Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Blue, grazi virtuve, tik man klausimas pasistojo toks- ten du saldytuvai ? ar imontuojamas yra saldiklis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 08 13, 09:05)
Mes tai saldikli pastatem rusyje, bet as gyvenu individualiame name ir rusys yra sildomas. Nulekti iki jo nera toli, be to juo naudojuosi ne kiekviena diena. O butuose zinau kad zmones pastato juoduose sandeliukuose. Kadangi saldikliu nesinaudosi kiekviena diena tai gali ji statyti ir ne virtuveje jei ji yra nedidele o jei pakankamai erdvi tai gali pastatyti ir viruveje.

Pas mus irgi name ax.gif bet rusio ner,sandeliuke man kazkaip schmoll.gif jauciu reiks virtuvej kazkur galvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 08 13, 12:21)
pioneer.gif kai tik sumontuos - tikrai ikelsiu, juk reikia kad kas iskritikuotu  hihihi.gif


Nea, padarytų kažkaip "nekyla ranka" kritikuoti lotuliukas.gif Kas iš tos kritikos po visko, tik nervų gadinimas savininkui ax.gif Galima tik pagirti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dolele @ 2007 08 12, 23:27)
Labai smalsu pasidare, o kur gaminate??firmoje, ar baldziu turite? nes firma, kurioje projekta darome, nera tarp lyderiu...  g.gif Dar neuzsakinejome, bet manau realesnio pasiulymo verta paieskoti.Beje ''alantas'' padare eskiza ir samata, tai astuoniolika paskaiciavo... blink.gif  o dar technika reiks susipirkti...nebezinau jau ka ir begalvot  doh.gif


Firmoje. Siaip tai labai tikiuosi, kad viskas patiks, nes visiskai nesirinkau tarp firmu, nei baldziu ieskojau, nes reikejo greitai uzsakyti, o man tokie dalykai labai sudetingi, kai reikia galvoti apie projektavima, baldus, tai stengiuosi kuo greiciau juos uzbaigti biggrin.gif

Baldu rojuj tame aukste kur virtuves isejus is lifto pirma ar antra ekspozicija po kaire puse, ten tokios grazios medzio masyvo virtuves visai salia valgomuju stalu. Dizaineris vizitke dave, tai ant jos uzrasyta UAB "Lokatija" smile.gif bet kazkaip ju puslapyje www.lokatija.lt tai nenurodyta, kad jie turi prekybos vieta Baldu rojuj. tai zodziu ir nezinau, kur as uzsisakiau ax.gif
tikejausi itilpti i 12 000 su viskuo, bet kadangi technika integruojama tai tipo brangesne, dar ir kriaukle paskutine sekunde kazkodel pasakiau, kad akmens mases noriu, tai zodziu... bet ai, virtuve toks daiktas, kad ilgam jau bus tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue @ 2007 08 10, 10:50)
Na pasidziaugsiu ir as savo kuriniu  thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nagrinekit, kritikuokit  4u.gif  nesupyksiu  lotuliukas.gif



Labai elegantiska ir grazi virtuve
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 13, 13:33)
Pas mus irgi name ax.gif bet rusio ner,sandeliuke man kazkaip schmoll.gif jauciu reiks virtuvej kazkur galvot g.gif


Jei name tai galima ir virtuveje tikiu kad pas jus didele virtuve o jei nenori virtuves uzgriozdinti tai tikrai gali atrasti vietos ir kitur tarkim siluminiam mazge, garaze, nes saldiklis yra toks daiktas kurio retai prireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 08 13, 13:40)
Labai elegantiska ir grazi virtuve

drinks_cheers.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue @ 2007 08 10, 10:50)
Na pasidziaugsiu ir as savo kuriniu  thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nagrinekit, kritikuokit  4u.gif  nesupyksiu  lotuliukas.gif

virtuvė tikrai thumbup.gif vienintelis užkliuvęs dalykas, tai šaldytuvas. man asmeniškai gražiau būtų buvęs įmontuojamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 13, 08:03)
Jau beveik susideliojau savo virtuvike,kur kas man butu patogiau,kur kokiu spinteliu noreciau ir va,sumastem,kad mums gi butinai dar reikia ir saldiklio doh.gif dabar mastysiu is naujo kur ji ikist g.gif kas turit saldiklius,kur juos statot? Salia saldytuvo ar ne g.gif

aš planuoju virtuvėj , dabar turiu 10 stalčių šaldikli , tai užtektų ir kokių 8 ,bet senas griozdas , tai kai pirksiu naują , ieškosiu įmontuojamo kokių 5 stalčių ir šaldytuve dar kokie 3 stalčiai bus , tai užteks ir virtuvė nebus užgriozdinta . 4u.gif

QUOTE(SoJa @ 2007 08 13, 09:58)
Aš tai statysiu ūkiniam pasatate, retai man jo reikia, tai nesiruošiu užgriozdint juo savo virtuvės  ax.gif

šaldymo prietaisams negerai , nei šaltis nei karštis schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 08 08, 09:10)
Sveikos mergaites 4u.gif  ui kokia aktuali tema, dziaugiuosi, kad radau jus wink.gif
per sia savaite turim uzsakyt virtuve o as nepasispendziu del splavos, del stalvirsiaus, ar deti plokste ar plyteles  doh.gif idedu virtuves brezinuka ir labai labai lauksiu jusu ivertinimo ir ideju  4u.gif
Norejau pilkos virtuves ir geltonu senu (viena siena butu geltona kur garntraukis) bet ir si spalvyke gal nieko, baldininkai siulo virsu - sviesesni o padaryt apacia - tamsesne, bet bijau kad taip negrazu bus  doh.gif
user posted image
user posted image



Murena,

pamaciau tavo virtuve, ogi ziuriu, kad mano virtuves isplanavimas beveik toks kaip tavo, ir pradzioje labai panasiai buvau nusibrezus, bet galutinis variantas gavosi siek tiek kitoks. Nedariau kampo kaireje puseje. Likau labai patenkinta.... Nemoku ikelti nuotrauku. Jei nori, parasyk savo meila, as tau atsiusiu savo virtuves nuotraukas, galesi palyginti, gal ir tau patiks...
Atsakyti
Blue, dar ziurejau ziurejau ir antr aklausima turiu- kas ten per vamzdis desineje viuje ? jis eina is to antrojo saldytuvo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 13, 08:03)
Jau beveik susideliojau savo virtuvike,kur kas man butu patogiau,kur kokiu spinteliu noreciau ir va,sumastem,kad mums gi butinai dar reikia ir saldiklio doh.gif dabar mastysiu is naujo kur ji ikist g.gif kas turit saldiklius,kur juos statot? Salia saldytuvo ar ne g.gif

jei turesiu saldykli kisiu i garaza, g.gif
Atsakyti