Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Merginos, ar jus naudojate indu dziovykla, jei turite indaploves? Pvz., as puodus, vaiku buteliukus, vaikiskas "alia" plastmasines lekstutes, puodukus plaunu rankomis, tai be dziovyklos tikrai neapsieinu. Tiesa, nusu indaplove siaura- 45 cm, tai idejus 1 puoda , beveik nelieka vietos lekstem, tad geriau jau ta puoda isiplaunu rankom smile.gif
Kaip jus darote ?
[/quote]

Aš nors ir turiu indaplovę, bet be džiovyklos neapsieičiau... schmoll.gif Labai nemėgstu indų šluostyti...
Papildyta:
QUOTE(Vikusia @ 2007 08 23, 11:59)
Aš vis dar projektuoju...  cool.gif Turiu klausimą - mergaitės o kur laikot bulves, svogūnus, česnakus?? Stalčiuose??


Aš laikau tokioj pintoj dėžėj, kurios viršus atsidaro... Visai patogu, jeigu nesandėliuoti labai daug...
Atsakyti
QUOTE(aistushka @ 2007 08 24, 00:18)
Aš laikau tokioj pintoj dėžėj, kurios viršus atsidaro... Visai patogu, jeigu nesandėliuoti labai daug...

O ta pinta dėžė spintelėj ar tiesiog kuriame nors virtuvės kampe? Pas mus name nebus sandeliuko verysad.gif , irgi galvoju, kur reikės sandėliuot daržoves g.gif
Atsakyti
Aš nenaudoju jokios džiovyklos. Indaplovė didelė, tai rankom išplaunu nebent kokį peilį dažniau naudojamą, nes tokių nedaug turiu smile.gif Jei turite tokią spintelę su džiovykla, tai galima ir naudoti. Juo labiau, kad jūsų indaplovė mažesnė 4u.gif

Svogūnus, česnakus, morkas, bulves laikau spintelėje po kriaukle. Neturint jokio sandėliuko geriau daug neprisipirkti... biggrin.gif Vasara, kai būna karšta sudedu į šaldytuvą, o jei šaldytuvas didesnis, manau visus metus galima laikyti g.gif
Naujoj mano virtuvėj bus pastatoma 30cm. spintelė atvirom lentynom, tai žadu nusipirkti pintų krepšių ir ten susidėti svogūnus ir t.t., tik jaučiu, kad mano mažoji šeimininkė padarys tvarką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 08 23, 13:42)
as prasiau, kad man paskaiciuotu. norejau masyvo spinteliu ir lieto akmens stalvirsio, tai jie jau su nuolaida paskaiciavo 2,5t brangiau nei analogiskas variantas CASABELOJE be nuolaidos (kol kas  rolleyes.gif ). tai apsistojau ties italiskais.


Gal zinote kur internete galima paziureti Casabelos virtuves baldus. g.gif Pabandziau paieskoti,bet nepaviko... 4u.gif



QUOTE(Sekretore @ 2007 08 23, 16:35)
sveikos  4u.gif
pas mane VOKES cinamonas- labai praktiskas komplektas, ypac slankiojantis stalas  thumbup.gif


Fainas Cinamonas thumbup.gif Apie isvaziuojanti staliuka ir as mastau,nes ant stalvirsio itariu pas mane nebus daug vietos maisto gamybai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ada! @ 2007 08 24, 09:07)

Gal zinote kur internete galima paziureti Casabelos virtuves baldus. g.gif Pabandziau paieskoti,bet nepaviko... 4u.gif

[b][color=purple]



4u.gif http://www.casabella...amp;page_id=169
ax.gif
Atsakyti
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ada!: 24 rugpjūčio 2007 - 09:31
QUOTE(egluzei @ 2007 08 23, 21:54)
Mes imsime palange lauk ir darysime vientisa su stalvirsiu.
Aukscio nepamenu, bet projektuotojas sake, kad viskus aukscius sureguliuosime kojeliu pagalba. Zinoma, 10 ar 15 cm kojeliu tiktai neisilgins. Bet gi spinteles , ant kuriu des stalvirsi- tai gali bet kokio aukscio suprojektuoti.
Beje, koks Jusu ugis? jei esate pvz iki 160cm, tai 95 cm aukstis gali buti nepatogus, na bet jei is aukstesniu..., gal nieko. g.gif .. tiesa, yra net kazkokie rekomenduojami auksciai... deja ju nzn  ax.gif


mano ugis 175, vyro beveik 200 doh.gif
dabar nusiaviau darbe aukstakulnius ir pasimatavau kiek man yra iki sulenktu alkuniu tai gavau 110, tai jei spinteliu virsus gausis 99 tai bent jau indus plauti butu labai patogu, o va tesla kocioti taip iseina per mazai, turetu tebuti 93, ale as teslos nekocioju tai net nezinau kaip cia reikes dabar suktis g.gif
Atsakyti
Vat kaip tik susiduriau dabar su virtuves projektavimu ir reikia patarimu. Ar 60 cm stalčiai yra ne per platus ir kokio aukščio stalčiai yra optimaliausi
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2007 08 23, 23:45)
Aš taip pat darysiu palangę sujungtą su stalviršiu , bet pas mane per žemai gavosi  g.gif , nuo betono(šildomų grindų)  iki palangės viršaus ( be reikalo palangę uždėjom , dabar lupsim lauk) - 85 cm , tai dabar dar galvoju kokią grindų dangą rinktis , kad kuo mažiau grindys išsikeltų  g.gif arba reiks daryt tą dalį su žemesnėm spintelėm tešlos kočiojimui  biggrin.gif

Pas mus tokia pat situacija. Dabar sukam galvą, ar įmontuojama indaplovė (aukštis 82 cm) tilps g.gif
Atsakyti
Ir as planavau virtuves aukti 85 cm, bet sugalvojau imontuot skalbenke, o ji pati 85, tai jau gaunasi maziausiai 90. O mano ugis 164cm. Idomu ar bus patogu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 24, 10:12)
Vat kaip tik susiduriau dabar su virtuves projektavimu ir reikia patarimu. Ar 60 cm stalčiai yra ne per platus ir kokio aukščio stalčiai yra optimaliausi



manau platoki g.gif mano stalciai 50 cm (ka tik pamatavau smile.gif ) ir uztenka vietos, o irankiu stalcius galetu buti siauresnis, nes irankiu dezute "vazineja" jame... ax.gif

beje, atkreipkit demesi ne tik i ploti, bet ir i gyli, taip pat lentynu auksti spintelese, nes dabar jos gana zemos- kad tilptu aliejaus butelis pastatyti, vaisvandeniu taip pat ax.gif


QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2007 08 24, 11:27)
Ir as planavau virtuves aukti 85 cm, bet sugalvojau imontuot skalbenke, o ji pati 85, tai jau gaunasi maziausiai 90. O mano ugis 164cm. Idomu ar bus patogu? g.gif


mano ugis panasus, stalvirsis-86 cm, pats tas. jei 90 tai tie keli cm nelabai jausis... ax.gif

ar jus isklojate spinteliu vidu, jei ten laikomi birus produktai? g.gif pas mane neisklotas- miltu, kruopu pabyra, bet lengvai isvalau, nezinau, kaip geriau daryti ax.gif tas isklojimas man kartais atrodo senamadiskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sekretore @ 2007 08 24, 14:37)

beje, atkreipkit demesi ne tik i ploti, bet ir i gyli, taip pat lentynu auksti spintelese, nes dabar jos gana zemos- kad tilptu aliejaus butelis pastatyti, vaisvandeniu taip pat  ax.gif



thumbup.gif patarimas. Kad man taip kas būtų pataręs ax.gif . Turiu gerai apgalvoti kur ir ką sustatyti, kad ir patogu būtų ir tilptų g.gif
Atsakyti