su Oru,kaip tik gerai.
  Astrologijoj yra tendencijos,nenuneigsi,bet juk zmones visi skirtingi.


Ugniai su Oru tai gerai, kaip ir Žemei su Vandeniu, tik išskyrus tą vienintelį, būtent opozicinį ženklą. Pvz. Vandenis neblogai sutars su Šauliu ir su Avinu, tačiau bus nuolatinė trintis su Liūtu. O štai Svarstyklės puikiai sutramdys Liūtą ir Šaulį, bet su Avinu bus tik abipusis nervų tampymas.

Bet bendrai paėmus, juk sakiau, visa tai yra marazmas. Žaidimo taisykles suprasti galima, kaip ten ta sistema konstruojama, tačiau nuo to ji netampa teisinga. Geriau pasikliauti savo nuojauta, asmeninėm simpatijom, o ne kažkokiais abstrakčiais apibendrinimais. Netgi psichologų ir sociologų apibendrinimai ne visiems tinka, o tai visgi rimti, tikri mokslai. O čia - viso labo iš piršto laužti paskaičiavimai.
Atsakyti
Mano draugu pora - zuvys. Gyvena jau daug metu kartu, sutaria puikiai. Tokios santuokos tik pavydeti reiketu. Tiesiog ideali pora.
Gal tai priklauso nuo zodiako zenklo? Sauliai nori dominuoti, o kai seimoje abu tai megina, tai ir nesutaria. O zuvys (mano poziuriu) - geri, draugiski, ramus zmones. Tai gerai ir sutaria, ir santarve namuose galima.
Atsakyti
vandenė - wub.gif - vandenis
Atsakyti
na bet avinas su avinu - derinys adrenalino mėgėjams biggrin.gif Turėjau tokį draugą. Santykiams pasibaigus pajutau toookį palengvėjimą thumbup.gif Gerai, kad mano vyras ne avinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Sakoma, jog vienodu zodiaku zenklu poros neilgai tebuna kartu

Kas ka sako tai nesvarbu,bet mes jau 20 metu kartu - gal nedaug tongue.gif ir labai panasus vandeniai , ir dar vienmieciai , bet sutariam thumbup.gif console.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvira @ 2005 02 08, 00:05)
Kas ka sako tai nesvarbu,bet mes jau 20 metu kartu - gal nedaug tongue.gif ir labai panasus vandeniai , ir dar vienmieciai  , bet sutariam thumbup.gif  console.gif  wub.gif



mes taip pat vienmeciai vandeniai, kartu 7 m. ir nieko , normaliai sutariam, nematau jokio skirtumo koks zenklas, visi zmones skirtingi ir nuo zenklo cia nepriklauso
Atsakyti
bet kiek daug čia vandenių porų, jau penkias suskaičiavau thumbup.gif
Atsakyti
Noriu vaikino - Žuvino... Noriu, kad būtų toks pats kaip aš, o tai susikalbėt neišeina, nesupranta kitokie kaip aš sad.gif Ir plaukiotume mes abu po balas .... ir vargo nematytumem... Aš - silkė, jis - karosas .... Ech kaip romantiška wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mes abu šauliukai ax.gif Sutariam kol kas,tačiau pastebėjau ,kad kai kyla konfliktai ,reaguojam labai panašiai :nė vienas nepuolam pirmas spręsti jų ,konfliktą kartais turim ''išnešiot'',o paskui pratrūkstam abu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 02 07, 10:31)
Kitąsyk ženysiuos su Jaučiu blush2.gif


oi prajuokinai, Rasma, negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2005 02 07, 10:19)
Sakoma, jog vienodu zodiaku zenklu poros neilgai tebuna kartu g.gif Na kiek girdejau dar gali but mergele-mergele, ar avinas-avinas 4u.gif Bet kitu zenklu santuoka nutruksta blink.gif Nesinori tiket tom burejom ir jokiais zodiakais, nes mano ir draugo zodiakai-svarstykles (na charakteriu tai mes labai panasus) mirksiukas.gif
saules zenklas tik vienas is faktoriu. reikia ivertinti ir kitu planetu padeti. galit netgi labai ilgai ir laimingai gyventi sunglasses2.gif
Atsakyti
Gyvenu su savo jauciu, gimusiu ta pacia diena kaip ir as, jau 8 metai. Ir nieko. Dar gyvenam.
Vyro brolis su zmona abu veziai ir jau 15 metu kartu. Nelabai tikiu, kad nuo to kazkas priklauso.
Atsakyti