Įkraunama...
Įkraunama...

Vilma

Man nepatinka šis vardas ax.gif
Atsakyti
Labai gražus ir mielas vardas. Jauniausią Vilmą pažįstu 11 metų...
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2007 08 08, 14:32)
as asmeniskai sawo waikui tokio wardo neduociau.... daug suaugusiu moteru pazystu su tokiu wardu todel neysiwaizduoju mazytes mergytes su tokiu wardu. butu tas pas jej pawadinsit Ona. suaugusiam tinka bet ne waikuciui maziukui.... jej nori wardo is V raides duok Vilte,Vanesa... cool.gif


Aš asmeniškai jau geriau Ona pavadinčiau ar Vilma thumbup.gif , nes normalūs gražūs vardai, derantys tiek prie lietuvišku pavardžių tiek prie tarptautinių (jei ką), bet jokiu būdu ne VANESA ar Milana, Estela, Džeirida, Alika, Dinara, Heidi, Ksimena, Jandra, Santa, Džestina, Gileta, Fėja, Destinė... lotuliukas.gif ir t.t.
Mamos, galvokite apie savo mergyčių ateitį... Kartą buvo atvejis, kai perskaitęs prisistatymą vienos su tokiu pretenzingu vardu, normalus vyras negalėjo patikėti, kad čia jos tikras vardas, nes iš pradžių pagalvojo, kad koks sex slapyvardis doh.gif ....
Atsakyti
Manau tai senas ir atgyvenęs vardas,Vilmas pažįstu tik virs 50 metų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 08 17, 16:06)
schmoll.gif nu jau tik su Ona nesulyginamas. Visos Onos dabar minimum 60 metu, o Vilmos 20-30
ir mano

Ir mano lotuliukas.gif ..Man tai pats negraziausias vardas..Pradinese klasese buvom dvi mergaites tokiu vardu,vidurinej-trys..O kai studente tapau vel trys..Gal todel jis man taip igryses buvo..Galvojau,kad jis niekam nepatinka..Bet merginos ta varda nesiojusios buvo visai fainulkos..Gal ner taip jau blogai kaip man atrodo g.gif ..
Papildyta:
QUOTE(*Vilma* @ 2010 06 30, 09:16)
mano vardas ax.gif bet savo dukrytei (jei tureciau biggrin.gif ) tokio neduociau schmoll.gif nepatinka kai taria kieta "l" nors is tikro taip kirciuoti ir reikia, tai studijuojant man tas vardas nepatiko, o ir paciai prisistatyti su kieta l nelabai iprasta budavo rolleyes.gif
o vaikysteje visi vadino Vilmute, tai visai nieko, tik dauguma ir siandien dar taip vadina smile.gif

Ir mane visada vadina Vilmute..Kai paklausiu kodel,atsako,kad kitaip tau netinka..Ir tikrai nezinau kodel..Suprantu,kai tai daro artimi zmones..Bet mane darbe taip vadina..Kai pakeiciau darba,ten vel tas pats..Bet as jau ipratau ir juokauju,kad kai uzaugsiu,tada ir busiu Vilma..Beje,man tik 37.. rolleyes.gif
Atsakyti
man ir sis vardas labai patinka , gal todel kad pati toki turiu , ir vaikystej man labai patikdavo , saukdavo mane kaip is flinstounu wilma, man grazu , gimines vadina vilmule , man ir laaabai graziai skamba , draugai vadina vilmusia, man patinka thumbup.gif . dabar turiu kriksto dukryte , kuri savo lelytes vadina vilmute, na tikrai grazu smile.gif
Atsakyti
vardas thumbup.gif
Atsakyti
vilma! jaba daba duuuu!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man tai su Flinstaunais asocijuojasi smile.gif

bet siaip gyvenime nykokas, nuobodus.
Atsakyti
O man patinka sis vardas, skamba graziai, kol mergyte maza, galima vadinti Vilmute thumbup.gif ,tinka bet kokiam amziui rolleyes.gif
Atsakyti
bet tai kaip nustebau, kad yra, kam patinka šitas vardas laugh.gif
ir dar, maniau, kad ne tarp dabartinių 20-30m populiariausias, o tarp kokių gal 40-mečių blush2.gif (nes man 30, o pažįstamą jaunesnę tik vieną teturėjau) ir tik dabar pripratau prie kietos l, nes darbe taip vadina, seniau taisyklingai niekas, berods, nevadindavo cool.gif ir šiaip dabar, gal ir nieko, bet didžiąją gyvenimo dalį nepatiko man mano vardas. sakydavau, ačiū, kad ne Kazyte pavadinot biggrin.gif o vardą išrinko močiutė - surašė kelis ir iš lapelių traukė burtus doh.gif beje, tuose kraštuose, iš kur aš kilusi (vidurio Lietuvoje) tas vardas tikrai dažnas buvęs.

nors šiais laikais, pagalvojus, tai tikrai originalus vardas g.gif trumpas, aiškus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gotiša: 10 rugsėjo 2011 - 22:18
Kadangi pazystu Vilma, o ji svelni, moteriska, tai man tas vardas patinka smile.gif bet savo mergaitei tokio neduociau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 20 birželio 2014 - 14:25
Nuobodus, negražus. blush2.gif
Atsakyti