Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(salomena @ 2007 08 20, 16:09)
Uzsimaniau ir as dziovyklos apacioj stalciuj...Ziurejau jas Vokej... groteles lyg pritvirtintos, o tas padekliukas, kur subega vanduo issiima, tik labai jau sudetingai, reikia pilnai atidaryt stalciu, isimt visas lekstes ir kazkokiu tai budu ji is galo iskrapstyt  g.gif  pati konsultante sake, kad nelabai patogu, kad uzdarant stalciu barska lekstes, didesnes gali isgriut atidarant, o as pasiziurejau, kad didesnio diametro lekste ir netilps i ta stalciu  g.gif  Dar pagalvojau, kad ventilacija stalciuj nekokia, gali pelyti, reiketu sluostyt indus pries ten padedant, o as tingeciau.
Tai jau nebenoriu as tu "navarotu"  smile.gif  darysiu pakabinamoj spintelej  smile.gif


o i virsu dedant slapias lekstes , iki alkuniu nubega doh.gif lotuliukas.gif
jei irmtai tai kazkaip as visada palieku lekstes siek tiek nudziuti , o naujoje virtuveje, isidesiu indaplove, todel indu dziovyklos aukstai nebus, bus tik stalciai, tik va galvoju kad patogiau, ar lekstems skirtukai kokie nors kaip blumu buna ar visgi groteles g.gif
Atsakyti
Nezinau kokie buna skirtukai...bet apie groteles sake ta konsultante, kad jei jos neaukstos(o pas juos butent tokios), tai ir virsta lekstes, kai tampai stalciu...
Reikia isbandyt, leksciu is namu atsinest i salona biggrin.gif
O as nedesiu indaploves...kai lekstes susiplaunu, sukraunu ant plautuves padeklo, o paskui dedu i virsu, tai nelabai man tas vanduo per alkunes bega smile.gif
Atsakyti
Grįžtant prie plintusų virtuvėje, tai vakar mano meistrelis nuvežė mus į savo jau pabaigtą objektą, tai ten apžiūrėjau nerealius plinusus tinkančius virtuvei wub.gif Sau tai tikrai tokius darysiu, gal ką nors ir iš čia esančių suintriguosiu. Pats plintusas padarytas iš nupjautos plytelės, bet viršuje priklijuota aliumininė juostelė, kuri tą plintusą daro kaip vientisą, tokiame rėmelyje ir atrodo labai labai gražiai wub.gif Sakė, ta juostelė brangi, bet aš jos noriu nepriklausomai nuo kainos bigsmile.gif
Atsakyti
1 m tos juosteles ~130lt. Mes tokia dejom pakopai. Pasiskaiciuok. As tikrai nedeciau.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 08 21, 07:19)
1 m tos juosteles ~130lt. Mes tokia dejom pakopai. Pasiskaiciuok. As tikrai nedeciau.



g.gif
bet taip gražu wub.gif
o pigesnių nebūna ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 08 20, 17:13)
bus tik stalciai, tik va galvoju kad patogiau, ar lekstems skirtukai kokie nors kaip blumu buna ar visgi groteles  g.gif

Skirtukai labai patogu - galima sukrauti daug leksciu ir jos "nesitabaluoja"
Atsakyti
egluze ar tikrai norit marmuro, atrodo gana saltai , bet aisku skonio reikalas.
Na kiek tenka vazinet per butus ir namus, tai dar nebuvau macius luzusio stalvirsio is plokstes, o vat marmuro teko smile.gif Gal zmones pervertina marmuro tvirtuma ir neapskaiciuja veiksmu padariniu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 08 21, 07:19)
1 m tos juosteles ~130lt. Mes tokia dejom pakopai. Pasiskaiciuok. As tikrai nedeciau.


Nu va lyg ir radau kažką panašaus
http://www.senukai.l...id=000050574754
Ir kaina įkandama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2007 08 21, 09:57)
egluze ar tikrai norit marmuro, atrodo gana saltai , bet aisku skonio reikalas.

Tikrai skonio reikalas, bet pritariu del saltumo - akmuo yra akmuo drinks_cheers.gif . Man tai tokia stalvirsiai , o ypac tamsus primena kapines - kiekviena kart pajunti salti prisilietus. Gal jis ir prabangiau atrodo, bet namuose labiau norisi jaukumo. O del praktiskumo - ant paprasto dedu puodus nuo virykles ir nieko, o pjaustyti tiesiai ant stalvirsio, manau, nehigieniska. Ir dar - praejus keliems metams, pasikeis mados, noresis atnaujinti virtuve - vienas is budu pakeisti modernesniu stalvirsiu, o marmurinis - tai visam gyvenimui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2007 08 21, 09:57)
egluze ar tikrai norit marmuro, atrodo gana saltai , bet aisku skonio reikalas.
Na kiek tenka vazinet per butus ir namus, tai dar nebuvau macius luzusio stalvirsio is plokstes, o vat marmuro teko smile.gif Gal zmones pervertina marmuro tvirtuma ir neapskaiciuja veiksmu padariniu.  4u.gif

Geras doh.gif
Aisku, nei iki siol su plaktuku nežongliravau virš stalviršio ir ateity nesiruošiu to daryti, bet , aisku, jei ir nuo užkritusio peilio marmuras susklyla ar net sulužta... tai tikrai reikia pagalvoti....
Gaila kad gyvai nesu maciusi ir net neturime pas ka paklausti...
Del saltumo- tai pagalvojau, kad nelaikau ranku sudejusi ant darbastalio, tai gal nesusalciau...
Papildyta:
QUOTE(reg @ 2007 08 21, 10:30)
Tikrai skonio reikalas, bet pritariu del saltumo - akmuo yra akmuo drinks_cheers.gif . Man tai tokia stalvirsiai , o ypac tamsus primena kapines - kiekviena kart pajunti salti prisilietus. Gal jis ir prabangiau atrodo, bet namuose labiau norisi jaukumo. O del praktiskumo - ant paprasto dedu puodus nuo virykles ir nieko, o pjaustyti tiesiai ant stalvirsio, manau, nehigieniska. Ir dar - praejus keliems metams, pasikeis mados, noresis atnaujinti virtuve - vienas is budu pakeisti modernesniu stalvirsiu, o marmurinis - tai visam gyvenimui schmoll.gif

Del akmens spalvos- jų yra labai ivairiu, ir toli grazu neprimena "kapiniu". Siaip esu numaciusi deti sviesu. (mano nuomone smile.gif )

Del baldu pakeitimo- planuoju, kad naujoji virtuve mums turetu tarnauti min 10 metu, o tiketina- kad ir visa gyvenima... aisku, viskas priklauso nuo "slamanciuju".
Del stalvirsio pakeitimo- tiek paprasta, tiek marmūrini ar bet koki kita- viska galima pakeisti, nesugadinus ir nekeiciant spinteliu smile.gif

Aciu visom uz komentarus, laukiu ju daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 08 21, 09:30)
Tikrai skonio reikalas, bet pritariu del saltumo - akmuo yra akmuo drinks_cheers.gif . Man tai tokia stalvirsiai , o ypac tamsus primena kapines - kiekviena kart pajunti salti prisilietus. Gal jis ir prabangiau atrodo, bet namuose labiau norisi jaukumo. O del praktiskumo - ant paprasto dedu puodus nuo virykles ir nieko, o pjaustyti tiesiai ant stalvirsio, manau, nehigieniska. Ir dar - praejus keliems metams, pasikeis mados, noresis atnaujinti virtuve - vienas is budu pakeisti modernesniu stalvirsiu, o marmurinis - tai visam gyvenimui schmoll.gif



Čia tik mano nuomonė, bet remonto jau nenorėsiu iki savo gyvenimo pabaigos schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif O beto nu kaip Jums pavyzdžiui sekas jei kažkokį darbą atlieka 2 meistrai ? Vieni mums išbetonavo, atėjo kiti rėkia, kad nieko čia nagalima daryt, nes nelygiai užbetonuota. Kitas pastatė gipskartonines pertvaras, atėjo plytelių klijiuotojas, sako negaliu suklijuoti, nes kažkas su pertvarom blogai. Tai aš net bijau pagalvoti ką pasakys tas meistras atėjęs kiesti to stalviršio, 99 proc. garantuoju, kad jis ilgai stebėsis kaip čia buvo įmanoma tą pirmą stalviršį uždėti, paskui pasakys, kad uždės, bet negarantuos kaip čia jam gausis ir gausit tą šleivą, kreivą, bet atnaujintą. Šiais laikais kai tokie meistrai dirba, man apskritai nieko darytis nesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 21, 10:56)
Tai aš net bijau pagalvoti ką pasakys tas meistras atėjęs kiesti to stalviršio, 99 proc. garantuoju, kad jis ilgai stebėsis kaip čia buvo įmanoma tą pirmą stalviršį uždėti, paskui pasakys, kad uždės, bet negarantuos kaip čia jam gausis ir gausit tą šleivą,  kreivą, bet atnaujintą. Šiais laikais kai tokie meistrai dirba, man apskritai nieko darytis nesinori  schmoll.gif

Stalviršį neseniai (pries pora metu) pasikeiciau - issimatavau pati ir (kas tikrai itin keista) - jis tiko!
Uzsisakyti galima "PATS SAU BALDŽIUS, kainavo tikrai nedaug.
Blogiau pasiseke su durelem - bet jei blogai ismatavau, niekas nekaltas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reg: 21 rugpjūčio 2007 - 10:21