Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Sveikutes 4u.gif
Kazkaip ramu sitoj temelej, netvarka mirksiukas.gif Keliam i virsu gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2007 08 27, 01:17)
Sveikutes 4u.gif
Kazkaip ramu sitoj temelej, netvarka mirksiukas.gif Keliam i virsu gathering.gif


Tikriausiai visos prisiseme patirties susiprojektavo virtuves ir laukia kol atveš rolleyes.gif
Pas mane kada virtuvė bus tai net nežinau niekaip negaliu apsispresti doh.gif
Atsakyti
g.gif Projektai, projektai... blink.gif o pas ką užsisakyti geriau ?
Norėjau Dalios balduose ax.gif , bet kai pasiskaičiau atsiliepimus skundai.lt išsigandau... schmoll.gif
Kas pas ką gaminatės ? Aš jau esu susidėliojusi kaip ir ko noriu, bet nerandu kokybiško ir patikimo gamintojo, į tuos apie kuriuos nieko negirdėjau nesinori kreiptis schmoll.gif
Šiauliečiai tai vienas iš variantų, bet nemačius jų gaminių sunku užsisakinėti... verysad.gif
O ir kaina ar nešoktels dėl atstumo iki Kauno ? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas turit kokią idėją dėl spintos, kurioje laikysiu, lekstes, puodukus, taures. Ji turetu buti apie 70 cm pločio ir apie 170 cm aukščio
Atsakyti
Jeigu plotį galima būtų koreguoti tai man nerealios va tokios spintelės blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
SoJa nematau nuotrauku, gal galetum dar karta imest. Labai idomu. Aciu.
Atsakyti
Gražu, bet man pakabinamos netinka
Atsakyti
http://img521.images...atas2z44lx6.jpg
Nu gal taip matysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 08 27, 08:19)
Tikriausiai visos prisiseme patirties susiprojektavo virtuves ir laukia kol atveš  rolleyes.gif
Pas mane kada virtuvė bus tai net nežinau niekaip negaliu apsispresti  doh.gif

user posted image as dar ne,nelaukiu kol atves,nes nezinau kur gamintis,noriu su apvalejanciom durelem,bet nevisi gaminauser posted image
Papildyta:
Gal kuri nors zinote kokia nors programele kaip Alno,tokia siolaikiska?nes pas mane neeina user posted imageVis paisausi ka noriu ant popieriaus. unsure.gif
Atsakyti
Su apvalejančiom spintelėm gamina Oltena, aš pati ten užsakiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 27, 15:07)
Su apvalejančiom spintelėm gamina Oltena, aš pati ten užsakiau rolleyes.gif

O,aciuks,tuoj paziuresiu,gal jie internetini puslapi turi...user posted image

O ar jau padare jums virtuvele?Ar koki brezinuka galimetu pasiziureti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Virtuvė dar nepadaryta, bus spalio pradžioje. Briežinuką su malonumu įkelčiau, bet negaliu dar neleidžia forume
Atsakyti