Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, beretės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(Jolancike @ 2007 08 30, 22:26)
Man tai šita kūdikėliui faina, gerai priglunda  thumbup.gif  Galima megzt ir iš plonesnių, ir iš storesnių siūliukų  ax.gif
Aprašymas
Gal patiks  mirksiukas.gif

Labai graži ,bet jau raštų man sunkumas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 08 30, 22:24)
Labai graži ,bet jau raštų man sunkumas doh.gif .


Kad čia nieko sudėtingo nėra, ažūrinis raštas, kai paskaitai aprašymą viskas aišku, jei sumegzti dvi akis į vieną moki ir užmetimą padaryt. mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi ta kepuryte labai grazi,bet as rusiskai aprasymo visai nesuprantu doh.gif
Atsakyti
sveikos esu naujokė įkišau nosytę ir čia labai patiko viena kepurytė gal kuri mezgat pagal užsakymus
Atsakyti
Sweikutes 4u.gif .
Nusinarpliojau sau tokia berete,norejau rudenine,bet gavosi ziemine lotuliukas.gif . Taigi laukiu jusu ivertinimo ax.gif .
user posted image
O cia ant modelio lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 08 31, 15:22)
Sweikutes  4u.gif .
Nusinarpliojau sau tokia berete,norejau rudenine,bet gavosi ziemine  lotuliukas.gif . Taigi laukiu jusu ivertinimo  ax.gif .

labai graži žieminė kepuraitė. O kaip tinka tiek karoliukai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Žaviuosi mamytėmis, kurios sugeba ir sau kažką nusimegzti 4u.gif
O aš tik dukružei mezgu, ir tai tenka keletą kartų padirbėti, kol galutinis variantas išeina smile.gif Tik pastebėjau, kad norint pasinaudoti geromis idėjomis, tenka rusų kalbą "gaivinti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 09 01, 12:06)

gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 09 01, 13:06)

Gražu, bet čia dideliems verysad.gif
Atsakyti
Štai kokių grožybių radau:
http://picasaweb.goo...GorrosSombreros
Atsakyti
Labas gal kas galit pagelbeti ax.gif kaip numegzti ant kepurytes vaikiskos ausytes meskiukio (jas reiktu prisiuti ant gatavos kepures) , bet niekaip neugalvoju kaip jas cia megzti!!
Labai lauksiu
Atsakyti