Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmieji šeimos pietūs

QUOTE(viltele @ 2005 02 13, 13:13)
noriu sudalyvaut, bet nemoku sumazint foto, arba raso, kad ne jpg formatas doh.gif  verysad.gif  verysad.gif


Viltele, bandyk nuotrauka sumazinti taip:
1 atsidaryk nuotrauka
2 spausk desini klavisa ir ieskok EDIT
3 atsidarius virsutiniame meniu ieskok IMAGE / STECH&SKEW ir parasyk 50% arba 25%, na kad butu maziau nei 100%
4 padaryk SAVE

Man suveike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veda @ 2005 02 13, 14:18)
Viltele, bandyk nuotrauka sumazinti taip:
1 atsidaryk nuotrauka
2 spausk desini klavisa ir ieskok EDIT 
3 atsidarius virsutiniame meniu ieskok IMAGE  / STECH&SKEW ir parasyk 50% arba 25%, na kad butu maziau nei 100%
4 padaryk SAVE

Man suveike  4u.gif

aciu 4u.gif bet jau pavyko, knisausi tol, kol paciai dasuto doh.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 02 13, 14:20)
aciu 4u.gif bet jau pavyko, knisausi tol, kol paciai dasuto doh.gif  blush2.gif  ax.gif


kaip tavoji vadinasi?chilli jsu atradau smile.gif
Atsakyti
Kokios visos nuotraukytes cool, kad net sunku isrinti pacias pacias graziausias, juolab, kad visos tokios originalios...
Atsakyti
Jau balsavau uz tris fainiausias nuotraukytes rolleyes.gif
Atsakyti
ash jau irgi pabalsavau smile.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka nuotraukyte, kur super grazus leliukas jogurta valgo ir issiterliojes iki ausu:)))))))) labai original
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Ainute_: 14 vasario 2005 - 09:47
QUOTE(Isadora @ 2005 02 14, 09:18)
Jau balsavau uz tris fainiausias nuotraukytes  rolleyes.gif

Ir as noriu prabalsuoti.Blimba visai tundra cry.gif nerandu ,kur jos yra?Prasau padeti
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jau radau ir prabalsavau.Labai saunios thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas:) biggrin.gif SU MEILES DIENA VISUS wub.gif
Labai gaila, bet negaliu prabalsuoti ne uz viena nuotraukyte:(( schmoll.gif cry.gif

Priezastis - esu dar zalia naujoke g.gif tongue.gif blush2.gif

OIIIIIIIIIIIIIIIII zado netekau, tik ka pasiskundziau ir patapau atkakliu zmogeliu smile.gif)))))))LAI LAI LAI kaip smagu cionais ha ha smile.gif))) smile.gif tongue.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Ainute_ @ 2005 02 14, 10:53)
Priezastis - esu dar zalia naujoke g.gif  tongue.gif  blush2.gif

manau kad jau gali, pamegink dar karta...
Jei neklystu, balsuoti gali tos, kurios turi surinkusios 20 zinuciu, o pas tave jau kaip tik 20 ir yra.

As taip pat jau prabalsavau ax.gif
Atsakyti
Man labiausiai patiko: 1. Už tėveeelį, makt. 2. O ko dabar paveiksluoji... netrukdyk valgyti smile.gif. 3. - Žiūrėk, kaip reikia valgyti... - Tėtuk, kad man dar neišeina taip... Tad už jas ir balsavau. smile.gif

Labai gražios visos nuotraukytės šiaip. Kaip ir visuose kituose konkursuose. Nėra nei vienos, už kurią nebūtų galima balsuoti. Tik va, kad REIKIA išsirinkti tris pačias mieliausias dūšiai photo.gif
Atsakyti