Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai, kurių negaliu pakęsti

Sveikos mamytes,

Su malonumu skaitau temas apie kvepalus. Daugelyje diskutuojame apie tai, kurie kvepalai patinka. O būtų įdomu sužinoti, kokie kvepalai jums nepatinka, kuriuos išbandėte ir nusivylėte, o kurių net niekam kitam nerekomenduotumėt.

Pavyzdžiui aš šiandien įsigijau Moschino Cheap & Chic miniatiūrą. Visiškai ne mano kvapas schmoll.gif. Taip pat man nepatinka visi Avon kvapai. Kažkokie "įkyrūs" man jie.

Laukiu jūsų nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu pakesti tokiu saldziu saldziu, kaip kai kurie is escados tik neatsimenu pavadinimo toks oranzinis buteliukas, net puses nesunaudojau taip ir sstovi doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Labai gera tema.
Kadangi esu dar jaunute,tikriems kvepalams nesubrendusi,naudoju svelnius gaivius toletinius vandenukus,na geriausiu atsveju EDP,nepatinka:
Angel
hypnose
Escada magnetism
kiti saldus sunkus ar vanile dvelkiantys..
Kai kurie sunkus kvapai jauna panele gali ir pasendint mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labai nepatinka kurie yra ypatingai saldus, esu gavus nuo tetos vadinasi "smile", bet jau geriau wc gaivikliu pasipurksti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 08 06, 01:23)
Labai gera tema.
Kadangi esu dar jaunute,tikriems kvepalams nesubrendusi,naudoju svelnius gaivius toletinius vandenukus,na geriausiu atsveju EDP,nepatinka:
Angel
hypnose
Escada magnetism
kiti saldus sunkus ar vanile dvelkiantys..
Kai kurie sunkus kvapai jauna panele gali ir pasendint mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif man dar Chanel schmoll.gif kiek bandziau nei vienas kvapas neprilipo ... ir pigus kvepalai tokie kaip Dzintars ir ..... paskui islenda tas bjaurus kvapas nuo kurio bloga darosi ....
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 08 06, 00:23)
Labai gera tema.
Kadangi esu dar jaunute,tikriems kvepalams nesubrendusi,naudoju svelnius gaivius toletinius vandenukus,na geriausiu atsveju EDP,nepatinka:
Angel
hypnose
Escada magnetism
kiti saldus sunkus ar vanile dvelkiantys..
Kai kurie sunkus kvapai jauna panele gali ir pasendint mirksiukas.gif

tik niekada nesakyk niekada - buvau visiškai tokios pat nuomonės kai buvau jaunesnė ir nesupratau kaip mano vienmetė draugė gali kvepintis "Angel", atrodė visiškas absurdas user posted image Kai tuo metu man pačiai patikdavo tik gaivūs. Na ir ką jūs manot - praėjo 5-6 metai ir nebepripažįstu jokių gaivių, patinka sunkesni, dėl "Angel" nežinau - dabar gal netgi būčiau nieko prieš pabandyti ax.gif Kažkada Kristianoj pauostėm su MB, tai jam pasirodė vieni geresnių iš to popso, kuris atvežamas iš LT, nes šiaip neįmanoma ką nors gero išsirinkti user posted image
Atsakyti
Vieningai nekenciu Mugler "Angel" doh.gif Gal mano uosle iskreipta, bet man jie smirda kamparo spiritu cool.gif
Atsakyti
Nors as irgi dar jauna, bet man patinka sunkus kvepalai thumbup.gif
O nepatinka visi naomi campbell doh.gif labai ikyrus kvapai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 08 06, 11:49)
Nors as irgi dar jauna, bet man patinka sunkus kvepalai  thumbup.gif
O nepatinka visi naomi campbell doh.gif  labai ikyrus kvapai smile.gif

drinks_cheers.gif dar man nepatinka kai papurškus iš karto atsiduoda spiritu, o iš šiuo metu vežamo į LT popso - dauguma tokie doh.gif
Atsakyti
Šią žiemą buvo metas, kai labai patiko Armani "Code". Bet dirbu moteriškam kolektyve, viena juos nusipirko ir dar 5 iš paskos, tai dabar tai turbūt vieninteliai kvepalai, nuo kurių mane pykina...
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2007 08 06, 11:56)
Šią žiemą buvo metas, kai labai patiko Armani "Code". Bet dirbu moteriškam kolektyve, viena juos nusipirko ir dar 5 iš paskos, tai dabar tai turbūt vieninteliai kvepalai, nuo kurių mane pykina...

tas pats man yra su Versace "Crystal Noir" - laukiu kol visos prisipirkusios išnaudos, tada ir aš išsitrauksiu, nors jie man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(soir @ 2007 08 06, 12:02)
tas pats man yra su Versace "Crystal Noir" - laukiu kol visos prisipirkusios išnaudos, tada ir aš išsitrauksiu, nors jie man labai patinka wub.gif


as irgi dabar kvepinuosi Crystal Noir, man labai patinka, bet mano bendradarbes ispeike kad specifinis ir ikyrus kvapas, tai kazkaip nebesinori i darba einant jais purkstis dabar unsure.gif
Atsakyti