Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(jufka @ 2007 08 17, 22:38)

GAL GALIT TRUMPAI PAAISKINTI,KAIP DIRBTI SU ANTRA PROGRAMELE,NES MAN NELABAI KAS GAUNASI verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
man asmeniskai tai ALNO daug aiskesne programa.
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2007 08 20, 11:39)
O gal kas gali rekomenduoti ką nors arčiau Kauno, arba kauniečius kurie geri virtuvinių baldų meistrai ir nebrangininkai ?  blink.gif Nesinori užsirauti  unsure.gif

Ashai pasiteirauk mano duotu telef. nr. vistiek jie atvaziuoja ir konsultuoja, atsiveza nuotrauku, ploksciu ir kt, medziagu pvz., paklausys ka norit, pasiulys kelis variantus. Vistiek neima pinigu, jei netiks galima atsisakyti. O KAINA priklauso nuo pasirinktu medžiagu. smile.gif Baldu projektus atsiuncia i el. pasta.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite patirties ar girdejote atsiliepimu apie marmurinius stalvirsius ? Kaip manote, ar verta ji deti ?
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Gal kas turi indu dziovykla stalciuje?
Kokia pasiulytumete?
Ar patogu, kai dziovykla yra zemai, o ne aukstai?
Dekoju is anksto 4u.gif

Matu, kad Ieva-pieva idejo foto su marmuriniais stalvirsiais, ar klystu?
Man tai labai grazu... As noriu stalvirsio ir sieneles is marmuro, bet nzn ar tikrai geras pasirinkimas...
Prasau, pakomentuokite ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzei: 20 rugpjūčio 2007 - 13:22
QUOTE(egluzei @ 2007 08 20, 13:19)
As noriu stalvirsio ir sieneles is marmuro, bet nzn ar tikrai geras pasirinkimas...
Prasau, pakomentuokite ....

praktiška, nesubraižysi, tik kad šaltokas ir brangus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2007 08 20, 14:19)
Gal kas turi indu dziovykla stalciuje?
Kokia pasiulytumete?
Ar patogu, kai dziovykla yra zemai, o ne aukstai?
Dekoju is anksto  4u.gif


pazhystami turi dzhiovykla stalchiuje shone prie kriaukles, tai labai patenkinti, pas juos tik vienas trukumas, kad tos groteles neisheiima schmoll.gif , tai valyt labai sudetinga, todel reiktu daryt ishimama mirksiukas.gif bet sake lekshtes det labai patogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2007 08 20, 10:58)
Sveiki, gal kas turite patirties ar girdejote atsiliepimu apie marmurinius stalvirsius ? Kaip manote, ar verta ji deti ?


sveika, as toki desiu butinai!!! man pats graziausias stalvirsis akmeninis ax.gif tik reikia pasirinkti akmeni toki, kad butu kuo atsparesnis imirkiui. na jei jau domesies kokioj parduotuvej tai tau paaiskins tiksliau. zinau kad vieni akmenys buna tokie labiau koreti, tai jie neatsparus imirkiui, o kiti maziau koreti.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2007 08 20, 15:02)
pazhystami turi dzhiovykla stalchiuje shone prie kriaukles, tai labai patenkinti, pas juos tik vienas trukumas, kad tos groteles neisheiima schmoll.gif , tai valyt labai sudetinga, todel reiktu daryt ishimama  mirksiukas.gif  bet sake lekshtes det labai patogu  mirksiukas.gif

Aciu smile.gif
Apie groteles tikrai nepagalvojau g.gif O ar kalba eina apie tas groteles, i kurias "isistato" lekstes? Maniau, kad svarbu tik isimami "loveliai", i kuriuos subega vanduo g.gif

QUOTE(giedre.v @ 2007 08 20, 15:06)
sveika, as toki desiu butinai!!! man pats graziausias stalvirsis akmeninis ax.gif  tik reikia pasirinkti akmeni toki, kad butu kuo atsparesnis imirkiui. na jei jau domesies kokioj parduotuvej tai tau paaiskins tiksliau. zinau kad vieni akmenys buna tokie labiau koreti, tai jie neatsparus imirkiui, o kiti maziau koreti.

Kiek teko dometis, tai granitinis akmuo yra siek tiek koretas, todel salyginai i tuos "koriukus" gali isiskverbti vanduo. Marmuras siuo klausimu turi pranasuma.
Kiek teko klausineti apie marmusinius stalvirsius pas tuos, kurie gamina virtuves , nieko nezino, o parduotuvese- tuo labiau. Jie sneka tik apie "liejama akmeni", o sis mums netinka smile.gif (per daug brangus 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2007 08 20, 15:25)
Aciu smile.gif
Apie groteles tikrai nepagalvojau  g.gif O ar kalba eina apie tas groteles, i kurias "isistato" lekstes? Maniau, kad svarbu tik isimami  "loveliai", i kuriuos subega vanduo  g.gif

na tiksliai ash dabar nepasakysiu, nes pas juos svechiuose buvau tik karta todel gerai neatsimenu, bet berods neishsiima groteles, o kaip ten su loveliu net nezhinau schmoll.gif nesinorejo svechiuose bunant vien tik apie virtuves komplekta kalbet rolleyes.gif nors man dabar apie virtuves viskas domina, klausineju visu kai tik pasitaiko proga lotuliukas.gif
Atsakyti
Uzsimaniau ir as dziovyklos apacioj stalciuj...Ziurejau jas Vokej... groteles lyg pritvirtintos, o tas padekliukas, kur subega vanduo issiima, tik labai jau sudetingai, reikia pilnai atidaryt stalciu, isimt visas lekstes ir kazkokiu tai budu ji is galo iskrapstyt g.gif pati konsultante sake, kad nelabai patogu, kad uzdarant stalciu barska lekstes, didesnes gali isgriut atidarant, o as pasiziurejau, kad didesnio diametro lekste ir netilps i ta stalciu g.gif Dar pagalvojau, kad ventilacija stalciuj nekokia, gali pelyti, reiketu sluostyt indus pries ten padedant, o as tingeciau.
Tai jau nebenoriu as tu "navarotu" smile.gif darysiu pakabinamoj spintelej smile.gif
Atsakyti