Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kaip jum pom pom bateliai?

user posted imageuser posted image

Daugiau cia
Turiu milijona batu bet nooooriu ir situ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 24 rugpjūčio 2015 - 14:22
Vaidulka, laaaabai gražu!!!

Mano meilės Dr. Martens. Kaupiuosi pirkti, nors ir brangūs, ir ne į darbą, nu bet myliu noriu negaliu!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 08 24, 15:39)
Vaidulka, laaaabai gražu!!!
Mano meilės Dr. Martens. Kaupiuosi pirkti, nors ir brangūs, ir ne į darbą, nu bet myliu noriu negaliu!


Noooriu, bet vyras is namu ismes biggrin.gif Tie su kulniuku grazus, bet labai nepatogus, galvoju imt su zemu kulnu kokius nors smile.gif

Nors pati neturiu Dr Martins bet girdejus daug geru atsiliepimu, labai tvirti batai, atlaikys ilgai smile.gif
Atsakyti
[quote=Vai2lka,2015 08 24, 16:23]
Noooriu, bet vyras is namu ismes biggrin.gif Tie su kulniuku grazus, bet labai nepatogus, galvoju imt su zemu kulnu kokius nors smile.gif


o gal iseitis, pasieskoti tu pukuciu atskirai pirkti, ir prisiderinti prie turimu bateliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 24 rugpjūčio 2015 - 15:31
QUOTE(Melajja @ 2015 08 24, 16:31)
o gal iseitis, pasieskoti tu pukuciu atskirai pirkti, ir prisiderinti prie turimu bateliu.


Galvojau apie tai, bet tu prisegamu pom pom kainos vos ne kaip nauju batu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 08 24, 18:02)
Galvojau apie tai, bet tu prisegamu pom pom kainos vos ne kaip nauju batu  smile.gif

Hmmm...O jei nusipirkus kokią plaukų gumytę su tais kailiniais pom-pom, ją nukirpus ir priklijavus prie batų?
Nors čia ne mano stilius, aš tiesiog pirkčiau naujus batus biggrin.gif Tie rožiniai kedasai žiauriai geri!

Pabūkit mano stiliaus konsultantėm ir parinkit vienus iš šių batų. Abeji su kailiuku, skiriasi modelis ir kaina. Man antieji gražesni, bet kai toks kainų skirtumas, gal daryt kompromisą ir imt pirmuosius? doh.gif
Ar su pirmaisiais neatrodysiu kaip roplys?
75 $
user posted image
150$
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 25 rugpjūčio 2015 - 09:56
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 08 25, 10:40)
Hmmm...O jei nusipirkus kokią plaukų gumytę su tais kailiniais pom-pom, ją nukirpus ir priklijavus prie batų?
Nors čia ne mano stilius, aš tiesiog pirkčiau naujus batus biggrin.gif  Tie rožiniai kedasai žiauriai geri!

Pabūkit mano stiliaus konsultantėm ir parinkit vienus iš šių batų. Abeji su kailiuku, skiriasi modelis ir kaina. Man antieji gražesni, bet kai toks kainų skirtumas, gal daryt kompromisą ir imt pirmuosius? doh.gif


Nelabai turiu noro zaist, ne man rankdarbiai biggrin.gif smile.gif

Imciau visgi antrus, tie pirmi man nee, jei dar koja nera mazyte tai gali ir kaip roplys atrodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 08 25, 10:40)
Pabūkit mano stiliaus konsultantėm ir parinkit vienus iš šių batų. Abeji su kailiuku, skiriasi modelis ir kaina. Man antieji gražesni, bet kai toks kainų skirtumas, gal daryt kompromisą ir imt pirmuosius? doh.gif
Ar su pirmaisiais neatrodysiu kaip roplys?

Antri viskuo dailesni - ne tik padas, bet ir pakelta nosis gražiau atrodo nei nuleista. Tie pirmi truputį kanopiniai g.gif Bet bandyčiau ieškoti nuotraukos, kaip realiai ant kojos atrodo, gal jie tiesiog nefotogeniški biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Patarkite prašau, kur galėčiau nupirkti tokio tipo batelius? Gali būti uždara nosyte, nebūtinai juodi. Reik į darbą patogių batelių, išvaikščiojau beveik visas LT parduotuves, bet nieko panašaus nėra.
Beje, kaip vadinasi tokie bateliai? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 25 rugsėjo 2015 - 21:35
Intarsia, online tikrai jų pilna, ieškokit d'orsay flats arba d'orsay sandals, pvz.: http://www.6pm.com/w...alesStyle/desc/
Papildyta:
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 08 25, 10:40)

Sulaukiau nuolaidos ir nukoviau šiuos už 99$ cool.gif
Atsakyti
Metgaites, kur rasti tokiu batu virs keliu?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muscade: 17 spalio 2015 - 21:06