Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmieji šeimos pietūs

Visi kas man rašė, nesijaudinkite, būtinai įdėsiu, kai turėsiu daugiau laiko (šiandien/rytoj) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 02 11, 20:03)
Laabai faina nuotraukyte "Mes draugiskos" wub.gif


blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Tiksliau "savarankiskos...", kur vyresne sese jaunesne maitina wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 02 11, 22:16)
blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Tiksliau "savarankiskos...", kur vyresne sese jaunesne maitina wub.gif  rolleyes.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 02 10, 20:46)
man kieciausia nuotraukyte, kur maziukas ziuri ziuri i torta- kiski:))) Jau tokia naturali poza thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 02 10, 20:46)
man kieciausia nuotraukyte, kur maziukas ziuri ziuri i torta- kiski:))) Jau tokia naturali poza thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Man irgi sita nuotrauka su tortu-kiskiu labai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tas vaikas, taip juokingai ziuri biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal musu nuotrauka netinka pagal tema,kad neideda jos schmoll.gif sad.gif
Atsakyti
Chilli, aš tau emailą parašiau, tavo nuotrauką neatidaro, rašo kad formatas neteisingas.
Atsakyti
na va,pavyko sumazinti ir prisegti paciai ax.gif dabar beliko sulaukti patvirtinimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 02 13, 08:08)
na va,pavyko sumazinti ir prisegti paciai ax.gif dabar beliko sulaukti patvirtinimo blush2.gif


Jau padaryta mirksiukas.gif bet mėlyniui tortui vistiek jau nebeliko ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 02 13, 11:31)
Jau padaryta  mirksiukas.gif  bet mėlyniui tortui vistiek jau  nebeliko ...  biggrin.gif



dekuiii wub.gif
Atsakyti
noriu sudalyvaut, bet nemoku sumazint foto, arba raso, kad ne jpg formatas doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
O 14 dieną jau nebebus galima įdėti nuotraukos? Radau tokią seną-gerą, bet nuskenuos ją tik 14 dieną.
Atsakyti