Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(Murena @ 2007 08 08, 15:39)
Apie tai tiesa sakant nepagalvojau (cia kur pabraukiau raudonai tavo pasisakymus)
ten mikrobande - orkaite...
stalciai  g.gif  reikes kalbet su vyru
Aciu tau Linnn uz pasiulymus  4u.gif Matai kokiu geru ideju pasiulei, siandien aptarsiu su vyru viska  mirksiukas.gif


na, kad tik mačytų biggrin.gif

pas mane irgi orkaitė-mikrobangė, man tai thumbup.gif super tris metus jau turim, Siemens firmos. Į naują virtuvę svarstysiu dėti gal orkaitę ir kur su garais, čia daug kas sako, kad tokios sveikiau, o šildyti galima kaip ir mikrobangėj. Bet dar labai ir nesidomiu, nes tik po kokio gero pusmečio reikės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 08:25)
Labukas,

Na mano 1,5 metu svaigimai su virtuves projektais baigesi - jau beveik pora menesiu dziaugiames sutvarkyta virtuve. Imetu nuoroda norincioms akytes paganyti  mirksiukas.gif  http://www.fortunatu...ex.php?cid=1738


Uiii, kaip grazu wub.gif
Mane domina dureliu medziaga (faneruote pas jus, berods) ir spalva, stalvirsio ir sieneles spalva, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 09:25)
Labukas,

Na mano 1,5 metu svaigimai su virtuves projektais baigesi - jau beveik pora menesiu dziaugiames sutvarkyta virtuve. Imetu nuoroda norincioms akytes paganyti  mirksiukas.gif  http://www.fortunatu...ex.php?cid=1738

labai grazi virtuve 4u.gif o stalvirsis akmens mases?
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2007 08 08, 17:15)
Uiii, kaip grazu wub.gif
Mane domina dureliu medziaga (faneruote pas jus, berods) ir spalva, stalvirsio ir sieneles spalva, aciu 4u.gif


wub.gif

Stalvirsis vadinasi Niagara, o plokste - pjemeno azuolas (cia is woodego)
Atsakyti
Sveiki, noriu padekot visom uz patarimus, nes skaitinejau sia tema, nes aktualu. Virtuves remonta pabaigem, virtuves baldai daromi, rezultata parodysiu.
















Atsakyti
QUOTE(Redazi @ 2007 08 08, 21:52)
Sveiki, noriu padekot visom uz patarimus, nes skaitinejau sia tema, nes aktualu. Virtuves remonta pabaigem, virtuves baldai daromi, rezultata parodysiu.

Oi laukiam laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 18:58)
wub.gif

Stalvirsis vadinasi Niagara, o plokste - pjemeno azuolas (cia is woodego)

Sveiki,
Labai gražios nuotraukos thumbup.gif Sakyk, ar tu savo virtuvę užsakinėjai šitoje firmoje ? Ar patikima firma ? Ar kokybiškai dirba ?
Atsakyti
sveikutes smile.gif
vis skaitineju-ziurineju, patirties semiuosi is jusu:)
gal pakomentuosite/patarsite, imetu eskiziukus savo virtuves busimos,
viena siena lenkta tokia, nes name buvo vientisa erdve (nama pirkom neirengta), o norejome butinai atskirtos virtuves, tai kitaip nelabai isejo..bendras plotas kazkur 10.5 kv.m.
planas teisingesnis ten,kur isklotine, t.y. po klaitlente orkaite, o prie saldytuvo indauja stikline, ne taip,kaip piesinuke...tai kol kas tiek ir is anksto aciu:)

virtuve-isklotine
virtuves eskizas
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 09, 10:06)
sveikutes smile.gif
vis skaitineju-ziurineju, patirties semiuosi is jusu:)
gal pakomentuosite/patarsite, imetu eskiziukus savo virtuves busimos,
viena siena lenkta tokia, nes name buvo vientisa erdve (nama pirkom neirengta), o norejome butinai atskirtos virtuves, tai kitaip nelabai isejo..bendras plotas kazkur 10.5 kv.m.
planas teisingesnis ten,kur isklotine, t.y. po klaitlente orkaite, o prie saldytuvo indauja stikline, ne taip,kaip piesinuke...tai kol kas tiek ir is anksto aciu:)

virtuve-isklotine
virtuves eskizas

Labai gerai sugalvota thumbup.gif Tik man viena kliūva g.gif Į kurią pusę yra gyvenamas kambarys? Jei prieš langą labiau, tai viskas liuks. Bet jei už to lenkto stalviršio - nelabai gartraukis žiūrisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 09, 10:06)

man nieko nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2007 08 09, 10:06)
sveikutes smile.gif
vis skaitineju-ziurineju, patirties semiuosi is jusu:)
gal pakomentuosite/patarsite, imetu eskiziukus savo virtuves busimos,
viena siena lenkta tokia, nes name buvo vientisa erdve (nama pirkom neirengta), o norejome butinai atskirtos virtuves, tai kitaip nelabai isejo..bendras plotas kazkur 10.5 kv.m.
planas teisingesnis ten,kur isklotine, t.y. po klaitlente orkaite, o prie saldytuvo indauja stikline, ne taip,kaip piesinuke...tai kol kas tiek ir is anksto aciu:)

virtuve-isklotine
virtuves eskizas


Man irgi nieko nerodo sad.gif
Atsakyti
kambarys priesais langa -platus praejimas, matinto stiklo 2 ar 3 slankiojanciu duru sistema bus, kad sviesiauu butu, nes visgi vienas langas mazoka...
na, pabandau dar ideti nuotraukas, kazko streikuoja...

eskizas

isklotine
Atsakyti