Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, beretės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(rita-x @ 2007 08 21, 18:55)
tesiu toliau.
kaip ir sakiau, megzti rikes kaip kojines kulna. visas akis padalinam i 3 lygias dalis, jei polygiai nesigauna, likusias akis paimam ant vidurinio virbalo. ismezgam pirma ir antra dalis, o vidurines dalies paskutine akyte sumezgam kartu geraja akim su pirma trecios dalies akim.apsukam mezgini, nuimam viena akiir mezgam vel vidurine dali, vidurines dalies paskutine aki sumegzti kartu isvirksciaja akim su pirmos dalies pirma akim. vel apsukam mezgini ir t.t. megzti tol, kol liks tik vidurines dalies akytes.
surenkam sonuose akytes. ir vel i mezgini itraukiamos anksciau palikta smakriuko dalis. vel mezgama aplink. as mezgiau 4cm. galima ir daugiau. o po to platinama pelerina kiekvienoj eilej pridedant po 5-6 akytes iki norimo ilgio.

as jau savo baigiau. tik , kad modeliukas miega , tai nusifotkinsim veliau ir pasirodysim.


Laukiam rezultato ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
rusaičių forume radau štai tokią skrybėlaitę be aprašymo.
Parašyta, tik kad nerta stulpeliu be užmetimo ir labai standžiai. smile.gif
user posted image

Gal turite idėjų kaip tokią nusinerti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 08 22, 15:31)
Sveikos,
rusaičių forume radau štai tokią skrybėlaitę be aprašymo.
Parašyta, tik kad nerta stulpeliu be užmetimo ir labai standžiai. smile.gif
user posted image

Gal turite idėjų kaip tokią nusinerti? 4u.gif



Labai paprasta,bet tikrai elegantiska thumbup.gif .Nelabai isivaizduoju kaip ja nert,bet manau bandysiu narpliot. Jei pasiseks tai butunai pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
Ir dar viena kepurė:
user posted image
user posted image
Aprašymas ir diskusijos yra čia:
http://club.osinka.r...t=25353&start=0
kadangi nelabai suprantu rusiškai, ypač mezgimo kalbos, tai sunkiai čia man suprantama blush2.gif
jeigu kas megsite, gal vėliau pasidalinsite patirtimi ax.gif
Atsakyti
Labas Mergytės smile.gif Žiūriu kaip jūs čia visos nuostabiai darbuojatės - ir aš sugalvojau kad reikia savo būsimam leliukui gal ka nors ne sudėtingo numegsti... blush2.gif kadangi moku megsti tik tiek kiek mokykloj mokė, tai stebuklų nesitikiu... rolleyes.gif Va jau numezgiau kepurytę, bet žiūriu aš į ją visaip ir galvoju ar tik nebus ji per maža... Gal galite kuri parašyt naujagimio galvytės apimtį centimetrais... ?? 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo apie 40 cm,, tiksliau gal kokie 37 cm. Megsk truputį didesnę vis tiek po apačia medvilninę dėsi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 23 rugpjūčio 2007 - 13:54
QUOTE(Egloshke @ 2007 08 23, 14:52)
Man atrodo apie 40 cm,, tiksliau gal kokie 37 cm. Megsk truputį didesnę vis tiek po apačia medvilninę dėsi ax.gif


ir dar be to maziukai taip greitai auga. as buvau numezgus, tai buvo gerokai per didele, bet per pusantro menesio isaugom.
Atsakyti
O jetau kokia žaislinė man išėjo biggrin.gif Vos 30 cm... Bet kaip gaila ardyt... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 08 23, 21:13)
O jetau kokia žaislinė man išėjo biggrin.gif Vos 30 cm... Bet kaip gaila ardyt...  verysad.gif


Jei bus mergyte, tai turesit leliu, tai lelei ir uzdesit. Neardyk. O siaip tai tikrai maziukai labai greit isauga. As mezgiau kelnytes ir megztuka, toki komplekteli paprastu ripsu, tai galvojau tiks ant 6 men. Gerai, kad i gimdymo namus nusiveziau, tai iskarto teko rengt.
Atsakyti
o jau kokia super skrybelaite juoda wub.gif wub.gif wub.gif mergaites jei kuri zinot kaip ja nunarplioti pasidalinkit ziniom ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiko auksarankės, gal turite ką nors pasiūlyti numegzti kepurytę kūgykiui. mano mažoji turi netrukus pasirodyti ir orai atšalo. Parduotuvėse šiltų kepuraičių nėra dar pirkti. doh.gif
Labai laukiu
Atsakyti
Man tai šita kūdikėliui faina, gerai priglunda thumbup.gif Galima megzt ir iš plonesnių, ir iš storesnių siūliukų ax.gif

user posted image

Aprašymas

user posted image

Gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti