Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Aciu, Cudo.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 08 08, 09:39)
Dabar mastau, kaip mes ji darem g.gif
Islyginom pavirsiu, dejom kelias plytas ir isbetonavom, bet ne su rotbandu, man rodos, pirkom kazkoki skiedini, o po to graziai plytelem apdirbom, tik kampeliui siulyciau nepataupyti ir pirkti metalini kampuka, nes jis visada mindomas  batais ir nesvariais ir panasiai, manau, kad niekas jau seniai nebutu atkaike, arba jau pakopine plytele deti, bet tada plyteliu pasirinkimas sumazeja iki minimumo.


tai va pas mus ten laminatas.. tai kampelį tikrai reiks metalinį dėt, nes kitaip tai jaučiu greit nieko gero neliks unsure.gif
dėkui už info, reiks bandyt daryt, nes visur laminatas sudėtas, o ten skylė doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif ui kokia aktuali tema, dziaugiuosi, kad radau jus wink.gif
per sia savaite turim uzsakyt virtuve o as nepasispendziu del splavos, del stalvirsiaus, ar deti plokste ar plyteles doh.gif idedu virtuves brezinuka ir labai labai lauksiu jusu ivertinimo ir ideju 4u.gif
Norejau pilkos virtuves ir geltonu senu (viena siena butu geltona kur garntraukis) bet ir si spalvyke gal nieko, baldininkai siulo virsu - sviesesni o padaryt apacia - tamsesne, bet bijau kad taip negrazu bus doh.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 08 08, 11:10)
Sveikos mergaites 4u.gif  ui kokia aktuali tema, dziaugiuosi, kad radau jus wink.gif
per sia savaite turim uzsakyt virtuve o as nepasispendziu del splavos, del



visai gražu, aišku, įmontuojamas šaldytuvas būtų gražiau, papasakok iš eilės kas kur, kur indaplovė. kokios lentynėlės prie gartraukio, ką ten laikysi, koks tavo virtuvės plotas,
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 08 08, 11:10)
Sveikos mergaites 4u.gif  ui kokia aktuali tema, dziaugiuosi, kad radau jus wink.gif
per sia savaite turim uzsakyt virtuve o as nepasispendziu del splavos, del stalvirsiaus, ar deti plokste ar plyteles  doh.gif idedu virtuves brezinuka ir labai labai lauksiu jusu ivertinimo ir ideju  4u.gif
Norejau pilkos virtuves ir geltonu senu (viena siena butu geltona kur garntraukis) bet ir si spalvyke gal nieko, baldininkai siulo virsu - sviesesni o padaryt apacia - tamsesne, bet bijau kad taip negrazu bus  doh.gif

Gražu thumbup.gif Tik vietoj tų lentynų prie gartraukio arba nieko nedaryčiau, arba horizontalias spinteles. Ir dar tos spintelės kampe man tokios ilgos atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 08 08, 08:01)
Dabar jau kiek islandziojau supratau, kad saldytuvo plotis standartas, skiriasi tik auksciai. Bet labai mazas pasirinkimas schmoll.gif


Tikrai plotas nestandartas, bent jau mes būtent dėl to ir pirkomės butinę techniką prieš gaminant baldus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 08, 11:43)
visai gražu, aišku, įmontuojamas šaldytuvas būtų gražiau, papasakok iš eilės kas kur, kur indaplovė. kokios lentynėlės prie gartraukio, ką ten laikysi, koks tavo virtuvės plotas,



QUOTE(Jomato @ 2007 08 08, 13:03)
Gražu  thumbup.gif Tik vietoj tų lentynų prie gartraukio arba nieko nedaryčiau, arba horizontalias spinteles. Ir dar tos spintelės kampe man tokios ilgos atrodo  g.gif



Linnn - imontuojamo nedarysim, bus metalicos spalvos saldytuvas (bet cia perskaiciau ideja, kad galima nudazyti, reikes aptarti su vyru) Indaplove arba po mikrobangine arba salia toje spinteleje (dar neaisku, nes ziurim kur telpa, zinoma noreciau po mikrobangine). Tos lenteles prie gartraikio jos stiklines bus, dar nzn ka statysiu, bet kazka grazaus (arba grazus indelius su prieskoniais arba siaip ka nors grazaus). Virtuves dydi 6,5 m2, visai nediduke, bet tokios ir norejau, nes kiek gyvenam mes virtuveje niekad nevalgome, db valgomaji stala statysiu svetaineje prie lango.

Jomato - matai, beda tame, kad ten langas ir nera jokio kampo, tai yra langas eina iki sienos, ir jei pakabinti spintele tai issikise kampas bus, nemanau kad graziai ziuretusi g.gif O spinteliu ilgis... jo - jos ilgos bus, bet man nepatinka kai lieka didelis tarpas nuo baldu iki lubu.

O kaip del spalvu?
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 08 08, 13:46)
Linnn - imontuojamo nedarysim,


dėl spalvų patarti tau negaliu, bet indaplovę stengčiausi daryti prie šiūkšledėžės, kad patogu būtų maisto likučius iškratyti (reikia atkreipti dėmesį į kur atsidarys durelės šiūkšledėžės spintelės), šalia reiktų daryti spintelę susidėti indams, kad imi iš indaplovės ir iš kart dedi.

Na, man ir neįmontuojami šaldytuvai gražūs. smile.gif

O tau nepatiktų daugiau vietoj apatinių spintelių stalčių padaryti, juk patogiau, ypač jei yra suskirstyti į skyrelius ir visiškai išsitraukia (aišku, stalčiai - brangiau).

Man asmeniškai labai nepatinka stiklinės lentynos, stikliniai stalai, man nepatinka, kad ant jų labai atsargiai reikia puoduką dėti, nemalonus garsas.

O kur pas tave mikrobangė, ar ten kur pavaizduota tai mikrobangė - orkaitė g.gif ar kaip
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 09:25)
Labukas,

Na mano 1,5 metu svaigimai su virtuves projektais baigesi - jau beveik pora menesiu dziaugiames sutvarkyta virtuve. Imetu nuoroda norincioms akytes paganyti  mirksiukas.gif  http://www.fortunatu...ex.php?cid=1738


Labai grazi virtuve gal galima butu suzinoti ismatavima ir kokia mazdaug kaina isejo g.gif kazko tokio ir as pati noriu tik gal kitu spalnu kad derintusi. Beje ar patogu naudotis tokiomis virsutinemis spintelemis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 08, 13:54)
dėl spalvų patarti tau negaliu, bet indaplovę stengčiausi daryti prie šiūkšledėžės, kad patogu būtų maisto likučius iškratyti (reikia atkreipti dėmesį į kur atsidarys durelės šiūkšledėžės spintelės), šalia reiktų daryti spintelę susidėti indams, kad imi iš indaplovės ir iš kart dedi.
Na, man ir neįmontuojami šaldytuvai gražūs. smile.gif

O tau nepatiktų daugiau vietoj apatinių spintelių stalčių padaryti, juk patogiau, ypač jei yra suskirstyti į skyrelius ir visiškai išsitraukia (aišku, stalčiai - brangiau).

Man asmeniškai labai nepatinka stiklinės lentynos, stikliniai stalai, man nepatinka, kad ant jų labai atsargiai reikia puoduką dėti, nemalonus garsas.

O kur pas tave mikrobangė, ar ten kur pavaizduota tai mikrobangė - orkaitė g.gif ar kaip


Apie tai tiesa sakant nepagalvojau (cia kur pabraukiau raudonai tavo pasisakymus)
ten mikrobande - orkaite...
stalciai g.gif reikes kalbet su vyru
Aciu tau Linnn uz pasiulymus 4u.gif Matai kokiu geru ideju pasiulei, siandien aptarsiu su vyru viska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 09:25)
Labukas,

Na mano 1,5 metu svaigimai su virtuves projektais baigesi - jau beveik pora menesiu dziaugiames sutvarkyta virtuve. Imetu nuoroda norincioms akytes paganyti  mirksiukas.gif  http://www.fortunatu...ex.php?cid=1738

Grazi ir patogi virtuve. Man gal tik siena per tamsi. O siaip labai patinka tos istraukiamos spinteles maisto produktams - nerealus patogumas - visada zinai ka turi ir nereikia niekur landzioti, tik aisku kainuoja nepigiai. As sukaiciavau tokiu istraukiamu spinteliu furnitura, tada vietoj apatiniu spinteliu darant istraukiamus stalcius - arba stalcius stalciuje arba su blumais, kur iskart stalcius sudalintas i dalis ir galima ju isdestyma keisti, bei stalciu vidus padengtas dregmes ir viso kito nebijanciomis dangomis, tai ir gavosi virs 5 tukst - o kur dar plokstes, jau nekalbant apie paciu baldu gamybos kainas - cia kazkuri labai stebejosi kodel taip skiriasi baldu kainos. As manau labiausiai skiriasi irangos kaina - o jos dabar yra ojojoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 08 08, 13:58)
Labai grazi virtuve gal galima butu suzinoti ismatavima ir kokia mazdaug kaina isejo  g.gif kazko tokio ir as pati noriu tik gal kitu spalnu kad derintusi. Beje ar patogu naudotis tokiomis virsutinemis spintelemis?  g.gif


aciukas ax.gif

Na svarbiausia, kad rezultatu mes patenkinti, fasado plokste turejo but siek tiek kitokia, bet dabar jau yra kaip yra, ir apsipratom ir graziai atrodo. Viskas patogu, kitaip net neisivaizduoju mirksiukas.gif .

Virtuve 4*2,5. baro spinteles ilgis apie 1m. Mums pavyko nusidereti nemazai, palakstem po ivairius gamintojus, palyginom kainas, taigi galutine suma 9 su trim nuliukais (stalciai ne blumo beje).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IGu: 08 rugpjūčio 2007 - 15:53