Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
4u.gif 4u.gif

user posted image


https://www.siparisk...-abiye-lacivert

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 08 24, 15:21)
Kaip jum pom pom bateliai?
Daugiau cia
Turiu milijona batu bet nooooriu ir situ  smile.gif

Tie ružavi geri, reikia imti smile.gif Batų per daug nebūna, tik spintos per mažos.
Atsakyti
Dabar vertinu patogumą ir aviu tik gruboko stiliaus žemakulnius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morella: 22 spalio 2015 - 11:31
Patogumo prasme laaabai patogus Clarks tik kad retai buna graziu modeliu smile.gif
Atsakyti
Jeigu norite investuoti i labai patogius aukstakulnius, vienareiksmiskai siulau Sargossa, siek tiek foto ir info cia, tikrai nuosirdziai rekomenduoja, pati buvau nustebus, kad aukstakulniai gali buti tokio patogumo wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 02 02, 16:12)
Jeigu norite investuoti i labai patogius aukstakulnius, vienareiksmiskai siulau Sargossa, siek tiek foto ir info cia, tikrai nuosirdziai rekomenduoja, pati buvau nustebus, kad aukstakulniai gali buti tokio patogumo  wub.gif  smile.gif


Vai2lka, paskaičiau, tikrai labai geras derinys, bet užkliuvo sakinys: I am a girl, it’s ok to have 30 pairs of shoes - aišku, kad ok biggrin.gif bet nejaugi tikrai turite tik 30 porų batų blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2016 02 03, 10:07)
Vai2lka, paskaičiau, tikrai labai geras derinys, bet užkliuvo sakinys: I am a girl, it’s ok to have 30 pairs of shoes - aišku, kad ok  biggrin.gif bet nejaugi tikrai turite tik 30 porų batų  blink.gif  blink.gif


Zinokit neskaiciavau tiksliai, jauciu kad daugiau butu biggrin.gif
Atsakyti
Kokius perkat žemakulnius batus? Domina 3-4 cm pakulnės batai į darbą, elegantiški, o kiek žiūriu, tai vis senamadiški modeliai doh.gif Pensininkų batai doh.gif Ar su tokiu kulnu įmanoma ką gražaus rast?
Atsakyti
Gal kas turit FitFlop Banda Slide Sandals ir galit parasyt atsiliepima del dydzio, nes ju dydziu lentele keista, atsiliepimai irgi visokie doh.gif Aciu 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Vai2lka @ 2016 02 03, 13:13)
Zinokit neskaiciavau tiksliai, jauciu kad daugiau butu  biggrin.gif

Ei, cia pas jus bloge maciau situs batukus bigsmile.gif Parasykit prasau atsiliepima apie dydi. Siaip visada perku US9, eur 39-40, nu bet pagal ju dydziu lentele ti man 42 reikia lotuliukas.gif

Aciu is anksto wub.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitro @ 2016 02 04, 15:20)


Aha, va sitie, dabar ne namie, paziuresiu koks dydis uz valandziukes, bet man rodos kad 7UK pirkau, toki ir nesioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 02 04, 16:51)
Aha, va sitie, dabar ne namie, paziuresiu koks dydis uz valandziukes, bet man rodos kad 7UK pirkau, toki ir nesioju  smile.gif

Gal galesit pamatuot vidpaduka ax.gif o koki Eur nesiojat? nes su Uk dydzais tai man sunkiai sekas susigaudyt rolleyes.gif

Aciu aciu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitro @ 2016 02 04, 15:59)
Gal galesit pamatuot vidpaduka ax.gif  o koki Eur nesiojat? nes su Uk dydzais tai man sunkiai sekas susigaudyt  rolleyes.gif

Aciu aciu thumbup.gif  4u.gif


Pamatuot neturiu su kuo deja smile.gif
Paziurejau kad 41 eur dydis, nors nesioju 40 eur tai speju imkit vienu dydziu didesnius nei paprastai nesiojat smile.gif
Atsakyti