Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

mes irgi isirenginejam buta g.gif ,tai kyla daug barniu kaip apsistatyti virtuve,nes kaip tik dabar prie jos ir apsistoje mirksiukas.gif .pas mus bus puse sienu medzio lentom [vadinama dailylente],kita puse plytelem ax.gif ,kur bus plyteles ten bus ir spinteles,o grindis prie spinteliu galvojam det irgi plyteles,nes laminatas greit apsipaso,nusibruzina,man tai nepatinka schmoll.gif .spinteles irgi galvojam det kampu,kad maziau uzimtu vietos ,nes ir taip maza virtuve,tai jei po visur ismetysim tai ne kas gausis blink.gif
Atsakyti
Na ir as prisiruosiau parasyti, nes apytiksli eskiza baldu jau turim, ismatavimai 3,2 m x 3,2 m, na stalciuku prasem bluminiu, ir dureles azuolo masyvas, stalvirsio dar nenusprendem, tik gal paprasta darysim... na ir samata mane visai ''pralinksmino''16 ir trys nuliai ... hm... ar cia normalu??? viska derinom baldu firmoje, idomu ar baldininkai irgi gamina is masyvo? kazkaip nesu maciusi tokiu pavyzdziu, gal kas zinot?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolele @ 2007 08 11, 00:55)
Na ir as prisiruosiau parasyti, nes apytiksli eskiza baldu jau turim, ismatavimai 3,2 m x 3,2 m, na stalciuku prasem bluminiu, ir  dureles azuolo masyvas, stalvirsio dar nenusprendem, tik gal paprasta darysim...  na ir samata mane visai ''pralinksmino''16 ir trys nuliai ...  hm... ar cia normalu??? viska derinom baldu firmoje, idomu ar baldininkai irgi gamina is masyvo? kazkaip nesu maciusi tokiu pavyzdziu, gal kas zinot??  ax.gif


siek tiek gal per daug g.gif
musu panasiu ismatavimu, irgi is azuolo masyvo su akmens mases kriaukle, integruojama skalbimo masina ir indaplove, gartraukiu, virsutines dureles su stiklu is viso bus 15000. Laukiu nesulaukiu, rugpjucio 20 jau turetu buti, jeigu tiketi gamintoju pazadais...
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 10:25)
Labukas,

Na mano 1,5 metu svaigimai su virtuves projektais baigesi - jau beveik pora menesiu dziaugiames sutvarkyta virtuve. Imetu nuoroda norincioms akytes paganyti  mirksiukas.gif  http://www.fortunatu...ex.php?cid=1738

Gražu thumbup.gif
iš kokių medžiagų padaryta?
Atsakyti
Ir man patikka ta dryžuota plokštė. vis dar neapsisprendžiu, ką dėti tarp spintelių. Plytelių nenoriu, gal stalviršį...
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2007 08 11, 11:57)
siek tiek gal per daug  g.gif
musu panasiu ismatavimu, irgi is azuolo masyvo su akmens mases kriaukle, integruojama skalbimo masina ir indaplove, gartraukiu, virsutines dureles su stiklu is viso bus 15000. Laukiu nesulaukiu, rugpjucio 20 jau turetu buti, jeigu tiketi gamintoju pazadais...



Labai smalsu pasidare, o kur gaminate??firmoje, ar baldziu turite? nes firma, kurioje projekta darome, nera tarp lyderiu... g.gif Dar neuzsakinejome, bet manau realesnio pasiulymo verta paieskoti.Beje ''alantas'' padare eskiza ir samata, tai astuoniolika paskaiciavo... blink.gif o dar technika reiks susipirkti...nebezinau jau ka ir begalvot doh.gif
Atsakyti
Jau beveik susideliojau savo virtuvike,kur kas man butu patogiau,kur kokiu spinteliu noreciau ir va,sumastem,kad mums gi butinai dar reikia ir saldiklio doh.gif dabar mastysiu is naujo kur ji ikist g.gif kas turit saldiklius,kur juos statot? Salia saldytuvo ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 13, 07:03)
Jau beveik susideliojau savo virtuvike,kur kas man butu patogiau,kur kokiu spinteliu noreciau ir va,sumastem,kad mums gi butinai dar reikia ir saldiklio doh.gif dabar mastysiu is naujo kur ji ikist g.gif kas turit saldiklius,kur juos statot? Salia saldytuvo ar ne g.gif



Aš tai statysiu ūkiniam pasatate, retai man jo reikia, tai nesiruošiu užgriozdint juo savo virtuvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 13, 08:03)
Jau beveik susideliojau savo virtuvike,kur kas man butu patogiau,kur kokiu spinteliu noreciau ir va,sumastem,kad mums gi butinai dar reikia ir saldiklio doh.gif dabar mastysiu is naujo kur ji ikist g.gif kas turit saldiklius,kur juos statot? Salia saldytuvo ar ne g.gif


Mes tai saldikli pastatem rusyje, bet as gyvenu individualiame name ir rusys yra sildomas. Nulekti iki jo nera toli, be to juo naudojuosi ne kiekviena diena. O butuose zinau kad zmones pastato juoduose sandeliukuose. Kadangi saldikliu nesinaudosi kiekviena diena tai gali ji statyti ir ne virtuveje jei ji yra nedidele o jei pakankamai erdvi tai gali pastatyti ir viruveje.
Atsakyti
niu ka ateinu pasidziaugti, nuo rytojaus pradeda vezti ir montuoti mano virtuve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 08 13, 10:57)
niu ka ateinu pasidziaugti, nuo rytojaus pradeda vezti ir montuoti mano virtuve  thumbup.gif


oi laukiam laukiam, nuotraukyčių laukiam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 13 rugpjūčio 2007 - 11:07
QUOTE(linnn @ 2007 08 13, 11:06)
oi laukiam laukiam, nuotraukyčių laukiam


pioneer.gif kai tik sumontuos - tikrai ikelsiu, juk reikia kad kas iskritikuotu hihihi.gif
Atsakyti