Įkraunama...
Įkraunama...

Labai miela pasakėlė.

na, jei noretum , kad iliustruociau taviske pasaka, tai ir butu pagalba:)
na, jei nori paziuret kokia stilistika dirbu, gali paziuret cia
http://www.cosyart4u...na-monkeviciute
mano iliustruotos knygos "Pabulime kartu", "lietuviskos pasakos", "Piemenaite ir kaminkretys".
tad jei patiks , galetume pabandyt dirbt kartu:)
Atsakyti
Jau ir as spejau pasekti maziui sita pasakaite. bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu, o mamyte mongdia tai nezinau..... Nesupratau.. Bet pasakas galiu kurti smile.gif))
Atsakyti
Nuostabi pasaka ir turinti daug užslėptų pamokymų. Pirmiausia toje pasakoje kalbama apie šeimą ir jos vertybes. Apie pagarbą gyvybei ir norą ją išauginti. Pelytė čia tik simbolis gyvybės, kuria išpuoselėjo seneliai. Šioje pasakoje nėra jokio žiaurumo, o tik gėris- pamaitino pelytę, o ne su šluota nugynė thumbup.gif
Manau tokios gražios, trumpos ir prasmingos pasakėlės tik ugdo mažiukų fantaziją. Ačiū už šitą grožį 4u.gif
Atsakyti
Man labai patiko, būtinai šįvakar paseksiu saviškei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2008 02 29, 10:29)
Nuostabi pasaka ir turinti daug užslėptų pamokymų. Pirmiausia toje pasakoje kalbama apie šeimą ir jos vertybes. Apie pagarbą gyvybei ir norą ją išauginti. Pelytė čia tik simbolis gyvybės, kuria išpuoselėjo seneliai. Šioje pasakoje nėra jokio žiaurumo, o tik gėris- pamaitino pelytę, o ne su šluota nugynė thumbup.gif
Manau tokios gražios, trumpos ir prasmingos  pasakėlės tik ugdo mažiukų fantaziją. Ačiū už šitą grožį 4u.gif



Tikrai aciu! smile.gif taip pat ir kitai mamytei smile.gif))
Atsakyti
Graži trumpa pasaka..
Atsakyti
aciukas smile.gif
Atsakyti
Labai grazi ir silta pasaka wub.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 08 04, 22:04)
Kartą labai seniai gyveno senialiai. Jie neturėjo vaikų. Jie labai norėjo turėti dukrytę arba sunelį. Vieną kartą senelė išvirė skanią sriubą. Senelė su seneliu atsisėdo prie stalo ir pradėjo valgyti sriubą. Seneliui pradėjo kažkas kutenti į koją.
-Senelę, baik ten kutenti mano koją,-tarė senelis.
-Aš nieko nedarau,-atsiliepė senelė.
Jie valgė toliau. Po kiek laiko senelei pradėjo kutenti.
-Seneli, baik mane kuteti.
-Ar tavęs nekutenu. Kas ten po stalu?
Jie kartu pažiurėjo - o ten maža pelytė. Senialiai jai padarė bliuduką ir riešuto, senelis iždrožė namelį, o senelė pasiuvo rubelių. Taip jie ir liksmai ir ilgai giveno drauge.  wub.gif

Oi, kokia linksmutė, šiltutė ir graži pasakėlė bigsmile.gif , o svarbiausia trumpa thumbup.gif , mano Saulė labai mėgsta perpasakoti pasakas, tai šią išmoks mintinai bigsmile.gif , šį vakarą savo dukrytei ją paseksiu thumbup.gif wub.gif . Ačiū už pasakytę mirksiukas.gif 4u.gif .
Atsakyti
tikrai miela pasakyte 4u.gif
Atsakyti