Įkraunama...
Įkraunama...

Labai miela pasakėlė.

Ši pasaka man primena vaikystę wub.gif Mama ją sekdavo wub.gif
Atsakyti
trumpa ir grazi pasakele
Atsakyti
Jau ir mes sekam šią pasakėlę thumbup.gif
Atsakyti
Sveika. Juk tikrai fainute sita pasakele labai paprastute, trumpute , vaikiska nesunku bus suprasti mazyliams tongue.gif 2.gif beto labai greitai ja nusirasiau neprireike vargo. thumbup.gif Kad daugiau tokiu trumpu ir paprastuciu butu smile.gif)
Atsakyti
wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif man jau 11. Jei nepyksit sukursiu dar vieną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievutte: 07 lapkričio 2008 - 18:50
4u.gif Man tokios linksmos pasakėles mama nesekė, bet savo mažytei dukrytei aš būtinai ją paseksiu wub.gif
Atsakyti
Ačiū :}
Atsakyti
Graži pasakaitė 4u.gif
Atsakyti
Trumputė ir nenuobodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 08 04, 21:04)
Kartą labai seniai gyveno senialiai. Jie neturėjo vaikų. Jie labai norėjo turėti dukrytę arba sunelį. Vieną kartą senelė išvirė skanią sriubą. Senelė su seneliu atsisėdo prie stalo ir pradėjo valgyti sriubą. Seneliui pradėjo kažkas kutenti į koją.
-Senelę, baik ten kutenti mano koją,-tarė senelis.
-Aš nieko nedarau,-atsiliepė senelė.
Jie valgė toliau. Po kiek laiko senelei pradėjo kutenti.
-Seneli, baik mane kuteti.
-Ar tavęs nekutenu. Kas ten po stalu?
Jie kartu pažiurėjo - o ten maža pelytė. Senialiai jai padarė bliuduką ir riešuto, senelis iždrožė namelį, o senelė pasiuvo rubelių. Taip jie ir liksmai ir ilgai giveno drauge.  wub.gif

Trumpute bet grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 08 04, 22:04)
Kartą labai seniai gyveno senialiai. Jie neturėjo vaikų. Jie labai norėjo turėti dukrytę arba sunelį. Vieną kartą senelė išvirė skanią sriubą. Senelė su seneliu atsisėdo prie stalo ir pradėjo valgyti sriubą. Seneliui pradėjo kažkas kutenti į koją.
-Senelę, baik ten kutenti mano koją,-tarė senelis.
-Aš nieko nedarau,-atsiliepė senelė.
Jie valgė toliau. Po kiek laiko senelei pradėjo kutenti.
-Seneli, baik mane kuteti.
-Ar tavęs nekutenu. Kas ten po stalu?
Jie kartu pažiurėjo - o ten maža pelytė. Senialiai jai padarė bliuduką ir riešuto, senelis iždrožė namelį, o senelė pasiuvo rubelių. Taip jie ir liksmai ir ilgai giveno drauge.  wub.gif


Labai faina. Neatsimenu, kad tokią pasaką vaikystėje bučiau girdėjusi smile.gif
Atsakyti