Įkraunama...
Įkraunama...

Vilma

QUOTE(vainė @ 2007 08 11, 19:47)
dažnas 20-30 tarpe, o mažų Vilmų nerasit....
Suskaičiuokit kiek dabar Vilčių- šimtai, vanesa- aplamai nemūsiškis. jau geriau paprastesni, bet retesnį ir suprantamesnį (o tai vanesa.... doh.gif )

visiskai sutinku.as pati Vilma,man 27,mazu mergaiciu Vilmu labai mazai,o Viltes ir Vanesos ne tai,daug ir nekokie vardai.
Atsakyti
vilma vardas man labai patinka,tik kai taria "l"raide kietai! savo dukrytei tokio neduociau....net negaliu paaiskinti...yra ir graziasniu...
Atsakyti
Aš irgi Vilma, bet mano vardas tariamas "l" minkštai...kai buvau maža man jis nepatiko...norejau buti Rožytė doh.gif , kai užaugau pati juokiausi, kaip atrodyčiau su Rožytės vardu lotuliukas.gif

Nesuprantu, kai tėvai renka vardą galvodami apie mažą mergaitę, gi vardas turi būti universalus ir tikti ne tik vaikui, pažystu Auksytę jai gal 50 sveria kokį 120 kg. ar dabar jai tiknga toks vardas doh.gif
Atsakyti
man tai visai nieko, pazistu nemazai zmoniu tokiu vardu ir geru zmoniu smile.gif
Atsakyti
Grazus, paprastas.
Atsakyti
O man negrazus visai vardas Vilma. Cia mano nuomone
4u.gif
Atsakyti
trumpas, skambus ir malonus
Atsakyti
Man patinka biggrin.gif Gražus, trumpas ir tikrai tarp mažųjų nėr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2007 08 07, 16:10)
vardas kaip vardas. dažnas labai.


tikrai nedaznas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Sharune @ 2007 08 08, 14:32)
as asmeniskai sawo waikui tokio wardo neduociau.... daug suaugusiu moteru pazystu su tokiu wardu todel neysiwaizduoju mazytes mergytes su tokiu wardu. butu tas pas jej pawadinsit Ona. suaugusiam tinka bet ne waikuciui maziukui.... jej nori wardo is V raides duok Vilte,Vanesa... cool.gif


nesutinku schmoll.gif nes mano vadas vilma, man 20 o mane visi vadina vilmute arba vilmyte, man tai pats graziausias mergaites vardas pasaulyje wub.gif tarptautinis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Amliva @ 2007 08 11, 19:56)
Mano vardas  ax.gif


matyt is tavo niko thumbup.gif

visi mano draugai artimieji mano vardo raide L taria minkstai ir as dievinu ta skambesi mmmm wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimoji vy: 24 birželio 2010 - 21:02
Normalus vardas. Nei gražus labai, nei negražus smile.gif
Atsakyti
Hmm. Man kažkaip nelabai. Kažkodėl įsivaizduoju senmergę, kai pagalvoju apie tą vardą Vilmą. Nžn kodėl.

Mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
mano vardas ax.gif bet savo dukrytei (jei tureciau biggrin.gif ) tokio neduociau schmoll.gif nepatinka kai taria kieta "l" nors is tikro taip kirciuoti ir reikia, tai studijuojant man tas vardas nepatiko, o ir paciai prisistatyti su kieta l nelabai iprasta budavo rolleyes.gif
o vaikysteje visi vadino Vilmute, tai visai nieko, tik dauguma ir siandien dar taip vadina smile.gif
Atsakyti